NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
sklep FRAC- zakupy - astronomiczne ceny,
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:24  
Cytuj
Witam!!
Czy nie macie wrażenia, że robiac zakupy we fracu ceny są jak z kosmosu? Czy juz nikt nad tym nie panuje? Nie ma tej górnej granicy? Tam robią co chcą!!!!!!!! np. kapusta biała - główka 9,00 zł, 2 kilo ziemniaków 6 zł a przykłady można mnożyć. Jakby przez chwile tam nikt zakupów nie robił to może by zmądrzeli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:29  
Cytuj
są inne sklepy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:35  
Cytuj
I dopiero teraz o tym piszesz?Prezes robiąc tam zakupy wybuliłby ze 100 zł.Dopiero wykazałby się troską o najuboższych.Nie kupuje w Biedronce-bo?sklep dla biednych.Nie kupuje w Miedia Markt-bo?to sklep nie dla....?

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:41  
Cytuj
kurde tak patrzam pod tą bida dronką i kurcze mało maluchów i im podobnych przeważają droższe auta... No ale prezes wie lepiej... A co do fracu to kiedys pojechałem po wołowinkę a tam 55zł/kg więc w tył zwrot i w mathiasie za 30/kg. i chyba tyle w całym 2010 raz tam byłem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 21:50  
Cytuj
Mimo wszystko jest trochę tych sklepów i jakaś konkurencja jest więc nie ma co narzekać.
Koniec miesiąca i trzeba się do sponsora naszej reprezentacji wybrać na zakupyumiech

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 22:09  
Cytuj
dziku
jak mozna zejść tak na .....

pujdziesz na zakupy bo sponsor, za 2-3 miech bedziesz miał market pod blokiem o nazwie "PZPN"
k...aaa !!!!
oł jeee jezyk

wtrace od siebie,
nawet młodziki .... uff eehhh :(
przykre:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 22:53  
Cytuj
Z tymi cenami we fracu to fakt, że za wysokie(nie dla idiotów, czyli nie wszystko za pół cenyumiech, ale wędliny, dobre, dla mnie na drugim miejscu w mieście, (pierwsze pozostanie tajemnicą, bo reklamą się nie zajmuję), a rybki we fracu super. A tak w ogóle to makrohandel to jeden wileki chaos, który zysk z tego czerpie, że jest chaosem, a przy okazji wielu przy tym zarabia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 23:01  
Cytuj
A ja sobie dzisiaj zakupiłem we fraczku filecika z kuciaka za 11 zł, nie wiem czy to drogo, ale zdaje mi się, że nie. No i chlebek słowiański za niecałe 2 zeta. Po cholerę kupujesz to co drogie, bierz to co tanie. Przecież każdy duży sklep tak ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 10:04  
Cytuj
Ceny we "FRACU" może nie są najniższe, ale mięso i wędliny kupuję tylko tam - to jedyny sklep, do którego mam w tym względzie zaufanie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 10:13  
Cytuj
idź lepiej do "teżcoś" kup schaba za 10 zeta co był pewnie ze 2 razy mrożony. no schab to też duże słowo za produkt składający się z 75% z chemii jak większośc produktów w tym kołchozie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 10:41  
Cytuj
jak chcesz tanie mięso to śmigaj na rynek na pakę od żuka i będzie ok! Ja wolę zapłacić więcej i mieć podane czysto i bez tłoku , bardzo dobrze że są sklepy drogie i tanie . Jak Ci nie odpowiada to nie kupuj tam jeśli dla Ciebie za drogo ale nie namawiaj innych do kupowania tam gdzie Tobie odpowiada cena .... ZAWSZE TANIO ZNACZY KIEPSKO.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 11 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 18:09  
Cytuj
CYTAT
Ceny we \"FRACU\" może nie są najniższe, ale mięso i wędliny kupuję tylko tam - to jedyny sklep, do którego mam w tym względzie zaufanie.

zgadzam sie, tez tylko miesko tam kupuje, pomimo tego ze nie jest tanie ale za to mam gwarancje ze jest swieze i dobre, kiedys kupowalem w Mathhiasie i tez nie narzekalem, w tesco naszczescie nie probowalemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 18:36  
Cytuj
Tyle, że we Fracu niedawno poprosiłam na stoisku z wędlinami o 30 dkg boczku (był rewelacyjnie chudy, samo mięsko) a baba mi na to: Nie, bo ten kawałek sprzedam tylko w całości i ładuje mi na wagę 65 dkg. Mówię jej, że tyle, to ja nie chcę, bo za dużo, a ona, że ok i poszła sobie do magazynu. Po chwili wraca z jakimś kawałem na pół metra i zaczyna kroić. A ja się jej pytam przy piątym plasterku: A co pani robi. A ona, że mi kroi. Powiedziałam jej, że tego nie chcę, bo to jest tłuste jak cholera. Według niej jednak było to dobre i mi wpierała, że jak dla niej jest to ładny boczek. Trochę się wkurzyłam... Przecież skoro jest wystawione na sprzedaż to ma mi obowiązek sprzedać towar, który chcę, czasy komuny się skończyły!
To samo spotkało moją koleżankę we Fracu w Centrum, a mnie przy ulicy Wolności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 18:51  
Cytuj
Peyetka i co zrobiłas? Nie sprzedało Ci babsko tego boczusiu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 20:43  
Cytuj
Jak ktoś chce być naprawdę kiepsko obsłużony - to niech się wybierze do Stokrotki - Pani na mięsnym najpierw wypali szluga , przy wejściu na zaplecze, a potem z tym smrodem na rękach, poda ci mięso, wedliny, mrożonki (odświeżanie wędlin jest tam na porządku dziennym)

"Peztka" - pracownice za takie zachowanie jak opisałaś, tracą we FRACU pracę i to od razu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 21:44  
Cytuj
Niestety w naszym kraju zbyt często możemy się spotkać niską jakością obsługi i poziomem kultury.
Po pobycie za Odrą przez pewien czas najbardziej brakowało mi właśnie tych uśmiechów od ucha do ucha co wtedy mnie początkowo bardzo denerwowało;d
Teraz mimo wszystko zawsze używam zwrotów grzecznościowych nawet tak na "siłę" no ale ciężko zmienić coś w naszych przyzwyczajeniach.

My Polacy mamy przesrane życie i tu nie ma miejsca
na takie pierdoły jak kultura...;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Niestety w naszym kraju zbyt często możemy się spotkać niską jakością obsługi i poziomem kultury.
Po pobycie za Odrą przez pewien czas najbardziej brakowało mi właśnie tych uśmiechów od ucha do ucha co wtedy mnie początkowo bardzo denerwowało;d
Teraz mimo wszystko zawsze używam zwrotów grzecznościowych nawet tak na \"siłę\" no ale ciężko zmienić coś w naszych przyzwyczajeniach.

My Polacy mamy przesrane życie i tu nie ma miejsca
na takie pierdoły jak kultura...;d

co do obsługi jest wporządku, z resztą się nie dziwie jeśli na 10 klientów 3 będzie chamskich i wulgarnych to czy ta kobieta po wysłuchaniu tych "uwag" 4 klienta obsłuży z uśmiechem? Dla mnie to klient jest kawałem chama, idąc do sklepu, kupując 10 deko szynki za 14 zł wymaga wiele....Druga sprawa to te Panie robią za grosze, pomyślcie czy wy w pracy jesteście idealni? jeśli tak to sypały by się awanse, nie było by roboli tylko sami kierownicy!!A co do cen i tak wysokie są, lubie chodzić w centrum do Fraca i miejmy nadzieje że ceny zejdą w dół!!pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 08:34  
Cytuj
Nie sprzedała mi wtedy, poszłam sobie z niczym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 08:46  
Cytuj
Ja tam jeszcze nie spotkałem się nigdzie z niemiłą obsługą chociaż często jestem we fraku w centrum i w stokrotce. Ale to że wędliny najlepsze we fraku-potwierdzam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2011r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Tyle, że we Fracu niedawno poprosiłam na stoisku z wędlinami o 30 dkg boczku (był rewelacyjnie chudy, samo mięsko) a baba mi na to: Nie, bo ten kawałek sprzedam tylko w całości i ładuje mi na wagę 65 dkg. Mówię jej, że tyle, to ja nie chcę, bo za dużo, a ona, że ok i poszła sobie do magazynu. Po chwili wraca z jakimś kawałem na pół metra i zaczyna kroić. A ja się jej pytam przy piątym plasterku: A co pani robi. A ona, że mi kroi. Powiedziałam jej, że tego nie chcę, bo to jest tłuste jak cholera. Według niej jednak było to dobre i mi wpierała, że jak dla niej jest to ładny boczek. Trochę się wkurzyłam... Przecież skoro jest wystawione na sprzedaż to ma mi obowiązek sprzedać towar, który chcę, czasy komuny się skończyły!
To samo spotkało moją koleżankę we Fracu w Centrum, a mnie przy ulicy Wolności.

Te panie na miesnym na wolności nie wymagaja komentarza!
wogóle obsługa tam pozostawia wiele do życzenia.
''Poproszę chleb krojony od Dziubka
-tu leży.
-Ten co tu leży jest od Pyzary jak chcę od Dziubka
- a ten nie może być?''
ręce opadają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2011r. 16:24  
Cytuj
CYTAT

Te panie na mięsnym na wolności nie wymagają komentarza!
w ogóle obsługa tam pozostawia wiele do życzenia.
\'\'Poproszę chleb krojony od Dziubka
-tu leży.
-Ten co tu leży jest od Pyzary jak chcę od Dziubka
- a ten nie może być?\'\'
ręce opadają


Jeśli chodzi o obsługę na stanowisku piekarniczym to dziewczyny są bardzo sympatyczne , robię często tam zakupy i nie spotkałam się z nie miła obsługą , muszę stanąć w ich obronie dziewczyny starają się o wysoka jakość obsługi , ale nikt nie bierze pod uwagę i nie wie ile muszą na raz ogarnąć, poza tym dużo zależy od nas klientów tez potrafimy być bardzo upierdliwi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2011r. 21:25  
Cytuj
Ostatnio kupowałem wędlinę we Fracu nieopodal "Kaprysu" i przeżyłem szok - poprosiłem o wędlinę a Pani pokazywała mi czy taka grubość plasterka jest odpowiednia, czy potrzebuję wędlinę na sałatkę czy na chleb to dostosuje grubość - będąc w USA spotykałem się z takim podejściem ale tutaj byłem mile zaskoczony - oby tak dalej!
Poza tym lubię kupować w tych sklepach - stoisko z wędliną i pieczywem super zaopatrzone a co do cen to nie przesadzajmy, nie są takie kosmiczne, nie jest to tani sklep ale też produkty są dobrej jakości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Kwie 2011r. 21:41  
Cytuj
Na pieczywie sa miłe panie ale zawsze maja czas iobsługa idzie im powoli nie wiem może to tylko moje odczucie ale po prostu są ślamazarne w innych sklepach jest szybciej. Co do mięsa i wędlin to się nei wypowiadam bo kilka razy wymiekłem czekając na powolna obsługe, niedowage/nadmiar towaru i po rpostu tam nie kupuje od paru lat

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 4 Wrz 2010r.
Skąd: ŚrŚ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 08:42  
Cytuj
zgodze sie ze na rzeczach typu wedlina czy ser, lepiej nie oszczedzac bo tu cena idzie w parze z jakościa, lecz kiedy np. jogus we frac-u kosztuje 2.95 a np. w aldiku 2.39 to chyba jest różnica. nie miała to byc kryptorekalam aldika, bo on tez do tanszych nie nalezy, lecz akurat do tych 2 sklepów mam najbliżej.
a co do frac-a to jedyna co maja dobrego to promocje na piwo ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2011r. 10:44  
Cytuj
niestety potwierdzam, FRAC to dosyć drogi sklep. Czasami można spotkać promocję i trafić na produkty tańsze niż w innych sklepach, ale ogólnie robiąc większe zakupy to wychodzę na tym jak Zabłocki na mydle.

Owoce świeższe niż u konkurencji, mięso lepsze niż u konkurencji, ale bez rewelacji. Jeśli chodzi o mięso to chyba Matias przoduje jeśli chodzi o jakość mięsa. Niestety pracowników nie traktuje się tam dobrze, a szkoda.

Frac to dobry sklep, ale trochę za drogi. Biedronka jest fajna i bardzo tania ale produkty są gorsze jakościowo. Także jest w czym wybierać i o to chodzi umiech

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »