NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Ewa Muszynska Burek,
Posty: 24
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
[b]Nie wiem komu żal d...ę ściska o to, że p. Ewa zarabia jako fotograf.
sciana

Ale przecież nie o ściskanie tu chodzi..
Ktoś zapytał o opinie na temat tej fotograf no i została podana strona do portfolio. I tak się wywiązała polemika - jednym się zdjęcia podobają a innym nie. Tak jest w przypadku wielu fotografów. Nie rozumiem też dlaczego ograniczać się tylko do Stalowej Woli. Obecnie większość fotografów przyjedzie z końca Polski żeby focić a wybór przeogromny.
Trzeba tylko zrozumieć, że za 1000 zł nie można wymagać doskonale obrobionych zdjęć i albumu w cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 21:54  
Cytuj
Zgadzam się z przedmówcą, tylko problem w tym, ze jak ktoś pyta o P.E.M jakie robi fotki, to po co obrażać kogoś, że kupuje aparat w tesco! Nie wystarczy napisać mi osobiście się nie podobają i tyle w temacie a nie cały sznur obrazy, jest dużo gorszych "fotografów" i niech będzie, każdy coś wybierze dla siebieumiech.

Stalowianka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:02  
Cytuj
Zgadzam się z Wami, moi dwaj przedówcy, nie można nikogo na forum obrażać , bo nie o osobę tu chodzi ani o jej sprzęt tylko o wykonanie ale ludziom z "innym" ilorazem też nie zabronią tu pisać.pozdrawiam Panią Pani Ewo choć Pani nie znam i proszę sobie nie brać do serca niemiłych uwag ze strony jadowitych gadów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 29 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2012r. 22:16  
Cytuj
Dokladnie.
Wielu fotografów bierze zlecenia z calego kraju i nawet z zagranicy - wiec i do Stalowej dojada umiech
CYTAT

Ale przecież nie o ściskanie tu chodzi..
Ktoś zapytał o opinie na temat tej fotograf no i została podana strona do portfolio. I tak się wywiązała polemika - jednym się zdjęcia podobają a innym nie.


W wielu przypadkach "zapytanie o opinie" to jest taki chwycik reklamowy - pisze sie temat (czesto go pisze osoba ktorej dotyczy temat albo jakis znajomy) i wszystko jest OK dopoki sa achy, ochy, wielkie chwalnie (tutaj widac ze zapewne z kont zalozonych przez autora), gorzej juz jest jak ktos ma inne zdanie i spojrzenie na dany temat.
Wtedy juz jest zly i wogóle ...

PS. Krytyka jeszcze nikomu nie zaszkodzila - zwlaszcza jak ktos pisze co dana osoba wg niego robi zle - mozna sie obrazac czy wkurzac albo mozna probowac sie doksztalcic i robic to co sie robi lepiej.

PS2. Ta krytyka tutaj to jest jeszcze lajcik w porownaniu z tym jaka otrzymc mozna na jakims portalu czy forum "z branzy".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2012r. 09:02  
Cytuj
A ja Wam powiem tak w każdym temacie jesli chodzi o polecenie kogos,czegos znajdzie osoba której jeszcze nikt nie dogodził!
Tak jak i ja zostałam posadzona na tym forum o zaopatrywanie sie w TESCO :szok: i wyzwana od "paskudnych dziewuch"
Bo jak juz ktoś kogoś poleci to źle a jak nie polecaja to juz napewno jest jeszcze gorzej !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2013r. 21:32  
Cytuj
Witam wszystkich,

nie wiem dlaczego jest tu obrazana osoba Pani Ewy, poniewaz mielismy u niej robioną sesję ślubną i uważam, że naprawde jest profesjonalistką i to w dodatku z pomyslem na zdjecia. Myślę, że mogłoby to potwierdzić wiele osób podziwiających nasz album ślubny (zreszta przygotowany przeslicznie przez sama Pania Fotograf). W dodatku ceny sa bardzo przystepne, a zdjecia maja swoj urok.

Wyrazenie krytyki a obrazanie kogos to dwie rozne sprawy, a uzytkownik Kryss wybitnie Panią Ewę obraża.

Podpisuję się obiema rekami pod uznaniem talentu Pani Ewy

Elżbieta Augustyn

Pani Ewo, pozdrawiam serdecznie i dziekuje za cudownie zatrzymany w zdjeciach najpiekniejszy dzien naszego zycia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2013r. 22:16  
Cytuj
jeszcze jedno do Kryssa...

polecani fotografowie nie prezentują wysokiego poziomu, przynajmniej dla mnie. Zdjęciom brakuje duszy. nie widze w nich ambitnych pomysłów. może jeszcze Black&White. tam faktycznie zdjecia sa ciekawe, ich wykonanie rowniez.

Nie jestem fotografka, ale estetką i zdjęcia musza miec dusze, musza miec to cos. Zamiast tych przykladow, ktore podales, wybralbys cos ambitniejszego...

http://www.faceb(...)s_stream - to są ciekawe zdjęcia.
i znalazloby sie pewnie jeszcze wiele innych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 07:49  
Cytuj
no właśnie, zdjęcia nie porywają nie tylko mnie ;) każdy ma prawo do własnej opinii zwłaszcza jeśli w grę wchodzą grube pieniądze, jakie inwestuję się w taką pamiątkę. Sama stoję przed trudnym wyborem, bo choć ślub dopiero w październiku przyszłego roku, to ci na prawdę dobrzy nie mają już od dawna terminów. Rodzimi fotografowie odpadają, teraz przeglądamy portfolia fotografów ślubnych z Rzeszowa, ale jak wiadomo i jak już było wspominane, fotografowie nie są na stałe przywiązani do swoich miejscowości;) można zatem poszerzyć krąg poszukiwań i wyjśc poza granice choćby województwa jeśli na własnym podwórku nei znajdziemy takiego, którego oferta nie powali nas na kolana;) więc zamiast biadolić, trzeba szukać by ostatecznie wybór zadowolił nas na tyle by wystawić swojemu fotografowi same komentarze pełne ochów i achów;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2013r. 08:41  
Cytuj
Witam serdecznie, pani Ewa robiła zdjęcia mojemu dwumiesięcznemu dziecku i niestety kicha, zdjęcia jak to się mówi "takie se", bez rewelacji. Pani Ewa starała się być profesjonalna ale nie potrafiła współpracować z tak małym szkrabem. Zero inwencji twórczej, szablonowe podejście. Suma sumarum może warto poszukać kogoś innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 22:17  
Cytuj
Witam, przypatruję się tej rozmowie już od dłuższej chwili i nie mogę. Wybuchłam! Miałam okazję poznać Panią Ewę w tamtym roku. Mieliśmy robioną sesję narzeczeńską, ślubną razem z plenerem, a miesiąc temu Pani Fotograf fotografowała naszą miesięczną córeczkę. Powiem szczerze, że nie było momentu w którym nie bylibyśmy zadowoleni z jej pracy. Zdjęcia mają "duszę", o której już ktoś wyżej wspomniał. Cała rodzina była wręcz zachwycona jakością zdjęć jak i przepięknym albumem. Pamiątka niesamowita.
Co do sesji z maluszkiem, Pani Ewa poradziła sobie rewelacyjnie więc nie rozumiem mojego przedmówcy/ przedmówczyni. Nasza córeczka nie należy do tych spokojnych dzieciaków, a mimo to Pani Fotograf spisała się na medal, była opanowana, a zdjęcia wyszły świetnie. Można obejrzeć na jej koncie na facebooku.

Pani Ewo! Jest Pani wielka! Serdecznie pozdrawiam i zapewniam, że jeszcze będzie okazja do spotkania i zrobienia nam zdjęć! umiech Proszę się nie przejmować zawistnymi komentarzami (zapewne) konkurencji.

POLECAM!

Milena umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2013r. 22:41  
Cytuj
no, jak to są piękne zdjęcia z duszą, to ja jestem chyba wybitnym fotografem. zdjęcia bardzo przeciętne (z rąk amatorów, w tym mnie, wychodzą nie gorsze), a główny mój zarzut wobec nich to właśnie brak duszy. ot tak, napstrykane.
coś jakby pani fotograf widziała kiedyś dobre zdjęcia, zainspirowała się, niby wiedziała jak, ale kompletnie tego nie czuje.
takie są moje odczucia po przejrzeniu galerii na fb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2013r. 09:16  
Cytuj
A mnie tam sie podobaja, robila sesje mojej znajomej i wyszly spokoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »