NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Dzisiejszy wypadek na ul. K.E.N , Fotorelacja by ViRuS
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:42  
Cytuj
4 razy probuje wrzucic to wyskakuje mi ze spam

http://galeria.stalowemiasto.pl/galeria.php?kategoria=4&album=9&start=0
Pod tym linkiem znajdziecie więcej informacji dot. wypadku !

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:42  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 13:48  
Cytuj
Wrzuć do galerii skoro inaczej się nie da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 14:40  
Cytuj
zainstalowali program antyvirusowy smiech2

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 14:54  
Cytuj
A co się tam stało?

 
 
 
 
~~ABC
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 15:09  
Cytuj
straszne... i to przed samymi swietami... Rowerzysci naprawde w polsce sa albo idiotami albo niewidomi. Po to mają czerwone chodniki, zeby po nich sie poruszac. Policja powinna zwrocic wieksza uwage na takich rowerzystow. Szczegolnie na rondach.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
straszne... i to przed samymi swietami... Rowerzysci naprawde w polsce sa albo idiotami albo niewidomi. Po to mają czerwone chodniki, zeby po nich sie poruszac. Policja powinna zwrocic wieksza uwage na takich rowerzystow. Szczegolnie na rondach.


Sa idiotami i czesto na bani. Nie uzywaja tych chodnikow, bo im sie nie chce. I zaden wypadek ich chlopsko malorolnej mentalnosci nie zmieni. Sa na swojej drodze, niech reszta uwaza. Za tydzien nie beda pamietac, potem kogos znowu cos rozwali, znowu beda stypy, a potem znowu beda jezdzic srodkiem ulic. Bo to ich ulica. Tepa mentalnosc i tyle.

 
 
 
 
~~kolo
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 15:24  
Cytuj
ale co się stało?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 15:28  
Cytuj
Niech ktoś napisze co się stało bo nie chce mi się czekać do jutra jak pojawi się artykuł na stalowemiasto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~VirusStyldowany
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 15:33  
Cytuj
Jest napisane w galerii
Dzisiaj okolo godziny 10:30 został potrącony starszy mężczyzna na ulicy KEN przy zajezdni ZMKS. Prawdopodobnie cyklista nie zastosował się do znaku nakaz skrętu w prawo , który obowiązuje przy wyjeździe z parkingu TESCO. Stan rowerzysty jest nie znany. Kierowca DAEWOO był trzeźwy. Więcej informacji wkrótce na stronie www.stalowemiasto.pl
Kopiowanie zdjęć wyłącznie za zgodą autora.

Link do galerii podaje http://galeria.stalowemiasto.pl/galeria.php?kategoria=4&album=9&start=0

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 15:55  
Cytuj
Jeden rowerzysta - to po co dwie karetki? Może jeszcze ktoś tam był ranny?

 
 
 
 
~~VirusStyldowany
ff
Wysłany: 18 Gru 2008r. 16:02  
Cytuj
No wlasnie niewiem po co dwie karetki. Kierowca napewno byl caly i zdrowy bo chodzil tam... A dwie przyjechaly bo... moze maja nadwyzke benzyny i musza wyjezdzic smiech2smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »