NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Szybki i niezawodny internet w STW,
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 13:39  
Cytuj
Diana daje po garach. Przed chwilą dodałem posta na FB odnośnie tego jak sobie ze stałych klientów jaja robią. I co?? Cały wpis na tablicy skasowany. Pewnie zaraz się będą wypierać, że nic takiego nie pisali, a pisali, że nie zapominają o stałych klientach, bo to dzięki nim można uruchomić tą lepszą usługę. A teraz się okazuje, że stałych klientów mają w d....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 13:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 16:22  
Cytuj
Kto normalny uwierzy w te marketingowe ściemy?
W Stalowej wszędzie kijowy net za min. 30-40 pln za 1 MB.
Nie licząc Iterblocku który pokrywa zasięgiem 5% miasta.

Może kiedyś dotrze tu jakaś duża, poważna sieć, zrobi się konkurencja to coś się zmieni...

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 21:05  
Cytuj
Bylem, zapytałem i wyszedłem z niczym placze
Nowe prędkości dotyczą klientów, którym kończy się umowa,4 miesiące przed końcem umowy mogę dopiero zmienić pakiet czyli za 14 miesięcy mlotek

Dla mnie chore w MTM jak były większe prędkości to przepisywali umowę i po problemie a tu figa z makiem, niesprawiedliwe.

Ulotek z nowymi prędkościami tez nie maja i na stronie tez pustka.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Lis 2011r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
Nowoczesny interent :szok: to nie kompromis pomiędzy niską ceną a szybkim łączem. Nowoczesny interent :szok: to internet z DIANY w którym otrzymujesz dużo, dużo więcej i to bez żadnych limitów.


No to już wiadomo na czym polega zmiana - teraz Diana oferuje "interent" !!! Nie napisali jeszcze na czym to polega bo chyba nie da się tego opisać więc zapraszają do biura i tam panie opowiedzą słowami ;)

http://tvkdiana.pl/internet_promocje.php

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 08:56  
Cytuj
To w koncu jak wyglada ta nowa "rewolucyjna" oferta? Wie ktos? Wychodzi, ze jak zwykle z wielkiej chmury maly deszcz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 08:59  
Cytuj
nie wiem ile w tym prawdy i czystych faktów, ale w cenie starych 4 mb, koleś ma 16 mb - tak dostał info przez tel niby umiech
ja jestem w Stelli, a tam nie widać zmian aż tak rewolucyjnych - ale działa dość pewnie chociaż umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 09:11  
Cytuj
Próbowałem dowiedzieć się czegoś o nowych ofertach Diany. Zadzwoniłem do BOK-u ale niestety Pani miała dużo klientów i powiedziała żebym przyszedł osobiście do biura (postać w kolejce nie zaszkodzi), bo podanie takiej informacji jest bardzo skomplikowane umiech
Zauważyłem, że MTM zwiększył prędkości. Jestem ciekaw co Diana oferuje. Może jak zmniejszą stopień skomplikowania oferty to umieszczą ją na swojej stronie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 09:42  
Cytuj
Wy jednak jesteście dziwni, regionalizm taki, czy jak ??? Wszystko jest nie tak, zawsze Wam źle, nigdy nie dogodzi... Ja rozumiem huciane przyzwyczajenia, zupki regeneracyjne itp., ale do cholery czasy się zmieniły jakieś 20 lat temu. Ludzie łykajcie jakieś tabletki, może Prozak ??? Ja byłem w Dianie wczoraj, owszem było kilka osób, ale cztery Panie w BOK całkiem sprawnie sobie radziły, przepisali mi umowę na nową, mam teraz 8 razy większą prędkość za te same pieniądze. Czego Wy chcecie ludzie ???????????? Co Wam znowu nie pasuje ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 09:47  
Cytuj
To kolego, że wszystko owiane jest tajemnicą, średnio wiadomo o co w tym chodzi. Mnie osobiście nie chce się biegać do kogoś i prosić o szczegóły, tylko chcę to widzieć czarno na białym na stronie www - dopiero wtedy będę wiedział, czy jest sens się tam fatygować. Poza tym - co z nowymi Klientami ? Rozważałem podpięcie tam, ale po tym półtoramiesięcznym show na FB i wielu obietnicach średnio cokolwiek dalej wiadomo, dlatego też odpuszczam tę firmę. Fakt - MTM znacznie przyspieszył i jest to oferta godna rozważenia w tej cenie, nie wiem tylko jak z zasięgiem [ mam na myśli LAN ].

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 09:52  
Cytuj
CYTAT
Wy jednak jesteście dziwni, regionalizm taki, czy jak ??? Wszystko jest nie tak, zawsze Wam źle, nigdy nie dogodzi... Ja rozumiem huciane przyzwyczajenia, zupki regeneracyjne itp., ale do cholery czasy się zmieniły jakieś 20 lat temu. Ludzie łykajcie jakieś tabletki, może Prozak ??? Ja byłem w Dianie wczoraj, owszem było kilka osób, ale cztery Panie w BOK całkiem sprawnie sobie radziły, przepisali mi umowę na nową, mam teraz 8 razy większą prędkość za te same pieniądze. Czego Wy chcecie ludzie ???????????? Co Wam znowu nie pasuje ????


Huciane traktowanie to właśnie to co robi Diana (łażenie bez sensu). Przyjdź a my może ci powiemy. Jak jest jakaś oferta to musi być i regulamin. Wszystko wrzucić na stronie www aby klient mógł zobaczyć i się z tym zapoznać. Zainteresowany to idzie do BOK, nie - szuka gdzie indziej. To co te ceny są jakąś tajemnicą ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
To kolego, że wszystko owiane jest tajemnicą, średnio wiadomo o co w tym chodzi. Mnie osobiście nie chce się biegać do kogoś i prosić o szczegóły, tylko chcę to widzieć czarno na białym na stronie www - dopiero wtedy będę wiedział, czy jest sens się tam fatygować. Poza tym - co z nowymi Klientami ? Rozważałem podpięcie tam, ale po tym półtoramiesięcznym show na FB i wielu obietnicach średnio cokolwiek dalej wiadomo, dlatego też odpuszczam tę firmę. Fakt - MTM znacznie przyspieszył i jest to oferta godna rozważenia w tej cenie, nie wiem tylko jak z zasięgiem [ mam na myśli LAN ].


Ty już Trzeźwy nie raz pokazałeś na forum, że z tą Twoją trzeźwością to nie za specjalnie ... starsznie się nudzisz i wypisujesz na forum złośliwości w stosunku do wszystkich i wszystiego, nigdyu nic Ci nie pasowało, jesli MTM przyspieszył to dobrze, Diana przyspieszyła i obniżyła ceny, też dobrze, jak dla mnie nie musisz mieć interentu wcale, mniej idiotyzmów będzie na forum ..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 11:01  
Cytuj
Nie raz hehehehe =) dobry jesteś. Trudno, żeby na temat badziewia pisać dobrze. PZDR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 11:03  
Cytuj
Nie unoś się tak mocno - internetu, nie interentu . ZGAS!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
Wy jednak jesteście dziwni, regionalizm taki, czy jak ??? Wszystko jest nie tak, zawsze Wam źle, nigdy nie dogodzi... Ja rozumiem huciane przyzwyczajenia, zupki regeneracyjne itp., ale do cholery czasy się zmieniły jakieś 20 lat temu. Ludzie łykajcie jakieś tabletki, może Prozak ??? Ja byłem w Dianie wczoraj, owszem było kilka osób, ale cztery Panie w BOK całkiem sprawnie sobie radziły, przepisali mi umowę na nową, mam teraz 8 razy większą prędkość za te same pieniądze. Czego Wy chcecie ludzie ???????????? Co Wam znowu nie pasuje ????


Ale miałeś starą umowę? Podpisaną wg starej promocji?? Czy może zapłaciłeś przy podpisywaniu 20 zł, o których mowa w regulaminie? Ja mam podpisaną umowe wg starej promocji i mam napisane, że nie mogę jej łączyć z nową. Zgas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 13:13  
Cytuj
Ale miałeś starą umowę? Podpisaną wg starej promocji?? Czy może zapłaciłeś przy podpisywaniu 20 zł, o których mowa w regulaminie? Ja mam podpisaną umowe wg starej promocji i mam napisane, że nie mogę jej łączyć z nową. Zgas.[/cytat]

Miałem starą umowę bez tego 20 zł co w regulaminie i dostałem propozycję nowej umowy i jak już pisałem mam teraz 8 x szybciej. Dlaczego mam pluć na coś co jest dobre, dlatego nie potrafię Was zrozumieć ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 15:12  
Cytuj
nowe pakiety w dianie to szalone 4 mb/s 8 mb/s 16 mb/s 32 mb/s

Dokladnych cen niestety nie pamietam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 16:09  
Cytuj
Tak wyglądają ceny bez promocji:
4 Mb- 44,99
8 Mb- 54,99
16 Mb- 74,99
32 Mb- 104,99
64 Mb- 144,99
128 Mb- 294,99
Promocja to obniżenie tej kwoty o 5 zł przez 9 miesięcy ( z usługą e-faktury przez 12 miesięcy) a w przypadku prędkości 128 Mb o kwotę 45 zł.

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 16:35  
Cytuj
jadeit
na pocieszenie wpisowe placisz tylko raz !

Obserwatorka
jest 300Mbitt/s


Alien884
Cennik taki sam jak na kablu czy wyższy chodzi o radiówkę?
ztego co sie orientuje to 40
ale i tak nie ma co narzekac

fractal
zawsze mozesz wziac netie
i sam internet za 25 zeta , "jaki drut taki internet"
nie wiem jaki koszt podlaczenia jak nie masz lini
ale mozna tyrknac tam i sie zapytac
czyli w stw sadze ze do 20 mega

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 17:08  
Cytuj
Pituch, cena samego internetu w Netii to 59,90 a nie 25 ...

Obrazek

I jeszcze jak nie masz telefonu stacjonarnego to dodatkowo płacisz 30 zł za utrzymanie linii!

CYTAT

fragment z regulaminu:

6. Pozostałe opłaty
6.1. Miesięczna opłata za utrzymanie łącza w wysokości 30,00 zł (dotyczy wyłącznie technologii LLU i BSA).
Komentarz:
Zgodnie z Cennikiem dla Usługi Internetowej, w przypadku posiadania Usługi Internetowej i braku na tym samym łączu Usługi Telefonicznej (świadczonej przez Operatora lub innego dostawcę), będziemy co miesiąc naliczać opłatę za utrzymanie łącza w wysokości 30 zł.


http://www.netia.pl/oferta_dla_domu,szczegoly,1192.html
http://www.netia.pl/files/oferta/Zalaczniki/2011/SWP-Internet_za_ZLO_WWW.PDF

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 17:44  
Cytuj
madras
nie zaprzeczam dawno netii nie przerabialem
czyli nie ma tej promocji
dlatego bylo 25pln na dzien dobry umiech
a nie zlotowka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Tak wyglądają ceny bez promocji w Dianie:
4 Mb- 44,99
8 Mb- 54,99
16 Mb- 74,99
32 Mb- 104,99
64 Mb- 144,99
128 Mb- 294,99
Promocja to obniżenie tej kwoty o 5 zł przez 9 miesięcy ( z usługą e-faktury przez 12 miesięcy) a w przypadku prędkości 128 Mb o kwotę 45 zł.


Wychodzi więc na to, że jeżeli mieszkasz poza zasięgiem kablowego Interblocku (bo radiowy kosztuje tam 45 zł za 8 Mb)to najlepsza jest nowa oferta MTM:
5 Mb - 40 zł
8 Mb - 45 zł
12 Mb - 50 zł
15 Mb - 65 zł itd.
Poza tym mają podwójną prędkość w nocy 23-11 (w Dianie podobno już tego nie ma w nowej ofercie) i większy upload (także podwojony w nocy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 31 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 18:08  
Cytuj
Madras a jak jest z ich zasięgiem - mam na myśli LAN?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 18:31  
Cytuj
Sorry że trochę zmienie temat ale moze mi ktos wytłumaczyć dlaczego parametry internetu podawane są raz w mb raz w mbit a jeszcze innym razem w gb? Mógłby mi to ktoś łopatologicznie wytłumaczyć, jak te prędkości mają się do siebie i jak je porównać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 19:21  
Cytuj
madras
kalkulator !!!!!
MB/s
Mb/s

Mbitt/s
itd itp etc

http://www.ibeas(...)calc.asp

mam nadzieje pomoze co niektorym
awans o jeden level w ITumiech

jak co pisac postaram sie wytlumaczyc umiech

ps podales cennik po kablu
a gdzie mtm info ma kable ?
jezyk
chyba diany i odpalaja im dzialke jezyk

reasumujac film 700MB przy 1mega (100kilo, uogolniajac) sciagniemy w okolo 40 minut pelnym laczem umiech
w ITB 700MB z premium kont czyli full sciaganie 700MB jakies 2min15sek umiech
mowa o kablu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lis 2011r. 21:21  
Cytuj
Czyli jak mam z Diany 1024KB/S to powinienem ściągać max 1MB/s? Jaki internet potrzebny jest żeby oglądać w necie transmisje tv na żywo np takie http://www.drhtv(...)ywo.html bez buforowania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »