NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Budowa ronda na ul. Czarnieckiego,
Posty: 10
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 19:42  
Cytuj
Jak wyjechać spod bloku Czarnieckiego 22 ? Drogi na most i na ul. Krzywą są zablokowane!!!
Zdjęcia:
http://zapod(...)jpg.html
http://zapod(...)jpg.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 19:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 20:49  
Cytuj
Doszukujesz się problemu. Przed chwilą tamtędy jechałem. Da się przejechać. Nie trzeba jechać przez Pysznicę. Normalnie przejechałem przez ulicę Krzywą i potem przez most. Jak mi się udało to i tobie się uda. Chyba, że bardziej zależy ci na szukaniu problemu którego nie ma niż na przejechaniu/dojechaniu. Za niedługo skończą to rondo i wszelkiej maści malkontenci będą musieli sobie poszukać nowego problemu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 22:59  
Cytuj
Andrzejek Ty jak zwykle najmądrzejszy,ale nie zauważyłeś na skrzyżowaniu ul.Krzywej z ul.Czarnieckiego zakazu ruchu ale to drobnostka dla kogoś kto tak wszystko wie w każdym temacie i jest najmądrzejszy na tym forum.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:26  
Cytuj
Ludzie ogarnijcie się! Zamknęli jedno skrzyżowanie w mieście a Wy już panikujecie bo ruch zamknęli. Władze miasta starają się coś zrobić pożytecznego dla mieszkańców a Wy od razu narzekacie, przecież to normalne że budowy ronda nie da się przeprowadzić przy otwartym ruchu. Mieszkam przy ulicy Czarnieckiego i codziennie jeżdżę samochodem i uważam że rondo w tym miejscu jest lepszym rozwiązaniem niż działające tam do tej pory światła. Przestańcie narzekać, bo tylko to polski naród potrafi.
Zacytuję słowa genialnego według mnie człowieka:
'Polacy nie mają twarzy, my mamy mordy! Polskie zepsute ryje!'

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 23:26  
Cytuj
3a znaki umiec czytacumiech

dasie da sie

i nie srajcie sie ze zaraz mandat umiech\

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11782
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 06:05  
Cytuj
Wczoraj widziałem, jak Policja podjechała przed zakaz wjazdu przed mostem (patrząc od Stalowej Woli) i zawracała wszyskich, którzy próbowali wjechać. Jednocześnie kparka rozstawiałą na nowo krawężniki na ścieżkach rowerowych i chodnikach, oraz na polnych drogach.

Można tamtędy wyjechać ze Stalowej Woli - ale wjechać się już nie da umiechumiechumiech

Jedno muszę przyznać - godz. 17 - a robota na prawdę paliła się w rękach - rzecz niespotykana.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2011r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
Ludzie ogarnijcie się! Zamknęli jedno skrzyżowanie w mieście a Wy już panikujecie bo ruch zamknęli. Władze miasta starają się coś zrobić pożytecznego dla mieszkańców a Wy od razu narzekacie, przecież to normalne że budowy ronda nie da się przeprowadzić przy otwartym ruchu. Mieszkam przy ulicy Czarnieckiego i codziennie jeżdżę samochodem i uważam że rondo w tym miejscu jest lepszym rozwiązaniem niż działające tam do tej pory światła. Przestańcie narzekać, bo tylko to polski naród potrafi.
Zacytuję słowa genialnego według mnie człowieka:
\'Polacy nie mają twarzy, my mamy mordy! Polskie zepsute ryje!\'



Ludziom nie chodzi proszę Pana o to, że zamknęli skrzyżowanie bo robią na nim rondo tylko o to, że w pewnych godzinach nie ma jak przejechać.A przy obecnych cenach paliwa to już jest poważny problem dla ludzi, którzy mieszkają za mostem i muszą nadrabiać pare ładnych kilometrów.Nie można było na czas remontu zlikwidować chodnik (jest również po drugiej stronie ulicy więc problemu z bezpiecznym przejściem by nie było) i poprowadzić drogę miedzy blokami a zapleczem sklepów, barów etc. ?

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »