NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
szukam sklepu,
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 15:01  
Cytuj
Czesc, szukam sklepu w stalowej lub w okolicach gdzie moglabym kupic sukienke na wesele. Byłam juz w Ewelinie kolo hali targowej, w Tesco itp. ale z tego co widze to zostaly same "resztki" po studniowkach, a nie ma zadnych nowych dostaw, czegos na lato, poza tym rozmiary tez poprzebierane. Piszcie gdzie moge sie jeszcze wybrac, bo juz stracilam nadzieje ze cos kupie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 15:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 19:09  
Cytuj
jedź do Rzeszowa, pochodz po galeriach, tam jest na pewno większy wybór niż tutaj jezyk
Albo popatrz na szmateksy, są czasem bardzo ładne sukienki umiech

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2011r. 21:41  
Cytuj
Zgadzam się, jedź do Rzeszowa, jest niedaleko, a na pewno coś kupisz, na pewno prędzej niż tu..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 16 Cze 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 11:26  
Cytuj
Ja również chodziłam teraz z koleżanką za sukienka do ślubu,tylko ona chciała wypożyczyć. Powiem szczerze, że coś najlepsza obsługa i wybór był w salonie "Violeqe" - zaznaczam, od razu że nie nie robię nikomu reklamy po prostu stwierdzam fakt. W pozostałych salonach w których byłyśmy miały być suknie do wypożyczenia jak i do kupienia ale Panie próbowały nas nakłonić do tego by jednak koleżanka kupiła suknie choć przyszła z innym zamiarem. A w tym salonie dostałyśmy to co oczekiwałyśmy i Pani chciało się wynosić suknie nawet zaplecza by tylko nam pomóc. Dlatego polecam ten salon.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 15:07  
Cytuj
Dzięki za propozycje, pomyślę nad tym Rzeszowem, ale najpierw chyba wybiorę się do Tarnobrzega, Sandomierza, bo do Rzeszowa troszkę jednak daleko, a poza tym nigdy nie byłam tam na zakupach i nawet nie wiedziałabym gdzie się kierowaćumiech co do ostatniej odpowiedzi to szukam sukienki na wesele koleżanki, a nie sukni ślubnejumiech a jeśli Twoja koleżanka chciałaby jednak kupić a nie wypożyczyć to zapraszam do mnieumiech brałam ślub w zeszłym roku i chcę się pozbyć sukni ślubnejumiech niedrogoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 15:08  
Cytuj
Aha i też kupowałam suknię w salonie Violeqeumiech super salon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 18:37  
Cytuj
Cytrynka, jak masz szukać w Sandomierzu i Tarnobrzegu to jedz popatrz do Rudnika i Ulanowa. Efekt zakupów bedzie taki sam, ale masz troche blizej. Nie rozumiem, 60 km do Rzeszowa to dla Ciebie daleko?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 19:14  
Cytuj
No dobra może nie jest tak strasznie daleko i może wstyd się przyznać, ale w Rzeszowie byłam raz w zyciu i było to bardzo dawno temu i nie byłam na zakupach, więc kompletnie nie znam tego miasta. Dlatego wolałabym poszukać czegoś "na miejscu". Temat założyłam bo być może są dziewczyny które znają jakieś fajne sklepy o których ja nie wiemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 18 Sty 2010r.
Skąd: Heaven
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2011r. 19:24  
Cytuj
Cytrynka, rozumiem że Rzeszów jest Ci obcy. Ale popatrz na to z innej strony. Czas na objechanie Tarnobrzega i Sandomierza (wliczając objazd do Tbg, zakorkowane okolice z racji zamkniętego mostu w Nagnajowie) będzie zapewne dłuższy niż wizyta w Rzeszowie. Pisałaś, że jesteś mężatką, nie wierze że ślubny nie zna chociaż troche stolicy podkarpacia. Każdy małolat wizytował w szczenięcych latach Rzeszów (Prince, Venus i inne podobne lokale o wątpliwej reputacji). Europe, Grafike czy inne Rejtany napewno znajdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2011r. 06:44  
Cytuj
Kup mapęumiech Koło dworca PKS i PKP jest przystanek autobusowy, z ktorego odjeżdża koło czyli "0", wsiądź i jedź na ulice Rejtana, tam jest kilka dużych sklepów, można pochodzić. Koło dworca na ulicy Piłsudskiego jest Europa, w Rynku jest Galeria Rzeszów, trochę sklepów jest na miejskim depataku czyli Grunwaldzkiej i 3 Maja a jadąc kołem i wysiadając na Lisa Kuli czy Cieplińskiego jest Galeria Grafika. W Rzeszowie się nie zgubiszumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »