NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rozwożenie zaproszeń ślubnych, Rozwożenie zaproszeń ślubnych
Posty: 23
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 13:47  
Cytuj
hahaha ale jaja większej głupoty dawno nie słyszałam, w życiu bym nie poszła na takie wesele, jakby mi jakaś obca osoba przyniosła zaproszenie na nie, powiem więcej nawet tego zaproszenia bym nie przyjęła!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 13:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 13:52  
Cytuj
Pomysł faktycznie beznadziejny ale Ty sie nie poddawaj moze kolejny bedzie lepszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
hahaha ale jaja większej głupoty dawno nie słyszałam, w życiu bym nie poszła na takie wesele, jakby mi jakaś obca osoba przyniosła zaproszenie na nie, powiem więcej nawet tego zaproszenia bym nie przyjęła!!


Choć może własnie to jest dobry pomysł dla tych którzy chca zaoszczedzic a maja rodzinke liczna i wszystkich trzeba zaprosic przez wzglad na rodziców, jak sie kogos prawie nie zna, nie utrzymuje kontaktu badz nie lubi, a trzeba zaprosic bo to rodzina to własnie dobrze by bylo takiego posłanca wysłac z zaproszeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 17:08  
Cytuj
Dla klientów ważne żeby taka usługa była w pełni profesjonalna. Posłaniec musiałby założyć cylinder, frak i lakierki a dodatkowo podjechać przykładowo czarnym mercedesem 540K cabrio.
Za taką usługę mógłbym zapłacić bo wiedziałbym, że odbiór drugiej strony byłby pozytywny.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »