NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Piksar Studio,
Posty: 3
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:15  
Cytuj
Chciałabym poznać waszą opinię o Piksar Studio. Dokładniej interesuje mnie filmowanie ślubu oraz weselaumiech Z góry dziękuję;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:26  
Cytuj
polecam gorąco,miła obsługa,profesjonalne wykonanie,widać że to dla nich pasja a nie praca,naprawdę polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:43  
Cytuj
Nie, nie i jeszcze raz NIE. Ich największe bolączki ?
(...)
- ceny, to że nie adekwatne do usług t...

ślubów masz niewiele w życiu umiech Przemyśl zanim im powierzysz obsługę video.

//moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:43  
Cytuj
Polecam, jak na stalowowolskie warunki to robia filmy na bardzo wysokim poziomie. mam paru znajomych ktorym robili wesela i byli bardzo zadowoleni. zreszta na youtube jakies filmy dodaja to mozesz popatrzec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:53  
Cytuj
popieram polarnego. Oni są dobrzy jedynie w kręceniu spotów wyborczych i tych sponsorowanych przez ...
Dla zwykłego klienta totalna nieterminowość. Wszystko pięknie po pierwszym kontakcie a potem czar pryska !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 21:58  
Cytuj
Przychylam się do negatywnych opinii. Co do tych spotów "sponsorowanych" coś w tym jest umiech

Ślub masz tylko jeden(oby) w życiu. Jeśli szukasz naprawdę dobrej ekipy, która potraktuje sprawę poważnie warto rozejrzeć się za kimś z Rzeszowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 00:43  
Cytuj
Niestety potwierdzam negatywną opinię. Znają się na rzeczy, ale najbardziej interesują ich pieniądze, a najmniej terminowość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 02:02  
Cytuj
Totalna amatorszczyzna, jakość jak wyjdzie. Kiedyś dostaniesz swój film.


//moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd: dddd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 07:37  
Cytuj
Totalne bzdety!
Czyżby zazdrosna konkurencja? Jestem stałą klientką firmy Piksar Studio (ślub i wesele, chrzest dziecka, krótkie pamiątkowe filmiki z ważnych wydarzeń) i każdorazowo pełen profesjonalizm! Zdecydowanie cena na stalowowolską kieszeń, a i i tak nieproporcjonalnie mała do starań Panów jakie wkładają! liczą się w pełni z życzeniami klienta, produkt końcowy świetny, obsługa szybka, nowatorskie podejście, ciekawe pomysły, ogromny plus za pomysłowośćumiech gorąco polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd: dddd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 07:40  
Cytuj
a co do nieterminowości - nic takiego mnie nie spotkało, jedynie dodam, że czasami warto poczekać żeby całe życie mieć piękną pamiątkęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 08:21  
Cytuj
A co do wypowiedzi "Pani" dog329 - uwielbiam takie ratowanie "dobrego imienia" swojej firmy (lub firmy znajomych/rodziny) poprzez tworzenie nowego konta i pisanie bzdur. Czemu mnie nie dziwi, że kolejna wypowiedź pozytywna w temacie jakichkolwiek usług wychodzi od osoby, która ma aż 2 posty na koncie (w tym oba tutaj). Żenujące.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 08:40  
Cytuj

To i ja sie dolacze do tego tematu. Pomomito tego ze to moj pierwszy post na forum to forum to przegladam od
dluzszego czasu. Zauwazylem na nim jedno. Jesli ktos pyta o opinie to kazdy pozytywnie komentuje dana firme czy inna rzecz ktora jest do zopiniowania. Lecz wszystko sie zmienia gdy jedna osoba napisze cos negatywnego wtedy zaczyna sie fala krytyki. A jestem ciekaw czy osoby, ktore tak negatywnie sie wypowiadaja o PiksarStudio kiedykolwiek mieli z nimi doczynienia osobiscie.Niestety nie rozumie tego.
Wiem za zaraz ktos sie doczepi do mnie ze pisze tutaj zeby ratowac im skore bo to jest moj pierwszy post, ale prawda taka nie jest. Osobiscie korzystalem z ich uslug. Natknalem sie na nich przypadkiem, bo szukalem kogos kto kreci na googlach. Wyskoczyla mi ich stronka. Na stronce znalazlem filmy ktore dotej pory krecili i spodobal mi sie ich sposob krecenia i montazu.Skontaktowalem sie z nimi. Wspolpraca z nimi spodobala mi sie. Ceny wcale nie maja wygorowane, chociaz ze pracuja we dwoch. Nie rozuzmie osob ktore potrafia tylko innych gnebic. Mam takie pytanie czy osoby ktore sie tak negatywnie wypowiadaja o chlopakach mieli z nimi stycznosc osobiscie, bo czy mozna dac wiare komus kto pisze ze "moj kolega ich nie poleca bo sie mu nie podobalo". O gustach sie nie dyskutuje, a na stronie maja filmiki przykladowe zeby zobaczyc co oni oferuja. Jesli komus sie nie podoba to nie musi sie u nich zatrudniac, ale biorac pod uwage fakt, ze na stronce maja opisane zajete terminy nie wydaje mi sie zeby byly az tak fatalni skoro maja tyle pracy


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd: dddd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 09:02  
Cytuj
Niestety ale swoja wypowiedz poprzeć mogę nie znajomościami, ale osobistymi nagraniami, które zakupiłam u Panów. Proszę pochwalić się, jaką usługę wykonywało Piksar Studio dla Pana i okazało się klapą,bo z proznego i Salomon nie naleje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
Zauwazylem na nim jedno. Jesli ktos pyta o opinie to kazdy pozytywnie komentuje dana firme czy inna rzecz ktora jest do zopiniowania. Lecz wszystko sie zmienia gdy jedna osoba napisze cos negatywnego wtedy zaczyna sie fala krytyki.


a ja myślę, że po prostu forum jest obiektywne. Jeśli trafi się jedna niezadowolona osoba, to znaczy że to nie jest jej "widizmisię", ale z daną firmą jest coś naprawde nie tak. Jest wiele przykładów, gdzie ludzie wręcz sami się dopominają o namiaru do jakichś osób i polecają sobie ich usługi wzajemnie. Niestety takie czasy ze partactwo na każdym kroku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 09:31  
Cytuj
CYTAT
a ja myślę, że po prostu forum jest obiektywne. Jeśli trafi się jedna niezadowolona osoba, to znaczy że to nie jest jej \"widizmisię\", ale z daną firmą jest coś naprawde nie tak. Jest wiele przykładów, gdzie ludzie wręcz sami się dopominają o namiaru do jakichś osób i polecają sobie ich usługi wzajemnie. Niestety takie czasy ze partactwo na każdym kroku.

No dobra skoro udezyles od tej strony to jak ktos moze obiektywnie cos ocenic jesli nie mial z tym doczynienia. Ja nie mam nic do krytyki ale jak juz ktos ma sie wypowiadac to niech sie wypowie osoba ktora miala bezposrednia stycznosc z chlopakami z PiksarStudio a nie kto kto pisze ze slyszal od kogos... itd. Bo moze sie okazac ze Ci ktorzy najwiecej krytykuja to sa ich konkurenci, ktorzy sa gorsi od nich i nie maja roboty i ich poprostu krew zalewa i postanowili sobie ulzyc teraz. Tak samo mozna by napisac o osobie, ktora ten post zalozyla (nie obrazajac nikogo oczywiscie) ze miniaturka to jest konto zalozone przez konkurenta tylko po to zeby "zgnoic rywala". A poza nawiasem rcdcd z tego co wyczytalem w innym poscie to Tobie juz ktos zarzucil ze nalezysz do osob, ktore zawsze chca "dobic lezacego"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 10:17  
Cytuj
dobra firma obroni się sama. Wielokrotnie na forum takie przypadki były. Tutaj jak dla mnie mamy do czynienia z "dziadostwem".
Przypomniał mi się teraz fotograf ślubny opisany kiedyś na forum, któremu bystry użytkownik wygarnął, że ma w portfolio nie swoje zdjęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
...Tutaj jak dla mnie mamy do czynienia z \"dziadostwem\"...

Na jakiej podstawie twierdzisz ze PiksarStudio to dziadostwo? Krecili Ci jakis film, czy piszesz tak bo inni tez tak pisza? I jak jakakowliek firma na stalowym miescie moze sie bronic jezeli zaraz i tak byscie ich oskarzali ze ratuja swoaj skore.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
I jak jakakowliek firma na stalowym miescie moze sie bronic jezeli zaraz i tak byscie ich oskarzali ze ratuja swoaj skore.


Odpowiedź masz w powyższym poście, ale powtórzę:

"Dobra firma obroni się sama"

To jest uniwersalna prawda i jej nie podważysz. A Piksar jeśli wyciągnie wnioski i zacznie być terminowy oraz ustabilizuje ceny, to wyjdzie im to na dobre - wtedy na pewno będzie więcej tych pozytywnych opinii (i to nie od wczoraj założonych użytkowników).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 11:07  
Cytuj
Nie wiem z kad wzieliscie sobie ta ich nieterminowosc. U mnie wszystko bylo na czas i fajnie a nawet jezeli trafiaja im sie jakies poslizgi to moze z nadmiaru pracy. no1 a jesli pijesz np do mnie ze zalozylem konto zeby ich ratowac to sie mylisz bo konto zalozylem sobie jeszcze przed powstaniem tego watku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 11:13  
Cytuj
no1 skieruje do Ciebie to samo pytanie co do rcdcd w jaki sposob wyrobiles sobie o nich tak negatywna opinie. Krecili Ci cos czy "slyszales" ze sa kiepscy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 11:21  
Cytuj
korzystałem z usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 Sty 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 11:23  
Cytuj
hehe komuś bardzo zależy żeby tym panom złą opinię zrobić. łatwo się pisze takie farmazony na anonimowym forum ciekawe ile byście mieli do powiedzenia gdyby wam sie przyszło przedstawić z imienia i nazwiska, pewnie nie za wiele bo pomówienia kończą się w sadzie. zapewne mnie zaraz obszczekacie wiec miłego wyładowywania się;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
a wiele bo pomówienia kończą się w sadzie. zapewne mnie zaraz obszczekacie wiec miłego wyładowywania się;)


kolego ... jakie pomówienia ?! Tu są tylko OPINIE. Jednemu się podoba innemu nie. Ma własne zdanie i koniec. Nikt nikogo tutaj NIE POMAWIA !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 13:01  
Cytuj
Witam, w tym roku mialem studniowke i film krecili własnie oni. Z tego co wiem to dostali kase na czas a jedyne co mnie wkurzylo to to ze za płyte z filmem trzeba było placic 50zł. Wtedy tez wkurzylem sie i powiedzialem ze nie zapłace ze wole sobie to przegrać bo nie stac mnie na 50zł ekstra. Tak wiec jedna z moich kolezanek poszla do nich i powiedziala ze chce sobie przegrac owy film a oni w odpowiedzi na to powiedzili ze usuna mnie z filmu. : ) Takze nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 5 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2011r. 13:21  
Cytuj
Kurcze, troche przeraziliscie mnie tymi negatywami. Mam nadzieje, ze jednak nie jest tak zle. Zamowilam sobie ich na krecenie wesela zachecona wieloma pozytywnymi komentarzami na innych forach. Dziwi mnie jednak opinia o ich nieslownosci i nieterminowosci. W umowie jest dokladnie okreslony czas, jaki maja na wykonanie swojej pracy. Poza tym przy kontakcie osobistym sa baaardzo sympatyczni i sprawiaja swietne wrazenie. Osobiscie ogladalam sporo materialow z wesel, jakie oni krecili i od razu mialam ochote podpisac umowe. Filmy naprawde fajne, z pomyslem, bez zbednych zbednych "dupereli". A co do ceny, to jak na dwoch kamerzystow z pomyslem i swiezoscia, to sa baaardzo tani. Uslugi innych firm oferujacych kamerowanie z dwoch ujec sa duuzo drozsze. W kazdym razie ja mam nadzieje, ze sie nie zawiode i bede zadowolona tak jak reszta osob, ktore dodaly pozytywny komentarz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »