NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
ladne buty do ślubu, gdzie mozna kupic?,
Posty: 10
Dołączył: 10 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 19:09  
Cytuj
Wiecie gdzie w stalowej lub okolicach jest jakis sklep z ladnumi butami do slubu (dla kobiety)? nie liczyc salonow z sukniami. Bo patrzylam juz wszedzie i nic ciekawego niema...polecicie mi cos?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 19:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 20:34  
Cytuj
Ja polecam firmę Menbur! Hiszpańskie buty, firma robi tylko obuwie, jeśli kupisz dobry rozmiar i spuchną Ci nogi lub obetrą Cię, to możesz mnie publicznie schłostać umiech są na allegro, a przymierzyć można jest w sklepie vissavi w Centrum Stalowa Wola, bo tam mają modele "nieślubne". Jeżeli bardzo zależy Ci na wygodzie lub nie chodzisz zbyt dobrze w obcasach, zamów buty w sklepie z obuwiem do tańca, potem Ci je pofarbują na dowolny kolor i zostaną Ci na lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 00:22  
Cytuj
Zerknij na stronkę bialebuty.com.pl

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2011r. 22:50  
Cytuj
a może ktoś ma ładne, białe buciki slubne rozmiar 38 do odsprzedania? obcas tak 3-5 cm... te w salonach są strasznie drogie jak na jeden raz.... w ogłoszeniach jest mnóstwo ofer odsprzedazy sukienek, a co z butami? czekam na propozycje
zdjęcia z ceną wyślijcie prosze na mój adres
pyzamonika_(at)_wp.pl

_(at)_ w adresie to małpaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 09:42  
Cytuj
Ja swoje upolowałam w daichmannie po przejściu setek sklepów (ale to było 3 lata temu), cena przystępna i wygląd normalny, modny, a nie jakieś śmieszne szpicaki blee. Dlatego może warto podjechać i obczaić co oferują.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2011r. 22:36  
Cytuj
ja przed swoim ślubem też szukałam w Stalowej, Tbg i nawet w Reszowie, ale drogo było jak, już ktoś napisał, za buty na jeden raz. Koleżanka zawiozła mnie do Leżajska, kupiłam piękne buty z okrągłym noskiem za 100 zł. Dodam że buty były zamawiane i okazało się, że są trochę za ciasne w podbiciu, ale poszerzyli dokładnie do mojej nogi i poprawianie nie kosztowało nic. W sklepie duży wybór obuwia, ale można też zamówić z katalogu (ja tak właśnie robiłam). Można wybrać także typ obcasa, czyli grubość słupka. Jedyny minus to odległość. ale moim zdaniem warto. Jeśli potrzeba to na priv mogę podać nazwę salonu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »