NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
\"Galicja\" koło Stalowej Woli - Wesele ,
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 12:44  
Cytuj
Dzień Dobry.
Szukam sali na wesele na 2012 rok (koło maja), moja znajoma zaklepała sobie termin w domu weselnym Galicja, (koło stalowej woli i nie chodzi o Ulanów) i z tego co mi powiedziała ponoć u nich nie ma szans na wolny termin w 2012 tym bardziej w maju :/ Czy ktoś z Was organizuje tam swoje przyjęcie, moglibyście coś więcej napisać, jakie mniej więcej ceny, oferta ?! Pytam gdyż, również z tego co udało mi się dowiedzieć ten dom weselny/zajazd nie jest jeszcze otwarty a wolnych terminów brak.


Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 12:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 14:42  
Cytuj
Firma nazywa się "Dwór Galicja" siedziba Rzeczyca Długa strona w tej chwili chyba nie działa ale na pewno znajdziesz namiary do właścicieli w necie. Tam dowiesz się wszystkiego z "pierwszej ręki".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 30 Kwie 2011r. 21:16  
Cytuj
Jest dom weselny w Radomyślu.Gościu wypakował lokal,że mucha nie siada....I JESZCZE BUDUJE.
Do tego jest spore zaplecze w postaci parkingu i ogrodu.Jest też bryczka,altanki,huśtawki itp.Namiarów nie znam i cen,ale zawsze można podjechać i zapytać.Byłem tam i najbardziej podobał mi się stół wiejski z ekstra domową zagrychą i trunkiem "księzycowym".Rewelacja!

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 20 Maja 2011r. 17:19  
Cytuj
Może mi ktoś powiedzieć ilu gości pomieści sala? Ew. jakieś zdjęcia ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Cze 2011r. 21:19  
Cytuj
Cena w Dworze Galicja od osoby od 130 do 170, zalezy jakie dania wybierzesz, mniej lub bardziej "wykwintne". Co do terminów to z tego co wiem caly 2012 rok jest zajety. Adres www.dworgalicja.pl stronka juz dziala umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 13:01  
Cytuj
A czy było juz tam jakies przyjęcie?? wesele??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 15:13  
Cytuj
Byly komunie, 2 czy 3 tyg. temu.
W srode byla jakas impreza, mozliwe ze cyganskie wesele, bo sporo cyganow widzialam.


Ciekawy wystroj. Tylko te krzesla takie brzydkie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 16:01  
Cytuj
A ogólne wrażenia z imprez?? Chodzi mi o jedzenie, obsługe itp gdyz interesuje mnie wynajęcie tego lokalu na wesele umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 16:38  
Cytuj
Wczoraj (11.06.2011) sporo samochodów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 12 Cze 2011r. 19:36  
Cytuj
Ja byłem tam na komunii w maju. Wszystko ładne i nowe, tylko obsługa się nie wyrabia. Mają chyba zbyt mało ludzi, nie wiem sam. Długo wydają posiłki, klimatyzacja jest za mocna a jedzenie trochę niedoprawione, choć to kwestia gustu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 12:52  
Cytuj
W sobotę 11-go było tam wesele, zatrzymałam się i było dużo aut i miałam szczęście, bo grał mój ulubiony zespół Joy. Troszkę zazdrościłam wszystkim gościom, bo przy takiej muzyczce z pewnością świetnie sie bawili, a lokal robi ogromnie dobre wrażenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 13:56  
Cytuj
Czy ja wiem czy rzeczywiście jest tam aż tak ładnie !!!! Moim zdaniem to w środku rewelacyjnie ten lokal nie wygląda, myślałam że będzie tam dużo dużo ładniej a tu takie rozczarowanie !!! kolorystyka sal jest okropna, taki zimny brązowy kolor !!!! Na sali gdzie się siedzi położony jest dywan także okropny !!!!! brązowy w jakieś wzorki, o krzesłach to już nie wspomnę porażka !!!! Krzesła to wogóle nie pasują do tego wystroju ;/ Ale to kwestia gustu jednemu się będzię podobało a drugiemu nie !!! Ja osobiście bym tam wesela nie chciała. W okolicy jest dużo dużo ładniejszych lokali niż ten. Jak dla mnie to o wystrój się nie postarali !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 13 Cze 2011r. 13:59  
Cytuj
Jeszcze do tego wystrój stołów !!! ciemno brązowe serwetki i te tandetne złote talerze dla młodych !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Jeszcze do tego wystrój stołów !!! ciemno brązowe serwetki i te tandetne złote talerze dla młodych !!!!


Właśnie to ich odróżnia od innych lokali. Elewacja budynku nie jest wściekle czerwona lub pomarańczowa, nie trzeba zasłaniać ścian w środku jakimiś tandetnymi kokardkami, tylko jest bardzo elegancko, z klasą. Idźcie do lokalu hotelowego w Warszawie lub Krakowie, a zobaczycie, ze Galicji najbliżej do standardu pięciogwiazdkowego. To, że ściany są w kolorze brązowym, a do tego są dobrane serwetki to dla mnie rewelacja. A te " złote talerze", o których mówisz to podkładki pod właściwe talerze. Nie spotkałam się z tym jeszcze nigdzie w Stalowej i uwazam, że to super pomysł. Można świetnie dobrać złoty lub ecru na wstążkach + kwiaty = pięknie!
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia w ich galerii z jakiegoś ślubu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 12:40  
Cytuj
rzeczywiscie wystrój mają piękny, ale słyszałem, że ceny mają wygórowane, a od przyszłego roku jeszcze się podnoszą...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 29 Cze 2011r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
Jest dom weselny w Radomyślu.Gościu wypakował lokal,że mucha nie siada....I JESZCZE BUDUJE.
Do tego jest spore zaplecze w postaci parkingu i ogrodu.Jest też bryczka,altanki,huśtawki itp.Namiarów nie znam i cen,ale zawsze można podjechać i zapytać.Byłem tam i najbardziej podobał mi się stół wiejski z ekstra domową zagrychą i trunkiem \"księzycowym\".Rewelacja!



stół wiejski spoko ogródek oki ale do lokalu to ja już nie wrócę kibel wyjście i sala do tańczenia w 1
ktoś wchodzi do kibla a całe weselisko cię widzi bo to na wprost sali z gośćmi i do tańczenia porażka jak dla mnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
rzeczywiscie wystrój mają piękny, ale słyszałem, że ceny mają wygórowane, a od przyszłego roku jeszcze się podnoszą...

Nikt chyba nie sądzi, że tam będzie tanio. Wiadomo, że za jakość trzeba zapłacić więcej, niż za chińska podróbę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 08:59  
Cytuj
Byłem tam, oczywiście wszystko jest nówka i z klasą ale szału nie robi kwestia gustu. Jak dla mnie dobry lokal dla ciotek i babć a nie na wesele dla młodych.

P.S. ksiundz z Rzeczycy "powszechnie lubiany" na inauguracji musiał byćumiech wyznawcy pisu mają znizkę podobno umiech)))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 09:05  
Cytuj
Księdzu z Rzeczycy zawsze ma otwarte serce i kieszeń smiech2 to drugie bardziej smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 1 Lip 2011r. 12:28  
Cytuj
Do Latifah co do elewacji to ja nic nie mam z zewnątrz wygląda lokal bardzo ładnie. Ja też nie jestem miłośniczką balonów i kokardek na ścianach i tandetnego ubioru sali ale dla mnie po prostu się za mało postarali każdy ma swoje zdanie Tobie się może podobać a innym już nie ;] jest tyle innych pięknych kolorów i nie mówię tu o pomarańczu czy czerwieni. Niestety ale w tym kolorze lokal wygląda w środku na ponury. Ale jak ktoś jest miłośnikiem brązu to będzie mu ten kolorek odpowiadał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 17 Sie 2011r. 12:49  
Cytuj
Witam,odsprzedamy termin na wesele w Dworze Galicja na 05.05.2012.Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem niki2004_(at)_interia.pl lub pod nr tel.603 512 212

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 10:59  
Cytuj
Odsprzedamy termin na wesele w "Dwór Galicja" Rzeczyca Długa - termin to 27 i 28 października 2012 r. (nie muszą to być dwa dni można sobie wybrać), kontakt 608 737 784

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 15:53  
Cytuj
znalazłam ogłoszenie, autorka wątku akurat chciała termin w majuumiech

"Odstąpimy sale weselną na maj 2012
Dodaj do teczki 9 Wrz 2011r.
W Dworze Galicja w Rzeczycy Długiej k/Stalowej Woli.Wszekie info pod nr tel 603 512 212
Kontakt:
- 603512212"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 18:19  
Cytuj
jak z jedzeniem w tym lokalu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 18:49  
Cytuj
Z jedzeniem nie za wesoło.. w ogóle nie rozumiem dlaczego ten lokal nazywa się dworem bo dworskie to tam są tylko łazienki a raczej umywalki.
Jedzenie drogie.. parkiet za to fajny
Nic poza tym.
Z właścicielem nie da się negocjować to on stawia tam warunki których musowo przestrzegać :szok:

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »