NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Kongres Nowej Prawicy, bardzo fajna impreza!, Zabrakło niestety oczekiwanego wystąpienia Andrzeja Szlęzaka
Posty: 9
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 08:27  
Cytuj
Kongres Nowej Prawicy był b. udany. Organizatorzy obawiając się, że zabraknie na sali miejsc, wstawili dwa dodatkowe rzędy krzeseł i dodatkowo umieścili prawie 200 Uczestników na scenie – ale, jak się okazało, gdyby siedzieli na miejscach, też by się zmieścili. Co ciekawe: zgłosiło się 2600 osób... i przyszło na salę 2600 osób!

Obrady znakomicie prowadził kol.Lech Walicki z Krakowa. Otworzył je v-Prezes UPR-WiP, kol.Adam Woch. Następnie przemawiali niezależni eksperci: prof.Krzysztof Rybiński, Krzysztof Habich, Stanisław Michalkiewicz i Rafał Ziemkiewicz. Następnie przedstawiciele różnych zbliżonych sił politycznych:

Stanisław Żółtek Prezes UPR

Andrzej Sośnierz, poseł PJN

Tomasz Sommer Ruch Wyborców JKM (RN "Najwyższego Czasu!")

Romuald Szeremietiew – działacz niepodległościowy

Marcin Kamiński (Prezes) i Seweryn Szwarowski (skarbnik) „KoLibra”

Władysław Reichelt (SD – ale nie „piskorskie”) , Unia Wielkopolan)

Konrad Rosiński - stowarzyszenie "Liberalni"

Krzysztof Bosak – Prezes fundacji Euro-Media

Michał Czajkowski – Ruch Wolności Włocławek

Ireneusz Woszczyk - Stowarzyszenie na rzecz Tradycji i Kultury "NIKLOT"

Artur Zawisza (Klub Zachowawczo-Monarchistyczny)

Wojciech Ziętkowski burmistrz Środy Wlkp.

Martin Lechowicz (Radio „KonteStacja”)

Pewien redaktor europejskiej firmy (było zabawnie!)

Adam Wielomski prezes Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego. RN "Pro Fide Rege et Lege"

(nie jestem pewien, czy kogoś nie pominąłem...)

- a na zakończenie były dwa przemówienia zasadnicze:

Michała Marusika – Prezesa Rady Sygnatariuszów UPR i UPR-WiP - oraz moje. Swoje znacznie skróciłem, gdyż uznałem, że Uczestnicy Kongresu są już nieco zmęczeni tym maratonem.

Zabrakło gorąco oczekiwanego przemówienia Andrzeja Szlęzaka, prezydenta Stalowej Woli – ale za to fantastycznie wystąpił burmistrz Środy Wielkopolskiej. To naprawdę trzeba zobaczyć!

A po Kongresie dwa tysiące ludzi zostało jeszcze, by wziąć udział w przemarszu na pl.Zamkowy. Imponujące.

A teraz musimy przekuć ten sukces w formy organizacyjne. Od poniedziałku bierzemy się do roboty – bo żniwa wielkie, a robotników mało!

Na razie proszę, by prostować rozmaite głupoty wypisywane w komentarzach do informacji o KNP, które pojawiają się tu i ówdzie.

Oczywiście głównych stacyj TV i radio – nie było. ONI nadal udają, że nas nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 08:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 08:29  
Cytuj
To jest oczywiście blog Janusza Korwina Mikke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 09:09  
Cytuj

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 10:30  
Cytuj
http://www.polityczni.pl/ziemkiewicz_na_knp,audio,51,5831.html, Rafał Ziemkiewicz też fajnie mówił, ale trzeba koniecznie zobaczyć przemówienie burmistrza Srody Wielkopolskiej, nie ma jeszcze w sieci, jak będzie to wrzucę link, facet jest trzecią kadencje na stanowisku i ma poparcie na poziomie ponad 60% u siebie w okręgu wyborczym, dlaczego? , w Srodzie Wielkopolskiej ludzie płacą prawie najniższe podatki w Polsce i to doceniają!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 10:43  
Cytuj
Z tego co wiem,podatek dochodowy od osób fizycznych jest identyczny w całym kraju.Dla ewentualnych innych ulg do Środy Wielkopolskiej przeprowadzał się nie będę.Tak jak wielu mieszkających w Stalowej Woli.Może taniej,szybciej i praktyczniej,bedzie sprowadzić tu tego pana?Tyle,że u nas jest prezydent,a i etat zajęty do najbliższych wyborów.
Jedna sprawa mnie gnębi.Mieszkańcy Środy płacą prawie najniższe podatki w Polsce.Dlaczego"prawie"?Niech się lepiej stara pan burmistrz,bo mnie nie przekonał.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 10:52  
Cytuj
Czytać, czytać i jeszcze raz czytać. kris36 nie pisał o podatku dochodowym od osób fizycznych. Może mój tekst uda ci się zrozumieć i twoje wątpliwości zostaną rozwiane.

Jusek doucz się. Podatek dochodowy (jego wysokość) nie zależy od Burmistrza. Są za to inne podatki, których wysokość właśnie od Burmistrza czy prezydenta zależą.
Prościej nie potrafię, przepraszam.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 11:04  
Cytuj
Nie jestem obrażalski.Wiem o co chodzi,ale jako zwykły robol,bezmajętny raczej nie mam możliwości korzystania z dobrodziejstw nizszych podatków.Może kiedyś,gdy będę bogaty...
Obecnie jednak dorobiłem sie czegoś ,co produkuje Volkswagen-garbusa...na plecach.Dobre i to,łatwiej buty sznurować.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 22:16  
Cytuj
http://youtu.be/pm-rKvj5VZw
przemówienie Stanisława Michalkiewicza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2011r. 22:37  
Cytuj
a propo. na kongresie były pozdrowienia od Nigela Farage'a
A JKM na swoim blogu bardzo żałuje braku wizyty i oczekiwanego przemówienia prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka. Szkoda.

CYTAT
Zabrakło gorąco oczekiwanego przemówienia Andrzeja Szlęzaka, prezydenta Stalowej Woli – ale za to fantastycznie wystąpił burmistrz Środy Wielkopolskiej.


W mediach krótkie wzmianki.. :(

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »