NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Na Polsacie patriotyzm zakazany,
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 19:03  
Cytuj
Na Polsacie patriotyzm zakazany!
Książka, muzyka, film | Marzec 20, 2011 o godzinie 18:43

W programie telewizyjnym „Must be the music” emitowanym w stacji Polsat, pochodzący z Sanoka Piotr Wolwowicz wystąpił z utworem Rosiewicza „Pytasz mnie”. Dzięki głębokiej barwie swego głosu niemal natychmiast zdobył uznanie publiczności, która nagrodziła go kilkukrotnym, głośnym aplauzem. Niestety jury w składzie: Sztaba, Zapendowska, Kora i Łozowski uznało, że „bogojczyźniana retoryka i patriotyzm to coś strasznego”,odwołując się również do swoich autorytetów, stwierdziło, by młody piosenkarz „nie szedł tą drogą”. Wolwowicz, nie przejęty lewackim lamentem płynącym z ust jurorów, stwierdził, że nie żałuje zaśpiewania piosenki Rosiewicza, natomiast w dzisiejszych czasach, kiedy emigracja Polaków na zachód jest zjawiskiem powszechnym, pielęgnacja miłości do Ojczyzny jest czymś bardzo ważnym. Piotrze trzymamy za Ciebie kciuki i życzymy jak najlepiej! Dla jurorów mamy radę: jeśli Polskość jest dla was tak obrzydliwa, to nikt was tutaj na siłę nie trzyma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 19:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 23 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 19:11  
Cytuj
http://rutube.ru/tracks/4245661.html?v=cd9458df0435dd160b6f31f161d3644f

Ciekawe, czy jakby w Izraelu tamtejsza telewizja skrytykowała piosenkę patriotyczną o tamtym kraju to nadawałaby dalej?

Prawda musi być umieszczana na serwerach w wolnych państwach, bo w tzw. zachodniej demokracji jest cenzura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 19:34  
Cytuj
Jury od 7 boleści wolało by ode do radości tak mi się wydaje.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 20:20  
Cytuj
Oglądałem to. Kora, i ta kobieta z musztardówkami - Zapędowska reprezentują typowy nihilistyczny nurt wpajany młodzieży przez PO. W końcu, przynajmniej jedna z nich to Honorowy Komitet Wyborczy Kukiełki Wpadki Bula Komoruskiego.

Najgorzej, jak artyści , czy sportowcy biorą się za politykę.

Brawa dla tego człowieka, brawa dla widowni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 20:59  
Cytuj
Mirek to kto wg ciebie powinien się brać za politykę? Artyści lub sportowcy to zwykli ludzie. Na pewno są mniej oderwani od rzeczywistości niż nasi posłowie z opozycji lub koalicji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 23:28  
Cytuj
Trochę obciachowy kawałek, brzmi jak rzewne disco polo w sam raz do wolnego tańca na weselu (i tylko tam) ;)
Nie mieszajcie muzyki do polityki chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 23:33  
Cytuj
piesni patriotyczne mozna / trzeba sppiewac z okazji swiat narodowych , a nie w programach majacych wylonic kogos kto sobie poradzi w show biznesie. Wystepowanie z tego typu piosenka to profanacja i ukazywanie glupoty osob ,ktore to popieraja . Na wszystko jest czas i miejsce, wyzywanie kogos od komuchow , Zydow , kosmitow jedynie dlatego ,ze odrzucil taki model spiewania jest skrajna glupota

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 01:09  
Cytuj
CYTAT
Najgorzej, jak artyści , czy sportowcy biorą się za politykę.

A kto może brać się za politykę? Może wymienisz jakie trzeba mieć wykształcenie, doświadczenie czy pochodzenie?
A poza tym jeżeli ktoś powie, że nie trawi takich bogoojczyźnianych klimatów to jest to wypowiedź polityczna? Przecież to jest program rozrywkowy i pewne pieśni tutaj nie pasują tylko z powodów estetycznych a nie politycznych.
Ale pisowskie LEMINGI wszędzie wywęszą spisek - nawet na potańcówce w Pierdziszowie Małym... bo taki jest ten program ;)

///moderowano
używaj funkcji zmień
Andrzejek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 07:30  
Cytuj
CYTAT
Jury od 7 boleści wolało by ode do radości tak mi się wydaje.


Jedź i spróbuj skoro tak ci się wydaje, może się przebijesz i będziesz sławny nie tylko w Stalowej Woli.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 07:54  
Cytuj
Jaki patriotyzm - takie wypowiedzi.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 08:18  
Cytuj
Lata prania mózgów przez polskojęzyczne media robią swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
Jaki patriotyzm - takie wypowiedzi.


czyli Mirku jezdzisz warszawa i zarabiasz 1386 zl brutto - jezeli nie , to nie jestes patriota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 10:41  
Cytuj
Tawarisie Madras i m87 nie wiem czy nie chcecie tego widziec jak inne dzieci platformy , ale w ue powstaje nowa kultura a mianowicie nihilizm. W kazdym skladzie sedziowskim jakiegokolwiek szoł jest pedał badz osoba związana z ruchem pedalskim badz lesbijskim i jest to standart od którego sie nie odchodzi. Dla takich ludzi ktorzy mowia ze dwoch facetów to norma i kto tego nie lubi to nie jest europejczykiem badz swiatowcem patriotyzm jest jak płachta na byka. Nie chodzi tu o to czy ta piosenka się nadaje czy nie tylko o wykonanie inaczej talent danego osobnika. Widze za to ze czasu socjalizmu wróciły do szoł. A mianowicie dostaje się punkty za pochodzenie piosenki jak i wykonawcy. Pedał , lesbijka a najlepiej cos pomiędzy co nie wyglada jak te dwie płcie awans murowany, piosenka najlepiej nie po polsku bo to jezyk zasciankowcow znowu punkt . I czy nie wydaje Wam się ze to nie szoł tylko polityka.... pytam retorycznie oczywiscie.
Poza tym słowo LEMINGI jest tożsame z wyborcami PO , to tak jak powiedziec "stoją Pały" i mieć na mysli strażaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 10:50  
Cytuj
CYTAT
Tawarisie Madras i m87 nie wiem czy nie chcecie tego widziec jak inne dzieci platformy , ale w ue powstaje nowa kultura a mianowicie nihilizm. W kazdym skladzie sedziowskim jakiegokolwiek szoł jest pedał badz osoba związana z ruchem pedalskim badz lesbijskim i jest to standart od którego sie nie odchodzi. Dla takich ludzi ktorzy mowia ze dwoch facetów to norma i kto tego nie lubi to nie jest europejczykiem badz swiatowcem patriotyzm jest jak płachta na byka. Nie chodzi tu o to czy ta piosenka się nadaje czy nie tylko o wykonanie inaczej talent danego osobnika. Widze za to ze czasu socjalizmu wróciły do szoł. A mianowicie dostaje się punkty za pochodzenie piosenki jak i wykonawcy. Pedał , lesbijka a najlepiej cos pomiędzy co nie wyglada jak te dwie płcie awans murowany, piosenka najlepiej nie po polsku bo to jezyk zasciankowcow znowu punkt . I czy nie wydaje Wam się ze to nie szoł tylko polityka.... pytam retorycznie oczywiscie.
Poza tym słowo LEMINGI jest tożsame z wyborcami PO , to tak jak powiedziec \"stoją Pały\" i mieć na mysli strażaków.


Co pedały mają wspólnego z tym tematem ??? Głodnemu chleb na myśli?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 10:52  
Cytuj
babyboju od tego roku w USA nie mozna mowic do rodzica " mamo, tato" tylko rodzicu nr 1, nr 2 . Sklad sedziowki ? w sadzie moze pracowac kazdy , kto ma obywatelstwo polskie i ukonczyl studia prawnicze etc. w ktorym programie propaguje sie inne upodobania sexualne ? . Nie ogladam za duzo telewizji , wiec byc moze mi to umknelo , nie popieram ani pisu ani po , ani zadnej innej partii . po -pis-sld- dzieckiem / matolem jestes co najwyzej ty .
Miej pretensje do rodakow , ze wola spiewac po angielsku / wlosku niz po polsku ; miej jeszcze wieksze pretensje do osob piszacych piosenki ,ze tworza takie gnioty i nikt nie chce tego wykonywac. Przy spiewaniu piesni patriotycznej nie liczy sie talent do spiewania , barwa glosu , bo w tym rodzaju piesni , znaczenie odgrywa zupelnie co innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:15  
Cytuj
Naruszenie regulaminu punkt 4.c - post skasowałem. Jacek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Tawarisie Madras i m87 nie wiem czy nie chcecie tego widziec jak inne dzieci platformy , ale w ue powstaje nowa kultura a mianowicie nihilizm. W kazdym skladzie sedziowskim jakiegokolwiek szoł jest pedał badz osoba związana z ruchem pedalskim badz lesbijskim i jest to standart od którego sie nie odchodzi. Dla takich ludzi ktorzy mowia ze dwoch facetów to norma i kto tego nie lubi to nie jest europejczykiem badz swiatowcem patriotyzm jest jak płachta na byka. Nie chodzi tu o to czy ta piosenka się nadaje czy nie tylko o wykonanie inaczej talent danego osobnika. Widze za to ze czasu socjalizmu wróciły do szoł. A mianowicie dostaje się punkty za pochodzenie piosenki jak i wykonawcy. Pedał , lesbijka a najlepiej cos pomiędzy co nie wyglada jak te dwie płcie awans murowany, piosenka najlepiej nie po polsku bo to jezyk zasciankowcow znowu punkt . I czy nie wydaje Wam się ze to nie szoł tylko polityka.... pytam retorycznie oczywiscie.
Poza tym słowo LEMINGI jest tożsame z wyborcami PO , to tak jak powiedziec \"stoją Pały\" i mieć na mysli strażaków.


Widzę po twojej pisowni, że z ciebie prawdziwy Polak Patriota.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
Tawarisie Madras i m87 nie wiem czy nie chcecie tego widziec jak inne dzieci platformy , ale w ue powstaje nowa kultura a mianowicie nihilizm. W kazdym skladzie sedziowskim jakiegokolwiek szoł jest pedał badz osoba związana z ruchem pedalskim badz lesbijskim i jest to standart od którego sie nie odchodzi. Dla takich ludzi ktorzy mowia ze dwoch facetów to norma i kto tego nie lubi to nie jest europejczykiem badz swiatowcem patriotyzm jest jak płachta na byka. Nie chodzi tu o to czy ta piosenka się nadaje czy nie tylko o wykonanie inaczej talent danego osobnika. Widze za to ze czasu socjalizmu wróciły do szoł. A mianowicie dostaje się punkty za pochodzenie piosenki jak i wykonawcy. Pedał , lesbijka a najlepiej cos pomiędzy co nie wyglada jak te dwie płcie awans murowany, piosenka najlepiej nie po polsku bo to jezyk zasciankowcow znowu punkt . I czy nie wydaje Wam się ze to nie szoł tylko polityka.... pytam retorycznie oczywiscie.
Poza tym słowo LEMINGI jest tożsame z wyborcami PO , to tak jak powiedziec \"stoją Pały\" i mieć na mysli strażaków.


W UE nihilizm nie powstaje tylko istnieje od dawna i nazywa się to równość i tolerancja. Pedał ma takie same prawa do życia jak każdy inny człowiek. W końcu pedała też stworzył Pan Bóg (chociaż ateiści mogą mieć inne zdanie i też mają do tego prawo). Każde szoł może mieć jury jakie sobie chce bo to jest prywatna telewizja i jak ktoś nie chce to nie ogląda. I jeżeli ktoś idzie do takiego programu to musi być świadomy, że może zostać pochwalony ale też obrzucony błotem lub wyśmiany bo taka jest formuła programu. Niech tv trwam zorganizuje "Must be the Patriot Music" i tam podobne piosenki byłyby na topie.
Czy pedały i lesbijki wygrywają te programy?
Idol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Idol_%28program_telewizyjny%29#Finali.C5.9Bci
Mam Talent:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mam_talent!#Zwyci.C4.99zcy
Szansa na sukces:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Szansa_na_sukces#Laureaci_-_zwyci.C4.99zcy_fina.C5.82.C3.B3w_Szansy_na_sukces
Czy to są same pedały i lesbijki? I gdzie tu jest jakaś polityka?
I jeszcze LEMINGI - co to znaczy że są tożsame z wyborcami PO? Pisowskie LEMINGI są jeszcze gorsze bo są bardziej ograniczone i zapatrzone w swoje media i swoich idoli. Ludzie, którzy oglądają tvn, czytają wyborczą itp. nie są zaciekłymi maniakami tych mediów i potrafią rozróżnić co tam jest prawdą a co ściemnianiem. Niestety ludzie mający się za "patriotów", "prawdziwych polaków katolików" itp. to sekta, która jest całkowicie bezkrytyczna w stosunku do swoich mediów i autorytetów (rmaryja, tvtrwam, gpolska, Sakiewicz, Wildstein, Ziemkiewicz i in.).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
A może tak głębsze spojrzenie?

Próbujecie spłycić tę dyskusję i znaczenie tego zdarzenia.
PO wraz z usłużnymi mediami i kilkoma instytucjami stara się zapanować nad młodymi ludźmi. Po 10 kwietnia nie da się już wmawiać patriotom, że są obciachowymi odszczepieńcami. Okazało sie że są na miliony, w każdym przedziale wiekowym. Zaczęliśmy się organizować. Dlatego PO ratuje się próbując manipulować warstwą społeczną posiadającą już prawo głosu a jednocześnie podatną na różnego typu zabiegi psycho- i socjotechniczne. Młody człowiek, ma odróżniać plazmę od LCD, wiedzieć co to \"facebook\", gdzie kupić prezerwatywy, czy umieć obsługiwać najnowszą \"komórę\". Młody człowiek ma posiadać znikomą wiedzę historyczną, wiedza polityczna ma bazować na TVN24 i Wyborczej i ma być wybiórcza i ograniczona. Słowa: \"Bóg - Honor - Ojczyna\" mają kojarzyć się z obciachem, wstydem i kompromitacją, a patriotyzm jest po prostu zakazany. Pedalstwo jest OK, Krzyż jest \"be\".

Ten młody człowiek (jak i wieeeelu innych) oraz widownia tego programu pokazali, że młodzi ludzie są świadomi prania mózgu, jakiemu próbuje poddać ich Tusk z Ostachowiczem i buntują się przeciw temu. W teleturniejach i programach emitowanych nieco tylko wcześniej, powszechna była poezja śpiewana, pieśmi patriotyczne i ludowe. Liczyło się pokazanie talentu. Teraz ma się liczyć rozrywka, papka z mózgu, antywartości, w tym antypatriotyzm.


Amen!

Powinniśmy pilnować żeby media głosiły patriotyczne wartości!
Chronić młodzież przed lewacką zgnilizną z zachodu!
Wychowywać w duchu poszanowania ojczyzny!
Szkodliwych dziennikarzy zamykać!
Krótko mówiąc - cenzuro i PRLu wróć ! chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:36  
Cytuj
M87 wiedziałem ze jak napisze zbyt długi tekst to nic z tego nie zrozumiesz , popros moze kogos starszego niech Ci wytłumaczy.Po pierwsze nie nazywaj mnie matołem bo to moze powiedziec o mnie ktos lepiej wykształcony a Ty nim napewno nie jestes skoro nie rozumiesz paru liniejek z domysłem w tle. Nastepna sprawa to moze wytłumacze Ci obrazowo ze nie chodzi o to co ktos spiewa ani w jakim jezyku lecz o trend i co jest cenione .Jak w socrealu było cenione pochodzenie robotnicze lub chłopskie tak teraz , pochodzenie z kręgu homo i tyle na ten temat....zrozumiałeś teraz ? A tobie pseudo modero Andrzejku nie wiem co nie odpowiada w mojej pisowni , to ze pisze eurokołchoz z małej litery ty poprawny politycznie żałosny człowieku i nie pisz do mnie jak ja do ciebie nie pisze(małe litery są celowe następny myslicielu)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:36  
Cytuj
Naruszenie regulaminu punkt 4.c - post skasowałem. jacek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
W teleturniejach i programach emitowanych nieco tylko wcześniej, powszechna była poezja śpiewana, pieśmi patriotyczne i ludowe. Liczyło się pokazanie talentu. Teraz ma się liczyć rozrywka, papka z mózgu, antywartości, w tym antypatriotyzm.

Mirek777 czy według ciebie teraz na każdej dyskotece i weselu powinny być grane utwory patriotyczne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11997
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:42  
Cytuj
Wy na prawdę nie potraficie prowadzić dyskusji. Nie umiecie nawet czytać ze zrozumieniem. Ludzie! Co się z wami dzieje????? Trochę głębsze spojrzenie!

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:43  
Cytuj
Madras . Równość i tolerancja, a na czym ta równość polega, na tym że na pedała i żyda nic nie można napisać bo ksenofobia i nietolerancja, a na Polaka można pluć do woli. Człowieku nie wiem ile masz lat , ale sporo Cie jeszcze w życiu zaskoczy z takim myśleniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2011r. 13:45  
Cytuj
///moderowano używaj funkcji zmień, Andrzejek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »