NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Rozwożenie zaproszeń ślubnych, Rozwożenie zaproszeń ślubnych
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 21:47  
Cytuj
jeśli ktoś nie ma czasu na rozwożenie zaproszeń ślubnych chętnie go wyręczę zakres działania 100km od stw kontakt na pw

Jak piszesz rozworzenie, a nie rozwożenie to ja ci dużej kariery nie wróżę. Jacek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 21:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
jeśli ktoś nie ma czasu na rozwożenie zaproszeń ślubnych chętnie go wyręczę zakres działania 100km od stw kontakt na pw

Nigdy nie spotkałam się z taką praktyką. A czym Twoje usługi będą się różniły od usług poczty polskiej czy kuriera? Pomijając oczywiście oczywiste koszty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 21:56  
Cytuj
wiesz różni się reprezentowanie kogoś od przyjścia listonosza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:00  
Cytuj
nie wiem czy jesteś już mężatką czy nie ale chyba wiesz ile to zajmuje czasu
po co tracić swój cenny czas jeśli może cię ktoś wyręczyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:05  
Cytuj
Nie no zaproszenia trzeba osobiście dostarczyć. To jest okazja na spotkanie z rodziną. U Mnie nie wszyscy znają moja narzeczoną bo wiecznie nie po drodze żeby na weekend wyjechać, to jest okazja. Nawet nad morze w czerwcu się wybieram z zaproszeniami. Trochę by się familia zdziwiła jak by im kurier dostarczył zaproszenia. Nie no, pomysł odpada.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:06  
Cytuj
Np listonosz. Opisz co robisz czego on nie robi. Opisz Twoją wizytę u przykładowej cioci Krysi i wujka Zbysia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:13  
Cytuj
spoko kto ma czas na chodzenie po rodzince ten ma ale jak idziesz do familiji po raz kolejny a tam nikogo w domu to cię trafia wiem już to przerobiłam co do rodzinki nad morzem to spoko jedz sobie ja nie mam tam rodziny choć jak bym miała to chętnie bym ich odwiedziła aczkolwiek siedzieć u kogoś na krzywy to bym nie chciała ale to zależy od człowieka
poza tym zakres działania wpisałam 100km żeby nie przegiąć
nie opłaca się wysyłać osoby na 2 koniec polski aby osobiście dostarczył zaproszenie lepiej wysłać pocztą taniej itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Np listonosz. Opisz co robisz czego on nie robi. Opisz Twoją wizytę u przykładowej cioci Krysi i wujka Zbysia.

listonosz wrzuci ci zaproszenie do skrzynki i tyle go widzisz a tu
przychodzisz osobiście w imieniu tego i tej i zapraszasz na uroczystość weselną
jest jakaś różnica czy jej dalej nie widzisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
spoko kto ma czas na chodzenie po rodzince ten ma ale jak idziesz do familiji po raz kolejny a tam nikogo w domu to cię trafia wiem już to przerobiłam co do rodzinki nad morzem to spoko jedz sobie ja nie mam tam rodziny choć jak bym miała to chętnie bym ich odwiedziła aczkolwiek siedzieć u kogoś na krzywy to bym nie chciała ale to zależy od człowieka
poza tym zakres działania wpisałam 100km żeby nie przegiąć
nie opłaca się wysyłać osoby na 2 koniec polski aby osobiście dostarczył zaproszenie lepiej wysłać pocztą taniej itp

Przecież umawia się z rodziną telefonicznie. Wiadomo, że każdy ma swoje plany.
Nie wiem ale nie chciałabym żeby reprezentował mnie ktoś kto chce się zajmować rozwoRZeniem i tak łatwo się irytuje. Sposób w jaki się wypowiadasz jest mało zachęcający.
Może jak wymyśli ktoś w końcu wehikuł czasu to będziesz mogła zostać bufetową w PRLu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:23  
Cytuj
jeśli masz rodzinkę tylko w stw i okolicy to może sobie zadzwonisz do wszystkich i ugadasz się na spotkanie ale czy tak robiłaś < dzień dobry dorotka z tej strony chciałam przyść dzisiaj do cioci bo roznoszę zaproszenia na moje wesele czy ciocia jest teraz w domu? >

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
jeśli masz rodzinkę tylko w stw i okolicy to może sobie zadzwonisz do wszystkich i ugadasz się na spotkanie ale czy tak robiłaś < dzień dobry dorotka z tej strony chciałam przyść dzisiaj do cioci bo roznoszę zaproszenia na moje wesele czy ciocia jest teraz w domu? >

Jeśli chodzi o organizację Twojej przyszłej pracy pogrążasz się coraz bardziej.
Nie będę już tego komentować.
Dobranoc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
spoko kto ma czas na chodzenie po rodzince ten ma ale jak idziesz do familiji po raz kolejny a tam nikogo w domu to cię trafia wiem już to przerobiłam co do rodzinki nad morzem to spoko jedz sobie ja nie mam tam rodziny choć jak bym miała to chętnie bym ich odwiedziła aczkolwiek siedzieć u kogoś na krzywy to bym nie chciała ale to zależy od człowieka
poza tym zakres działania wpisałam 100km żeby nie przegiąć
nie opłaca się wysyłać osoby na 2 koniec polski aby osobiście dostarczył zaproszenie lepiej wysłać pocztą taniej itp


Skoro piszesz o siedzeniu na krzywy... to chyba jednak masz to w naturze. Ja o tym nawet nie wspomniałem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:26  
Cytuj
ok cya

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
spoko kto ma czas na chodzenie po rodzince ten ma ale jak idziesz do familiji po raz kolejny a tam nikogo w domu to cię trafia wiem już to przerobiłam co do rodzinki nad morzem to spoko jedz sobie ja nie mam tam rodziny choć jak bym miała to chętnie bym ich odwiedziła aczkolwiek siedzieć u kogoś na krzywy to bym nie chciała ale to zależy od człowieka
poza tym zakres działania wpisałam 100km żeby nie przegiąć
nie opłaca się wysyłać osoby na 2 koniec polski aby osobiście dostarczył zaproszenie lepiej wysłać pocztą taniej itp


Skoro piszesz o siedzeniu na krzywy... to chyba jednak masz to w naturze. Ja o tym nawet nie wspomniałem.


no wiesz nie każdy jest pożądanym gościem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:39  
Cytuj
Nie kombinuj. Wszystko zależy od rodziny. Współczuję twojej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 22:47  
Cytuj
a ja sie wtrace do rozmowy

jaki koszt takiej uslugi??? Powiedzmy ze rodzina w Kielcach czyli ciut ponad 100km???

Ile trwa Twoja obecnosc w domu??? Czy chcesz to zalatwic rozmowa w progu czy wchodzisz na "kawe"

Pytam calkiem powaznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 23:30  
Cytuj
idiotyczny pomysł, wręczanie osobiście zaproszenia oddaje szacunek drugiej osobie jest to część tradycji.Nie wyobrażam sobie wysyłać kogoś obcego w moim imieniu z zaproszeniem na swój ślub,sam również czułbym się źle tak owe dostać w takiej dziwnej formie.Poza tym radzę najpierw zająć się poprawą pisownią języka ojczystego,bo już na wstępie dyskwalifikuje cię taki obrzydliwy ortograf..

ROZWOŻENIE!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 23:50  
Cytuj
Nie, no to chyba jakies jaja sa.


Czy juz tak ten narod upadl na psy???????

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 00:04  
Cytuj
Ale się na nią rzuciliście...

Sam pomysł jest niezły, jak ktoś nie ma kiedy wręczyć zaproszeń osobiście to przysyła pośrednika który grzecznie przeprasza że klient nie mógł przynieść osobiście. I honor uratowany bo listonosza to można sobie darować. Jak ktoś olewa tradycje wręczania zaproszeń na tyle że wysyła je pocztą to może sobie je w ogóle darować i wysłać smsa albo maila. Przynajmniej ma gwarancję że nie zginie na poczcie smiech2

No bo po co w ogóle są te zaproszenia? Tylko ze względu na zwyczaj i tradycję, no chyba że nowożeńcy wynajmują ochroniarzy i bramkarze przy wejściu sprawdzają czy każdy ma zaproszenie. Ale jakoś nie spotkałem się z taką praktyką.

CYTAT
ROZWOŻENIE!!

Kolego abstrakcyjny, to jest napisane poprawnie. Zaprzyjaźnij się ze słownikiem ortograficznym zanim zaczniesz wytykać błędy innym.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 00:12  
Cytuj
fractal --> a nie widzisz jak jest napisane w temacie???! No właśnie....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 00:18  
Cytuj
Poprawiłem nazwę bo wstyd, ja bym analfabety nie wysłał z zaproszeniem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 00:24  
Cytuj
Jak tak to przepraszam i zwracam honor panu abstrakcyjnemu, ja widziałem wersję już poprawioną umiech

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 01:02  
Cytuj
nie jak to pisałeś to była literówka w nazwie temartu bo o dziwo w środku juz prawidłowo

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 25 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola,
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 06:41  
Cytuj
bardzo dobre forum
wszyscy jesteście bardzo mili
człowiek chce zasięgnąć rady innych to nie ma jak go zgnoić
i zdeptać a na koniec jeszcze napluć na niego życzę wam tego aby i was to spotkało jeśli będziecie mieć jakiś pomysł
co do literówki to każdemu się chyba zdarzyło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 09:56  
Cytuj
CYTAT
bardzo dobre forum
wszyscy jesteście bardzo mili
człowiek chce zasięgnąć rady innych to nie ma jak go zgnoić
i zdeptać a na koniec jeszcze napluć na niego życzę wam tego aby i was to spotkało jeśli będziecie mieć jakiś pomysł
co do literówki to każdemu się chyba zdarzyło


No tak to powinienem napisać, że to świetny pomysł mimo iż mam inne zdanie. Powinienem zignorować twoją opinię że chcę jechać do rodziny na krzywca. Również o niepożądanych gościach też powinienem przemilczeć aby cię nie urazić. Człowieku, pomysł mi się nie podoba i to napisałem. A jak chciałeś mieć darmową reklamę to kolego, chyba się nie udało.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »