NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7
Ujawnię ... teorie o Policji,
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 14:52  
Cytuj
pi-not tak to jest, napiszesz cos, to juz 20 sie odzywa specjalistow w tej dziedzinie, a ja boje sie tak naprawde kto przed tymi monitorami zasiada..
Nie wazne ile jechales, wazne sa procedury ktore omineli, tak samo jak mi kiedys wmawali ze rozmawiam przez telefon, racja rozmawialem ale kto inny trzymal mi sluchawke, naszczescie policjaneci nie byli upierdliwi, jak kazalem im pokazac dowod, to sie odczepili, zycze powodzeniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 14:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 16:06  
Cytuj
b-real dokładnie masz rację chyba tylko Ty zrozumiałeś o co chodzi w tym artykule.Zgadzam się z Tobą w 100%.Wrobić dzisiaj kogoś to nie problem.W PRL-u "pan władza zawsze miał racje"tak i teraz ale tylko nad uczciwym obywatelem,bo bandziorów i meneli się boją.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 16:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dla kazdego kryminalisty Policja to organ zlowrogi i terrorystyczny. Czlowiek uczciwy nie ma problemow z jednostkami sledczymi

Zgłaszam naruszenie regulaminu i prawa. Kogo kolega nazywa kryminalistą??
Proszę zawiadomić prokuarturę i ustalić IP tego gościa


uderz w stol a nozyce sie odezwa. Rozwiazano katedre , bo odmowiles przyjecia mandatu . Wiesz co ? , nie masz nawet matury , jestes 14 letnim gowniarzem. Lekko zahamowales i slyszalny byl pisk opon ? . Masz niezla fantazje , samochod widziales jedynie na obrazku . Nie ma sensu z toba dzieciaku dyskutowac , szkoda mojego czasu na takiego osobnika. Postuluje,aby zamknac temat i nie karmic trolla .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »