NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Autoklinika - ul. Sandomierska,
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2011r. 09:12  
Cytuj
Ktoś coś robił, doświadczenia, opinie ... ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2011r. 09:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2011r. 09:31  
Cytuj
naprawialem tam samochod i jestem zadowolony,kumate chłopaki ja osobiscie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 08:13  
Cytuj
Dzięki ... Ktoś jeszcze coś dorzuci ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 08:21  
Cytuj
dziesiatki samochodow stojace codziennie pod warsztatem,sa najlepsza reklama.ja osobiscie jestesm bardzo zadowolony z ich uslug! naprawde polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 14:00  
Cytuj
Tak tylko większość tych aut, to samochody pracowników

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2011r. 17:37  
Cytuj
ta prostej rzeczy mi w aucie nie potrafili zrobić, w innym zakładzie ich wyśmiali....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 10 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:47  
Cytuj
ja osobiscie bardzo polecam , mialam problem z turbo sprezarka i w jeden dzien chlopaki sie uporali, poza tym od tamtej pory caly czas naprawiam tam samochod moi znajomi tez i sa bardzo zadowoleni, warsztat godny polecenia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 21:56  
Cytuj
Tak się zastanawiam, te pochwalne to może od pracowników?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5014
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2011r. 22:05  
Cytuj
jakos się reklamować trzeba no nie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2011r. 09:11  
Cytuj
a ja zdecydowanie odradzam, pojechalem do nich z okreslona robota umowili sie na cene po czym ogladneli samochod zaczeli rozkrecac i kombinowac ze to nie to ze to co innego a jak chcialem zeby robili co co mowilem to podwyzszyl cene o 150zl ! tak podchodza do klienta zabralem samochod poszedlem gdzie indziej i w 2 dni zrobili samochod a tam samochod stal 4 dni i nic. jesli macie duzo czasu i kasy to mozecie tam stawiac samochod, ale ja wole w normalnym warsztacie, z kliniki co ktorys pacjent wychodzi nogami do przodu wiec i tu co ktorys samochod moze tak wyjechac. w skrocie odradzam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 13:30  
Cytuj
A ja jestem zadowolona wymieniałam klocki hamulcowe ,olej,drążki , płyn hamulcowy i wymieniałam koła ,nie jest drogo w miare szybko . panowie mili wszystko wytłumaczą do książki serwisowej wpiszą i podbija czyli odpowiadaja za to co robia,ja osobiście polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 15:20  
Cytuj
Ciężko powiedzieć. Klimę nabili itp nieźle, ale do tego nie trzeba specjalistów. Natomiast drugim razem dali dooopy. Umówiłem się z nimi na konkretną godzinę na oględziny usterki i ew. naprawę, a po przyjeździe stwierdzili, że nie dadzą rady bo mało pracowników mają, a auta mają na warsztacie i żeby przyjechać na drugi dzień. Kiwnąłem głową i więcej się nie pokazałem, niech zaczną szanować klienta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 16:20  
Cytuj
Czz chodzi o Tabora bo jak tak to odradzam robilam tam auto i z niby cieknacej miski olejowej zrobilo sie wielkie wymienianie wszystkich uszczelek skasowali mnie na 3 tys ciana:s podobno cos kapalo na miske i zeby sprawdzic skad wymieniali po kolei-----moze sa kumaci ale bardzo drodzy...... niby co zaprowadze wymienic klocki a wymienia mi szczeki,amortyzatory i np.wahacze..............zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Natomiast drugim razem dali dooopy. Umówiłem się z nimi na konkretną godzinę na oględziny usterki i ew. naprawę, a po przyjeździe stwierdzili, że nie dadzą rady bo mało pracowników mają, a auta mają na warsztacie i żeby przyjechać na drugi dzień. Kiwnąłem głową i więcej się nie pokazałem, niech zaczną szanować klienta.


Może przez to,że Ci odmówili poszanowali Ciebie i tych których samochody już stoją na warsztacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 18:29  
Cytuj
Byłem tam oglądać opony i niestety ich stan nie zgadzał się z tym co było w ich ogłoszeniu napisane, zresztą przeraził mnie panujący tam bałagan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 18:50  
Cytuj
Ale macie problem , jeszcze każdemu coś nie pasuje, to że odmówili bo czasu nie mieli - i to normalne w każdej branży - nie jest sztuką nabrać robót i auta żeby stały i czekały. Tym bardziej że warsztatów jest masę w stalowej i każdy może jechać gdzie chce .
Opisywanie tego typu tekstów jest po prostu bez sensu.
Swoją drogą zauważyłem że jaka by branża nie była zostanie tu na TYM FORUM spalona . Widać sami fachowcy i znawcy tematu tu siedzą.
Albo kupcie sobie nowe salonowe samochody i nie będziecie narzekać na cofane liczniki, jakość lakieru, czy stan techniczny.
Proponuje wstawić od nowa temat klucza dynanometyrycznego - ten temat był po prostu COOL

Pozdrawiam wszystkich ekspertów samochodowych i nie tylko !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 19:41  
Cytuj
Czasem mam wrażenie, że to forum czytają ludzie upośledzeni umysłowo.
Nie chodzi o to, że odmówili bez wcześniejszego umawiania się. Sęk w tym, że najpierw się umówili na konkretny termin, a jak już stawiłem się w odpowiednim dniu, godzinie i miejscu to powiedzieli, żeby przyjechać na następny dzień. ZROZUMIANO, CZY MAM POWTÓRZYĆ?

Nie oceniam ich mechaniki bo do przeglądu klimy nie trzeba mądrego, reszty nie mieli okazji zrobić bo... patrz powód powyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 21:08  
Cytuj
wymieniałem rozrzą w mazdzie 626, robili to 2 dni, w dodatku nawet nie umieli ustawic, był przestawiony o 2 zabki, nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
Czasem mam wrażenie, że to forum czytają ludzie upośledzeni umysłowo.
Nie chodzi o to, że odmówili bez wcześniejszego umawiania się. Sęk w tym, że najpierw się umówili na konkretny termin, a jak już stawiłem się w odpowiednim dniu, godzinie i miejscu to powiedzieli, żeby przyjechać na następny dzień. ZROZUMIANO, CZY MAM POWTÓRZYĆ?



Sytuacja może się zmienić z godziny na godzine. Rano cały personel przychodzi do pracy, za godzine jeden musi gdzieś wyjechać , bo np: żona rodzi, drugi ulegnie małemu wypadkowi i już nie ma ludzi do pracy.


Irkuck chyba nie jesteś z pierwszej łapanki, czasami wrażenie może Cię zmylić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 21:57  
Cytuj
Umawiając się z kimś na konkretny dzień i godzinę powinni wziąć od klienta numer telefonu, i w razie braku miejsca i czasu zadzwonić że jednak np jutro czy dziś nie dadzą rady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Umawiając się z kimś na konkretny dzień i godzinę powinni wziąć od klienta numer telefonu, i w razie braku miejsca i czasu zadzwonić że jednak np jutro czy dziś nie dadzą rady.


Teoretycznie a w praktyce często jest tak,że terminy gonią, 12 godzin nie starcza na dzień roboczy itd.

Nie oceniał bym na podstawie takich przypadków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 23:27  
Cytuj
Nie warto ocenić po jednym czy kilku zdarzeniach.
Swoją drogą - proszę o wskazanie odpowiedniego Zakładu Diagnostyki który wszyscy polecacie?????
Który ma nienagannych mechaników, który częstuje kawą, gdzie ludzie są punktualni, nikt się nie spóźnia.
NIE MA IDEAŁÓW , nawet Niemiecka precyzja jest w stanie zawieść, bo wszystko tworzą ludzie a pewne czynniki są od nas niezależne.

Wydaje mi się że pora zakończyć ten wątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2012r. 23:56  
Cytuj
Ja nikomu nie polecam.
Kłamią.
Kręcą.
Piszę to z PEŁNĄ odpowiedzialnością.
Samochody które stoją przed warsztatem to stoją kilka m-cy.
Np. Passat.
Ja stamtąd kupiłem samochód od jednego z właścicieli tego pseudo warsztatu. Przy kupnie jeden z właścicieli powiedział ze wsadził tam zregenerowane turbo. Turbo to w tym samym tygodniu znalazło się na warsztacie w Mielcu, bo jak zajrzałem pod samochód to z niego się lało, a wirnik latał jak poje-ny na wszystkie strony. Mam papier z expertyzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 6 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2012r. 11:03  
Cytuj
NIE POLECAM NIKOMU I NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Robiłem tam niecały rok temu układ hamulcowy i po niecałym roku w środku trasy do Poznania klocki mi wywaliły, bębenek sie zablokował , który panowie także wymieniali, więc ogólnie skończyło się na tym , że dałem do Boscha service i zapłaciłem dwa razy za to samą robotę. NIE POLECAM



STRZEŻCIE SIĘ TEGO ZAKŁADUumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sie 2012r. 10:31  
Cytuj
nie wiem bylem tam kiedys ale rozmiawalem nie wiem czy to byl wlasciciel ale cwaniak byl na hu** nie lubie takich ludzi i odjechalem :p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »