NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
pasmanteria,
Posty: 9
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 16:34  
Cytuj
Hey czy wypalil by pomys na sklep z pasmanteria na hali??

//moderowano tytuł - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 16:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 17:34  
Cytuj
jeśli miałabyś trochę niższe ceny niż pozostali wystarczy o 10groszy na metrze wstążki przykładowo to myślę że by spokojnie wypalił.pierwszego klienta (mnie)już maszumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 19:05  
Cytuj
Dziekiumiech w sumie w Stalowej nie ma zbyt wiele takich sklepow(jesli sa to w malo widocznym miejscu) mialam ostatnio problemy by znalesc jakas ciekawa taśmę ,moze wypali.Prosze o jakies wypowiedzi na ten tematsmiech2 dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 19:26  
Cytuj
to fast-foodu nie zakaldasz?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 19:30  
Cytuj
hehe muszę cos otworzyć (brak pracy)mam jakies 102 pomyslysmiech2 he mam troche odłożone kaski i moze poprostu cos swojego by zrobil.Jesli macie jakies pomysły np czego brakuje w Stalowym ,to jestem otwarta na pomysly dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 19:47  
Cytuj
musisz dobrze pomyslec zeby to mialo jakos przyszlosc, najlepiej cos unikatowego, ale zeby przyciagalo klientow fast foodow jest duzo(chyba ze to by mialo byc zupelnie co innego)moj pomysl sklep modelarski nie jest dobrym pomyslem bo stalowa wola chyba nie jest gotowa na taki rynek, jesli masz kaske to moze jakis fanchasing?(choc tu trzea miec b. duzy kapital) lubiesubwaya to moze jakis lokalny bar kanapkowy?;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2011r. 20:09  
Cytuj
myslalam o czyms nowym ,ale po weryfikacji uwazam ze na Stalowa potrzeba cos nie drogiego i dla kazdegosmiech2 wiem ze jest sporo budek z hod dogami ale ja mam na mysli cos takiego jak samochod gastronomiczny ,poprotu byc tam gdzie sie cos dzieje np w weekendy pod dyscotekami a na tygodniu gdziej na jakis rynkach ,jesli chodzi o pasmanterie to rozgadalam sie po hurtowniach jest naprawde spory asortyment ktorego w stalowej brak ,nie wiem tylko czy by to wszystko wyszlo na plussmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »