NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
reklama na samochodzie,
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:26  
Cytuj
tak jak w temacie gdzie w stalowej wykonam reklame na samochodzie, kogo polecacie dzięki z góry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:33  
Cytuj
nikogo z okolicy nie polecamy. Ceny kosmos. Zobacz po ile jest folia wylewana na allegro. Zobacz po ile tutaj. Porównaj.

Na pewno z daleka od proarsu. Wyjątkowa amatorszczyzna za wysoką cenę.

Jaki to smochód ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 21:49  
Cytuj
dostawczak, ok t o moze jakaś firma z netu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:38  
Cytuj
Bron boze dobrereklamy.agatowka zdaje sie.partactwo na grube tys.zero profesjanalizmu,kontakt z klientem na poziomie afryki.po szczegoly zapraszam na pw.chetnie opowiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2011r. 23:41  
Cytuj
Ja polecam drukgraf. od lat współpracuje i ceny do negocjacji. Pro ars mocno odradzam - dokupiłem u nich 4 naklejki z braku czasu i jutro musze je naklejac od nowa bo folia słaba i po myjce sie skruszyła

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 00:02  
Cytuj
A jaki dostawczak ? Chodzi o poweirchnie jakie chcesz oklejać. Jeśli tylko płaskie wystarczy folia zwykła. A taka jest w cenie maks. 22 zł brutto z nadrukiem. Oklejenie - zrrobisz to sam. W razie czegi sluże pomoca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 08:05  
Cytuj
drukgraf!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 08:42  
Cytuj
http://proars.pl/agencja.html

od lat robie u nich i nigdy nie bylo problemow, smialo polecic moge a i cenowo nie wypadaja zle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 08:55  
Cytuj
Zapraszam do naszej firmy Agencja Reklamy NADO
517 224 324 POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 10:44  
Cytuj
to śmiało piszcie po ile Was rąbią w stalowej za druk solventem za m^. 80 zł netto ? 40 netto ? Wylewana po 140 ?

CYTAT
Zapraszam do naszej firmy Agencja Reklamy NADO

pochwalicie się po ile drukujecie. A i posiadanym sprzętem się pochwalcie, rozdzielczością druku itp.

W stalowej jest jakieś totalne partactwo co drukuje tylko tzw. "twardym solwentem", kropla bodajże 30. Pikselioza straszna.
A może się pochwalą firmy co oklejały autobusy: matias, croop, clean. Ile za to skośliście ? Ztarło się wszytsko.
Autobus przez allegro (okienna + zwykła) max. 2300 brutto, jeśli robi się ekonomiczną (na autobus w zupelności wystarcza). Oczywiście z laminatem. Do tego oklejanie ...

Niech ktoś zaproponuje cenę na poziomie allegro. Folia ekonomiczna np. oracal, mactac 22 brutto (przy dużym zamówieniu to i tak dużo).

Proars nie dość, że drogo to rąbią klientów. Mówią że folia wylewana a okazuje się, że zwykła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 11:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 11:30  
Cytuj
Obrazek


tak wygląda u nich promocja. Wizytówki 180 zł netto 1000 sztuk, laminowane, ciekawe czy 2 stronne ? Zapewne druk cyfrowy.

Allegro, 2x folia, dwustronne, fullcolor, offset 90ł BRUTTO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 28 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 11:35  
Cytuj
Jacek85 popieram Drukgraf umiech są ok

... *** J o L k A *** ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:50  
Cytuj
Ja tam nie wiem , robilem wizytowki , oklejalem auto w proars nic sie nie sciera kolory od roku bez zmian , moze na myjnie automatyczne nie jezdze ale co chwile myjka w reke i mycie auta . Banery mi robili tez i wszystko ok .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:53  
Cytuj
adrianw - a za jaką cenę umiech ?

ile przepłaciłes ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:57  
Cytuj
Drukgraf POLECAM!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
vgh
vgh
Posty: 32
Dołączył: 26 Lip 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 09:29  
Cytuj
rcdcd co ty się tak przyczepiłeś tego przepłacania.
Nie wiesz że każda firma robi wycenę indywidualnie pod klienta??
Jesteś zwolennikiem załatwiania wszystkiego na allegro to proszę cię bardzo,gorąco polecam szczególnie wyklejenie autaumiech
To może wrzuć tutaj oficjalnie swoją wycenę i zobaczymy co i za ile sobie liczysz??

PRINTX

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Nie wiesz że każda firma robi wycenę indywidualnie pod klienta??


dlatego nie mówię o cennikach jakie firmy mają. Pytam po ile z Was "zrąbali". Możecie od razu podawać konkretne kwoty przyjmując za 1m^ druku solventowego na folii eko czy frontlicie 22 zł brutto. Na OWV max 26 brutto. W nawiasie podawajcie parametry druku i podłożna. Żeby się nie okazało, że za to tzw. "twardy solwent" ... umiech

Jestem zwolennikiem konkurencji. Przeciwnikiem rąbania klientów. Wykorzystywania ich nieświadomości i naiwności.
Stalowa Wola to zaścianek. Brak konkurencji.

znane mi są przypadki mówienia klientom, że mają folię wylewaną, podczas gdy dostali zwykłą eko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 10:55  
Cytuj
gosciu !to oklejaj ty zawodowo jak jestes taki macher w cenach 22 zl za metr , skoro oni tyle zarabiają pomysl ile mialbys klientów , jestes pajacem !!!! zmanierowanym przez allegro, dzieki takim ludzia ja ty inni własnie tu nie mja pracy. ciekawy jestem co ty robisz zawodowo i jakie masz ceny . az starch pomyslec co z ciebie za sknera zeby nawet nie dac drugiemu czlowiekowi zarobic kilka zltych chociaż na opłaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 11:20  
Cytuj
CYTAT
gosciu !to oklejaj ty zawodowo jak jestes taki macher w cenach 22 zl za metr , skoro oni tyle zarabiają pomysl ile mialbys klientów , jestes pajacem !!!! zmanierowanym przez allegro, dzieki takim ludzia ja ty inni własnie tu nie mja pracy. ciekawy jestem co ty robisz zawodowo i jakie masz ceny . az starch pomyslec co z ciebie za sknera zeby nawet nie dac drugiemu czlowiekowi zarobic kilka zltych chociaż na opłaty.


Z tych nerwów kolega nie przeczytał dokładnie moich wypowiedzi.
Mówię jedynie o druku w cenie maksymalnie 22 zł brutto na folii ekonomicznej (przy np. autobusie cena powinna być jeszcze niższa). Oklejanie dodatkowo. Trzeba być świadomym ile kosztuje SAM druk i nie dać się rąbać za druk w cenie mega promocyjnej 60 zł netto, często na foli no-name.

CYTAT
az starch pomyslec co z ciebie za sknera zeby nawet nie dac drugiemu czlowiekowi zarobic kilka zltych chociaż na opłaty.


rąbaniu mówię stanowcze NIE !

Kilka złotych ? ponad 100 zl brutto na metrze to daje 80 zł drożej niż allegro. to jest rąbanie na żywca !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 11:54  
Cytuj
Kolego nie pamietam ile placilem i nie chce mi sie fv szukac z przed roku , co do cen kazdy nas rabie na cenach , mniej lub bardziej , ja mam daleko w nosie reklamy z allegro na busa , wole pojchac zaplacic pare zl wiecej i miec do kogo pozniej ale jak mi spier, a nie wyrzuce kase a pozniej przy swoim oklejaniu cos nie wyjdzie albo rogi beda sie odklejaly. Uwazasz ze rabia nas ale poniekad kazdy z nas na czyms zarabia mniej lub wiecej czy to grzech ? bez sensu wg mnie jest twoje myslenie . Kupujac jestem swiadomy jakie ceny sa na allegro i wybieram to co mi pasuje pomimo ze place wiecej ale place bo raz albo tak chce albo mnie stac i szczerze powiedziawszy chu CI do tego ;) Nie wiem po co tak sie unosisz , kazdy ma prawo wyboru i wybiera co mu sie podoba . Sam co jet mozliwe na allegro kupie ale co jak co , reklam na auto nie kupie. To jest moje zdanie i mam do tego prawo. Na allegro jest mase firm co siedza w piwnicach garazach i robia w domu, odpadaja mu koszta pracownikow lokali i mase innych rzeczy stad tez moze byc roznica cenowa. Jadac do firmy to normalne ze cey wyzsze poniewaz oni koszty maja wieksze niz ci z "garazu" i chyba normalne ze bedzie drozej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2011r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Kolego nie pamietam ile placilem i nie chce mi sie fv szukac z przed roku , co do cen kazdy nas rabie na cenach , mniej lub bardziej , ja mam daleko w nosie reklamy z allegro na busa , wole pojchac zaplacic pare zl wiecej i miec do kogo pozniej ale jak mi spier, a nie wyrzuce kase a pozniej przy swoim oklejaniu cos nie wyjdzie albo rogi beda sie odklejaly.

Jeśli jesteś świadomy, że za sam druk płacisz w Stalowej 3-4 razy więcej to ok umiech Niestety wiele osób nie jest tego świadoma ! I do nich jest skierowany apel.
Ja ściągnam do oklejania człowieka z lublina. Dostaje parę stowek. On również przygotowuje projekty.
Oszczędność ? myślę, że ok 7 tys na 1 autobusie typu jelcz 120m. Gwarancja 1,5 roku na folię i druk.


CYTAT
Na allegro jest mase firm co siedza w piwnicach garazach i robia w domu, odpadaja mu koszta pracownikow lokali i mase innych rzeczy stad tez moze byc roznica cenowa. Jadac do firmy to normalne ze cey wyzsze poniewaz oni koszty maja wieksze niz ci z \"garazu\" i chyba normalne ze bedzie drozej.


a to jakieś usprawiedliwienie dla rabania ? Podałem wyżej przykłady stalowowolskiego partactwa. Nie będę wyieniać nazw firm gdzie drukują "twardym solwentem", gdzie kłamią klienta co do folii wylewanej i zwykłej.

Folia to tylko przykład. To samo banner na siatce czy frontlicie. Nawet nie wiesz na czym tutaj drukują.
To samo z drukiem offsetowym. 2-4x ceny droższe a jakość gorsza. Popzrez allegro sprzadają duże drukarnie z nowoczesnym parkiem maszynowym. Dostawa kurierem do domu. A tu jeszcze pojedź, poczekaj, odbierz i do tego wróć orabany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2011r. 06:45  
Cytuj
człowieku oszczednosc 7 tys , ??? to ile ktos powiedzial ci za oklejenie tego autobusa umiech albo jestes g........ albo tylko ciebie tak rąbią - a moze to i dobrze umiech pozdrawiam .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2011r. 13:58  
Cytuj
RCDCD wyslalem Ci PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2011r. 01:05  
Cytuj
A po ile rozsądnie teraz się okleja auto typu peugeot partner?
Może ktoś zna temat cenowy?
Jest różnica w wyklejeniu Busa np. Sprinter czy partner? taka sama kwota od metra?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »