NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Zmiany w ZMKS?!,
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 19:48  
Cytuj
Do " 98792 " Widze że nie bardzo jesteś zorientowany co do cen biletów ZMKS. Podpowiem Ci, że od 2008 roku ( nie wiem jak było wcześniej ) ceny biletów się nie zmieniały, ale za to ceny paliw owszem i to sporo, więc jakaś podwyżka cen w ZMKS jest napewno uzasadniona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 19:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
Do \" 98792 \" Widze że nie bardzo jesteś zorientowany co do cen biletów ZMKS. Podpowiem Ci, że od 2008 roku ( nie wiem jak było wcześniej ) ceny biletów się nie zmieniały, ale za to ceny paliw owszem i to sporo, więc jakaś podwyżka cen w ZMKS jest napewno uzasadniona.


Nie trzeba mi tego podpowiadać! doskonale wiem kiedy była ostatnia zmiana cen biletów ! Tylko że podwyżki do niczego nie prowadzą bo pasażerowie uciekają do prywatnych środków transportu a miejskie autobusy jeżdżą co raz bardziej puste! NIE ZAUWAŻYŁEŚ TEGO ŻE PO KAŻDEJ PODWYŻCE UBYWA PASAŻERÓW W MKS-IE A PRZYBYWA PRYWACIARZOM?! Nie tędy droga do sukcesu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 10 Marz 2008r.
Skąd: Stwa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wie jak ma funkcjonować takie przedsiębiorstwo żeby nie przynosiło zbyt dużych strat.


To żeś teraz strzelił myśl potluczony

A co się tak martwicie o rentowność ZMKS ? Chyba z was jad wycieka, że ceny podnieśli good Nie podoba się - to na piechotę.

człowieku przeczytaj jeszcze raz posty tu nie o to chodzi. Piszesz byleby napisać, ale sensu w tym mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 21:43  
Cytuj
Ciekawe jak długo beda sie bawic za nasze pieniądze???. Stalowa Wola, jest za małym miastem na utrzymanie PKS, ZMKS, PKP. Prywatny przewoźnik - droga do nikąd.
Ile wg. was powinien kosztowac bilet miejski by wg Was było ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2012r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jak długo beda sie bawic za nasze pieniądze???. Stalowa Wola, jest za małym miastem na utrzymanie PKS, ZMKS, PKP. Prywatny przewoźnik - droga do nikąd.
Ile wg. was powinien kosztowac bilet miejski by wg Was było ok.


Tyle ile pasażer jest skłonny za niego zapłacić! U nas tak szczerze mówiąc są droższe bilety niż w Warszawie.Tam są czasówki i za 5.60 można jechać jednym autobusem 120 minut Czyli lekko około 50 km.U nas do Niska jest 10 km.i bilet kosztuje 3 zł. Zobaczycie co się stanie jak zlikwidują ulgowe przejazdy poza miastem. Wtedy od ozetu do Niska będzie jechał pusty autobus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 07:13  
Cytuj
Jak wszystkim wiadomo, lub nie, bo nie chcą o tym wiedzieć. Jedne kursy są dochodowe, a inne przynoszą straty. Jak przyjdzie prywatny przewoźnik to on będzie jeździł tylko tam gdzie ma z tego kase, inne trasy i godziny oleje bo on dokładał nie będzie. Prywatnego nie będą też interesowały udogodnienia dla niepełnosprawnych bo to też kosztuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 09:51  
Cytuj
CYTAT
Jak wszystkim wiadomo, lub nie, bo nie chcą o tym wiedzieć. Jedne kursy są dochodowe, a inne przynoszą straty. Jak przyjdzie prywatny przewoźnik to on będzie jeździł tylko tam gdzie ma z tego kase, inne trasy i godziny oleje bo on dokładał nie będzie. Prywatnego nie będą też interesowały udogodnienia dla niepełnosprawnych bo to też kosztuje.


Jak się robi rozkład jazdy pod potrzeby ZMKS a nie pod potrzeby pasażerów to zawsze będą kursy niedochodowe! Tyko idiota układa tak rozkład jazdy że z jednego przystanku odjeżdżają wszystkie autobusy prawie w tym samym kierunku i prawie o tej samej godzinie a potem przez godzinę nic nie jedzie! Czy ktoś układający te rozkłady choć trochę myśli głową czy tylko inną częścią ciała?! A jakież to "udogodnienia" wprowadził ZMKS dla niepełnosprawnych z wyjątkiem zakupu ogromnych autobusów które i tak jeżdżą puste!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 21:51  
Cytuj
Cos słyszałem, że ponownie kroja rozkład jazdy ZMKS od marca. Czy ktos cos wie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2012r. 22:18  
Cytuj
Prawdopodobnie tak! Ale czego można się po takim zarządcy spodziewać! Jak się nie ma pomysłu na funkcjonowanie zakładu to manipuluje się rozkładem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 18:13  
Cytuj
Co to za zmiana na dobre jak likwiduje sie dochodowe kursy w dzień, a zostawia mało dochodowe kursy wieczorne??/ czym podpadła stalowowlska mać, że polikwidowano kursy w soboty i niedziele 3,17,19. to chyba za wczesnie na kawały... umiech
O co to chodzi, może zabardzo popili na imprezie w Hutniku na rozdawaniu medali idacym na emeryture. ??? masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2012r. 21:35  
Cytuj
//moderowano
Kultura i język - zadbaj o to na przyszłość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2012r. 06:43  
Cytuj
CYTAT
//moderowano
Kultura i język - zadbaj o to na przyszłość
SZANOWNY PANIE MODERATORZE! CZYŻBYŚCIE ZNOWU ZACZYNALI PSEUDO-CENZURĘ?! W moim skasowanym przez was wpisie nie było ani jednego niecenzuralnego słowa! Natomiast to że komentarz napisany był w ostrym tonie nie było złamaniem regulaminu SM! Jeśli jesteście portalem stronniczym i na usługach p.dyrektora ZMKS to napiszcie to wprost i nikt nie będzie się więcej wypowiadał na temat tej firmy! To że określiłem ustalających rozkład jako idiotów nie upoważniało was do kasowania wpisu! W słowach krytyki skierowanych do dyrektora nie było słów obrazliwych a jedynie stwierdzenie faktów!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Marz 2012r. 23:07  
Cytuj
Prosze nie pisac po nazwiskach oraz obraźliwych tekstów to nikt nikogo nie będzie moderował. Tak a propo, to Tarnobrzeg również ma problem z komunikacja miejską. Czyzby przypadek, że tylko nasze miesta maja problem z tym? Byłem w pewnym mieście, gdzie komunikacje miejska ma prywatny przewoźnik. Autobusy są małe, po południami jeździ więcej busów, ale na autobus do sąsiedniego miasta czekasz góra 30-40 min.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 07:26  
Cytuj
A czemu nie po nazwiskach skoro pan dyrektor jest osobą publiczną i dyrektorem publicznego zakładu?! Nie widzę uzasadnienia aby miał być anonimowy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 07:34  
Cytuj
"98792" wyluzuj troche bo widać że masz spore problemy na tle emocjonalnym.
Czym Ci w życiu tak zaszkodził ten Dyrektor że plujesz na niego jadem ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2012r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
\"98792\" wyluzuj troche bo widać że masz spore problemy na tle emocjonalnym.
Czym Ci w życiu tak zaszkodził ten Dyrektor że plujesz na niego jadem ?

Ja nie pluję jadem tylko stwierdzam fakty!Skoro tak bronisz tego pana to podaj jakiś przykład na jego dobre zarządzanie ZMKS-em! Jedyne co potrafi to podwyższać ceny biletów, likwidować ulgi nawet dla takich osób jak Honorowi Obywatele Miasta czy Zasłużeni Dla Miasta! Ci ludzie nie dostali tych tytułów za ładne oczy!!!!!!!!!!! A może "zasługą"pana dyrektora jest kara jaką miasto musi zapłacić za jego idiotyczne pomysły?! A może za trafny pomysł mam uznać np.to że ktoś niemyślący zmienił od 1 marca godzinę odjazdu linii nr.8 w kierunku ul.Mickiewicza z godz.12.35 na 12.20 tym samym uniemożliwiając powrót do domu autobusem np. dzieciom ze szkoły specjalnej kończącym zajęcia o godz.12.25?! To dla kogo w końcu ma być ta komunikacja?! dla dyrektora czy dla pasażerów?! Coś jeszcze z tych "zasług" pana dyrektora mam dorzucić?! Jeszcze trochę tego jest!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 6 Lis 2010r.
Skąd: NsO
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 08:13  
Cytuj
Mam dwa pytania(zagadki)

1.Ile zapłaci za bilet po zmianach osoba mająca powyżej 75 roku życia mieszkająca w Stalowej Woli a chcąca dojechać np. do Niska?Wcześniej było za darmo.

2.Ile zapłaci za bilet po zmianach osoba mająca powyżej 75 roku życia mieszkająca np. w Nisku a chcąca dojechać do Stalowej woli.Wcześniej było za darmo.

Jak dla mnie zmiany są chore i zakręcone.Nie wyobrażam sobie jak ogarnie ten system osoba która jeszcze nigdy tu nie była albo bywa bardzo rzadko.Będzie musiała stać 5 minut przy kiosku aby dowiedzieć się o ulgach i wybrać odpowiednią dla siebie...no jeśli sprzedawca będzie na tyle miły i doradzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 09:10  
Cytuj
nie rozumie dla czego czegoś sie nie ułatwia tylko komplikuje. prywaciaż ma bilet za zeta, ulgowy za 50 gr i po kłopocie. ulgi mieli zawsze uczniowie i emeryci i renciści. a takie kombinowanie, pisanie zasad których nikt nie czyta, a na pewno ktos kto przyjedzie do miasta raz na miesiąc nie pojmnie tego i założe sie że rewizorzy sami nie będa wiedzieć jak to zjeśc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
nie rozumie dla czego czegoś sie nie ułatwia tylko komplikuje. prywaciaż ma bilet za zeta, ulgowy za 50 gr i po kłopocie. ulgi mieli zawsze uczniowie i emeryci i renciści. a takie kombinowanie, pisanie zasad których nikt nie czyta, a na pewno ktos kto przyjedzie do miasta raz na miesiąc nie pojmnie tego i założe sie że rewizorzy sami nie będa wiedzieć jak to zjeśc.


Niestety komplikowanie wszystkiego to \"zaleta\" obecnej dyrekcji tego zakładu.Gołym okiem widać że obecny dyrektor zmierza do szybkiego upadku ZMKS-u.Z cała stanowczością należy stwierdzić że pasażerowie są po prostu lekceważeni przez pana dyrektora! Podam 2 przykłady na tę okoliczność:
1)Od 1 marca była zmiana rozkładu jazdy.Czy ZMKS w dostateczny sposób i odpowiednio wcześnie poinformował o tym pasażerów? Oczywiście nie poinformował bo i po co! Ten rozkład powinien być umieszczony na przystankach już co najmniej tydzień przed jego wprowadzeniem a był umieszczany dokładnie 29.lutego w godzinach południowych! Nawet w internecie nie było szczegółowego rozkładu tylko lakoniczny komunikat o jego zmianie a przecież nie każdy ma internet.
2)Od 1 kwietnia zmieniają się podobno zasady korzystania z z ulgowych przejazdów w ZMKS! Dziś jest już 10 marzec czy widzieliście w autobusie lub na tych ładnych przystankach jakąś informację na ten temat?!

//moderowano
--
SM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 1 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 11:11  
Cytuj
CYTAT
a przecież nie każdy ma internet.


A przecież, nie każdy musi korzystać z komunikacji publicznej.
Możesz jeździć własnym samochodem - a nawet autobusem. W czym problem ?

Jesteś jakimś cholernym zawistnym pieniaczem. Któremu nigdy nie dogodzi. Zatem - na piechotkę. Może Ci na zdrowie umysłu wyjdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a przecież nie każdy ma internet.


A przecież, nie każdy musi korzystać z komunikacji publicznej.
Możesz jeździć własnym samochodem - a nawet autobusem. W czym problem ?

Jesteś jakimś cholernym zawistnym pieniaczem. Któremu nigdy nie dogodzi. Zatem - na piechotkę. Może Ci na zdrowie umysłu wyjdzie.


Tygrysku! Skoro twoim zdaniem nie każdy musi korzystać z komunikacji publicznej(miejskiej)to dlaczego każdy musi płacić podatki na jej utrzymanie?! Niech miasto nie dofinansowuje corocznie tego tworu setkami tysięcy dotacji i nikt nie będzie miał pretensji że ZMKS właśnie w taki a nie inny sposób funkcjonuje! Gdyby miasto nie pompowało tak dużej kasy dofinansowując ZMKS to szanowny pan dyrektor pewnie inaczej by myślał i bardziej zależało by mu na pasażerach. W sytuacji kiedy niezależnie od tego czy autobusy jadą puste czy wypełnione po brzegi i tak dostaje taką samą dotację to po co ma się czymkolwiek przejmować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 13:36  
Cytuj
Cenzorze SM! Proszę podać powód moderacji mojego posta z godz.10.10 z dnia dzisiejszego! Nie było złamania regulaminu więc o co chodzi?! Czyżbyście chcieli zmusić mnie do wystąpienia przeciw wam na drogę sądową?! Są ku temu podstawy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 7 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 14:22  
Cytuj
A czy władze ZMKS myślą, że weekend sie nie pracuje?Z dniem 1 marca z ulicy Brandwickiej w soboty i niedziele pozabierano połowe kursów. Przerwa od godziny 14 do 22 jest imponująca. A do pracy trzeba dojechać i z pracy też trzeba wrócić. Wstyd, żeby mieszkać w Stalowej Woli i nie można dostać się do centrum miasta.Chyba w żadnym mieście tak nie ma. Jaki jest sens zmian? Moje dzieci tak samo meczarnia wrócić ze szkoły. Tak jak ktoś już napisał wszystkie autobusy w jedynym czasie, z jednego przystanku i w jedną stronę. Potem godzina przerwy. Dlatego młodzież wybiera teraz w sezonie rower. Włącznie z moimi dziećmi.

Czyżby ZMKS dbał o mój portfel i naszą kondycje? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 14:34  
Cytuj
Mam jeszcze jedno pytanie do pana dyrektora ZMKS! Skoro polikwidował pan w ramach "oszczędności"tyle kursów szczególnie w soboty i w święta to czy w związku z tym zaplanował pan też redukcję etatów kierowców?! Nie może być tak że narzeka się na brak kasy a kierowcy zamiast jezdzić to po prawie każdym kursie godzinę drzemią pod hutą w oczekiwaniu na kolejny kurs! Czy ta drzemka jest im fundowana też w ramach oszczędności?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2012r. 19:57  
Cytuj
Ja jestem tego zdania, że nie powinno się zabierać kursów, które służą osobom dojeżdżającym do pracy (linia 17 5:50, 13:50, 22:00 i z powrotem). Ktoś widocznie uznał że ludzie w soboty i niedziele nie pracują, ale muszę przypomnieć że jednak pracują. Ja kupując bilet na cały miesiąc (wszystkie dni) nie mam teraz możliwości powrotu w sobote i w niedzielę po 23. Pytam się kto mi teraz zwróci pieniądze za dojazdy własnym autem? Skoro mam bilet na wszystkie dni to bez dwóch zdań powinienem mieć zapewniony przyjazd i powrót. Jakoś się utarło w tym naszym chorym kraju, że po pieniądze się wyciąga ręce a w zamian niewiele oferuje. Ponadto Pani w kasie też nic nie wspomniała o zmianach w kursach (kupowałem bilet ostatniego dnia lutego), dobrze że popatrzyłem na rozkład jazdy bo inaczej z buta z pracy trzeba byłoby wracać, szkoda palce dalej strzępić na pisanie, poprostu teraz Polska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »