NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Ujawnię ... teorie o Policji,
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 22:50  
Cytuj
pi-not wszedłes na forum i zarzucasz komuś przekroczenie uprawnień. odpowiedz prosto czy przekroczyłeś prędkość >50km/h ? piszesz jakie są oswiadczenia policjantów to napisz jaką prędkością wtedy jechałeś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 22:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 22:50  
Cytuj
Mogę cię zapewnić, że ABW tą sprawą się zajmie, a nawet słyszałem, że już się zajmuje. Tylko innym wątkiem.
Ale rzeczywiście - masz racje - ten fragment tekstu o ABW był słaby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 22:54  
Cytuj
Wątek jest o tym, że Policja nie wykonała żadnego pomiaru. I to wystarczy. Ponadto dwójka policjantów złozyła fałszywe zeznania - to już sporo.
Po trzecie. Obywatel może nie wiedzieć ile jechał i może mieć wątpliwości co do poptrawności pomiaru. I ma prawo, aby ten pomiar został zweryfikowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 22:56  
Cytuj
Przyłączam się do "ferenca".
Powiedz uczciwie wszystkim jak szybko jechałeś?

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 22:59  
Cytuj
W który,m momencie? Wtedy jak penienka siedziała sobie w radiowozie i prawdopodobnie malowała oko??? umiech)
Nie rozśmieszaj mnie. NA PEWNO NIE JECHALEM 110 km/h.
I niech ci to wystarczy. Sprawa jescze trwa i mam nadzieję, że dojdzie do wywołania wkłaściwego dowodu.
A wtedy zobaczymy czy moje wyjasnienia, jakie złozyłem w sądzie były prawdziwe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 23:02  
Cytuj
Idziemy spać chłopaki. Jutro nowy dzień. Może przyślą nowego komendanta do Niska? A może bedzie lepszy od tego?
Dzień będzie na pewno ciekawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 23:03  
Cytuj
chrześcijanie są jednak tacy sami jak i niechrześcijanie tj. jak im wygodnie to kręcą , unikają mówienia prawdy ,lawirują. traktuję ten cały wątek jako świadectwo księdza o swojej wierze... i utwierdzam się ,że dobrze zrobiłem odłaczając się Was.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
i utwierdzam się ,że dobrze zrobiłem odłaczając się Was.


.....jest nas w takim razie już dwóch.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 23:07  
Cytuj
Dobrej nocy "pi-not".

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2011r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
utwierdzam się ,że dobrze zrobiłem odłaczając się Was.



Może wystarczyło tylko znaleść róznice między "nimi" a tym w co sie wierzy umiech


Ps: Kto wywalił inny temat o policji ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 01:04  
Cytuj
"pinot" noc w przyrodzie nie ginie, ten co h..o ludzie traktuje, bedzie h...o przez ludzi traktowany, czy to teraz czy na emeryturze- tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 07:19  
Cytuj
Sprawa stara już kilkakrotnie powtarzana. Miała być afera a wyszedł jak to nazwał echelon zupełny suchar.
Ale metoda podgrzania atmosfery i trzymanie w napięciu Ci się udało.
A odpowiesz szczerze na pytanie ile jechałeś tego dnia?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 07:40  
Cytuj
Nie masz racji Andrzejku.
Nawet w sprawie Olewników nikt nie wykazał, że oficjalne organy Państwa (w tym wypadku Policja) podejmują określone dzialania oparte na nieprawdzie, szkodzace interesowi prywatnemu, ale i publicznemu. Zawsze była mowa o złych policjantach, którzy działalni wbrew przełożonym.
Tutaj wykazałem, że Komenda Powiatowa Policji oficjalnie podaje prasie nieprawdziwe informacje w celu zniszczenia czlowieka (co się zresztą udało i ten wątek jeszcze nie był poruszany).
Opisałem też nowe wątki dotyczące sprawy tzn. jak toczy się proces i jakie przegięcie dzieją się nadal w Komendzie Powiatowej w Stalowej.
Pozostały jeszcze nietknięte 3 wątki. Ale o nich napiszę za parę tygodni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 07:43  
Cytuj
Nie bardzo potrafię odpwoiedzieć ci precyzyjnie na pytanie dotyczące prędkości, bo nie wiem, o który moment chodzi. Na peno nie jechalem 110 km/h. Dokładnie przedstawiłem całą sprawę w sądzie i nie kłamałem. Ale skoro o to pytasz, to za chwilę jeszcze coś dorzuce o prędkościach i pomiarach dokonanych przez sierżant wziątek i jej partnera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 07:53  
Cytuj
jak wynika z policyjnycb notatek, dwójka policjantów w dniu 24 maja 2009 r. pełniła służbę radarową w Katach przez godzinę: od 14.00 do 15.00.
W tym czasie:
- sierżant Wziątek zatrzymała Alekjsandrę R. (nie mogę ujawnić pełnych danych, ale je posiadam) ze Stalowej Woli, która jechała (podobno) 93 km/h w terenie zabudowanym. Sierżant Wziątek nie wypisała żadnego mandatu, lecz pouczyła kobietę;
- Dominik Wdowiak zatrzymał pana Macieja D. z Iwonicza Zdroju, który rzekomo jechał z prędkością 99 km/h w terenie zabudowanym. Także wobec niego zastosowano pouczenie.
Otóż zapewniam, że ja jechałem znacznie wolniej od wskazanych powyżej kierowców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 07:56  
Cytuj
Nie ma żadnego znaczenia ile jechałem. Każdy obywatel ma prawo sprawdzić pomiar, a Policja ma obowiązek to zrobić.
Natomiast fałszywe pomiary, fałszywe zeznania, oszczercza kapmpania prasowa w całej Polsce - to są ogromne nadużicia władz publicznych. I nei można wobec tego przejśc obojętnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 07:56  
Cytuj
w zakladzie karnym 90 % wiezniow zarzeka sie o swojej niewinnosci i lamentuje o swoim ciezkim losie. W Stalowej w razie kolizji kazdy mowi ,ze mial zielone swiatlo i jechal przepisowo - 50 km / h.
A moze by tak troche uczciwosci ? wiem ,ze w tym kraju to niemozliwe ale pora sie lekko ucywilizowac

ps. masz watpliwosci co do jakosci pomiaru predkosci , napisz formularz do ministerstwa a nastepnie pojedz swoim skladakiem do producenta i sprawdz atest .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 08:00  
Cytuj
Prawdziwi zbóje nie siedzą w aresztach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 08:04  
Cytuj
w areszcie nie , w zakladzie karnym o 3stopniowym charakterze jak najbardziej. Powinienes to wiedziec jako profesor inzynier magazynier zwyczajnie niezwykly

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 08:05  
Cytuj
Obecnie w większości aresztów także odbywane są kary pozbawienia wolności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 08:06  
Cytuj
Żegna Państwa, bo niebieska sfołocz wkroczyła na forum.
Jesli będą Państwo mieli do mnie njakieś pytania, to można je zadawać pod adresem: redakcja_(at)_prawonadrodze.org.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 08:17  
Cytuj
Wydaje mi się,że po 2 latach wykroczenie się przedawnia.czyli jak dobrze pamiętam 25 maja br.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 09:13  
Cytuj
afera że hoho.
jedziesz przez wioske za szybko i narzekasz że cie za tio karają. Buyrza w szklance wody do wieczora potrzymam i blokuje bo temat o niczym zwykłe gorzkie żale

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 15 Maja 2008r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 09:14  
Cytuj
pi-not chyba wiem o co ci chodzi! Brakuje wam największej czarnej mafii władzy nad policją bo wtedy moglibyście zmusić do chodzenia do kościoła i dawania datków. Jeszcze kilku takich jak ty co swojego nie widza pod nosem a czyje pod lasem widzą i zaprzestane chodzić do budynku kiedyś zwanego kościołem dzisiaj nazywanego świątynia obłudy i tumanienia ludzi! Może ujawnił byś takie fakty jak dzieci biskupów, księży, sióstr zakonnych, pedofilie wśród duchownych oraz homoseksualizm! Jak to może być ze zwykły szary człowiek nie może związać końca z końcem a księża najnowszymi fury z salonów jeżdżą? Za darmo żaden mszy nie odprawi! Jedynym autorytetem w kościele był dla mnie JPII cała wasza reszta jest zepsuta! Pasowały by wam z powrotem czasy Średniowiecza gdzie niewygodnych wam moglibyście na stosach palić, zęby wybijać i łamać kołem! Dostałeś mandat i co zabolało cie ze jesteś księdzem i jakimś tam wykładowcą prawa? Za darmo nie dostałeś. Trzeba było uszka przytulic zapłacić i nie kompromitować siebie, tyłka zawracać całej masie ludzi którzy maja swoje do robienia a nie zajmowania się jakimiś farmazonami jakiegoś księdza którego duma została urażona! No bo przecież jak to może być ze ksiądz dostał mandat? A szaraków w szkołach na lekcjach pseudo Religi uczą ze szaraki maja się nawet z wykroczenia spowiadać! Moja rada i prośba !!!ZAMKNIJ SIĘ!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 29 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2011r. 09:38  
Cytuj
Gdzie jest napisane, że jechalem za szybko?!! Licz się ze słowami i czytaj ze zrozumieniem. A temat należy zablować natychmiast. Zresztą kasuję kasuję konto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »