NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Paliwo - Bliska,
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 12:58  
Cytuj
Zgadzam się z Andrzejkiem. Tankowałem tam kiedyś cały czas PB95 i nie było problemów (co do liczby przejechanych kilometrów - nigdy nie da się tego sprawdzić w 100%, zawsze są inne warunki na drodze). Ale co do ON to się zgadzam. Próbowałem tak tankować kilka razy i 3, 4 razy komputer pokładowy wyrzucał komunikat "Sprawdź wtrysk", auto przechodziło w tryb awaryjny (turbina się wyłączała i zero jazdy). Po zgaszeniu silnika, problem znikał i ponownie się pojawiał jak zaczynał ciągnąć to paliwo. Po przejściu a Statoil problem zniknął. Szczerze odradzam - remont systemu wtryskowego może zrujnować niejeden domowy budżet!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 12:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 13:34  
Cytuj
A ja jutro sie wybieram do aso na wymiane czujnika. Powód wymiany: złe paliwo, a tankowałem tylko na bliskiej od jesieni i raz w poznaniu lotos a tak ciągle agatówka lub nisko wrr

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 13:47  
Cytuj
No to nie źle. W prywatnym mam pełny zbiornik z Agatówki.:-((

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 13:53  
Cytuj
spoko, to nie paliwko raczej. winowajcą jest przetarty kabel - błąd fabryczny. Po telefonie znalazłem co sie dzieje - kabel dotyka czasem do masy i wywala błąd taki sam jak przy złym paliwie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 15:07  
Cytuj
Jeśli tak twierdzicie, że to paliwo jest tańsze dlatego że gorsze to dlaczego ? co w nim nie tak? mieszają tą ropę z hipolem czy jak? smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 15:18  
Cytuj
A cholera wie. Dziś mnie mechanik nastraszył, że to badziewie i może zajechać wtryskiwacze, pompę i turbinę. Dzisiaj trochę pojeżdżę na paliwie ze Statoil to jutro będę wiedział czy się autku poprawiło:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 16:43  
Cytuj
paliwo z bliskiej jest niby okej,ale skoro jest tak duzo tansze to musi gdzies byc pies pogrzebany;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2011r. 17:28  
Cytuj
A taki UAZ pojedzie na wszystkim.Ha!
Polecam.Tyle że bydlę żre w terenie ...łło Matko Przenajwiętrza!
PS.Kutfa mać,też tankuję tylko na Bliskiej!

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Maja 2011r. 12:03  
Cytuj
Powiem wam że dziś rano było dużo lepiej. Nie było idealnie ale nie dławił się tak jak wcześniej. Coś z tym paliwem jest nie halo. A jak sobie policzyłem co się w dieslu może zrypać i za jaką kasę to różnica w paliwie tego nie zrekompensuje.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 19:16  
Cytuj
Nie ma co narzekać na Bliską - mają BIO umiech) niektóre stare autka pojeżdżą sobie spokojnie i nieco taniej !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:02  
Cytuj
starsze autka to może i tak ale ja już od pewnego czasu nie tankuje na bliskiej ani lpg ani pb, w obu przypadkach znacznie mniej można przejechać na zbiorniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:13  
Cytuj
Na Agatówce wlali mi kiedyś więcej lpg niż wynosiła poj. butli - od tej pory tam nie jeżdżę.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 20:19  
Cytuj
Nie tylko tobie kolegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 21:06  
Cytuj
Na dzień dzisiejszy mam pewność, że nie kantują na liczniku lpg na statoilu.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 23:31  
Cytuj
Czemu?
Ponoć gaz na statoilu jest najlepszy umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2011r. 23:33  
Cytuj
Na statoil i na orlen koło tesco jest okumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2011r. 16:49  
Cytuj
Mam kolege ktory zajmuje sie mechaniką motorów, aut. Od pewnego czasu zmotoryzowani odwiedzają go z powodu min. nierównej pracy silnika, słabsze przyspieszenie itp. Od kilku tygodni słyszy się ze Bliska leci w kulki dlatego tez polecił klientom tankowanie na innej stacji, jak sie okazało po kilkakrotnym zatankowaniu na orlenie czy lotosie problem znikł.
Dlatego ja tej stacji już podziekowałem czyli bliska w nisku, wole tankowac drozej ale pewnie.

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2011r. 16:52  
Cytuj
W STW liczą się moim zdaniem 2 stacje - Lotos i Statoil, może oreln koło tesco.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 12:52  
Cytuj
Widział ktoś oprócz mnie to co zrobili z orlenu na przemysłowej?! Skandal!!
Powstaje tam stacja BLISKA!
Z porządnej stacji paliw robią kolejną z syfnym paliwem.. nie wystarczy jedna Bliska na Agatówce a druga w Nisku?
Po co BLISKA w Stalowej?!
Oddajcie ORLEN!!!!!!!!!! :(

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 13:23  
Cytuj
Zrobili bliską aby konkurować z transmlecz i gazem Słowika ale wiadomo że jakość będzie gorsza. Zatankowałem wczoraj gaz na bliskiej w Agatówce bo podobno była kontrola ale znowu weszło mi więcej niż powinno a do tego samochód idzie słabiej. Czuć znaczną różnicę wracam na statoil pomimo że jest tam 20gr drożej ale przynajmniej wiem na czym jadę. Wczoraj wymieniałem filterek od gazu syf taki że szok, tankowałem ok rok na bliskiej a ostatnie 3msc na orlen i statoil, ten syf to pewnie po bliskiej jeszcze. Jak mówię LPG znacznie gorsze na bliskiej, polecam orlen i statoil

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 13:55  
Cytuj
Ja już 3 razy tankowałem ON na Rzeczycy nawet wczoraj w nocy tankowałem tam i nie jest zła ta ropa tam.. po 5,08zł o ile pamiętam bo jakoś nie zwracałem na to uwagi.
A co do Bliskiej na Przemysłowej to mówię.. porażka
Liczyłem na to że remontują tylko tą stację ale jak jechałem kilka dni temu i zobaczyłem napis BLISKA to myślałem że spowoduje wypadek.. heh
Mogli zamiast Bliskiej Shella zrobić.. to byłaby stacja.. i ten Vpower smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Widział ktoś oprócz mnie to co zrobili z orlenu na przemysłowej?! Skandal!!
Powstaje tam stacja BLISKA!
Z porządnej stacji paliw robią kolejną z syfnym paliwem.. nie wystarczy jedna Bliska na Agatówce a druga w Nisku?
Po co BLISKA w Stalowej?!
Oddajcie ORLEN!!!!!!!!!! :(


Przecież Bliska należy do Orlenu.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 15:06  
Cytuj
Taa.. tylko na Bliskiej maja bełty i syf a nie paliwo

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
w_k
w_k
w_k
Posty: 50
Dołączył: 25 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
Taa.. tylko na Bliskiej maja bełty i syf a nie paliwo

Od kilku lat tankuje się na Bliskiej i żadnego problemu nie miałam.
Ilu kierowców tyle opinii-pozytywnych jak i negatywnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2011r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Taa.. tylko na Bliskiej maja bełty i syf a nie paliwo
Od kilku lat tankuje się na Bliskiej i żadnego problemu nie miałam.
Ilu kierowców tyle opinii-pozytywnych jak i negatywnych.

Bo tylko dobry kierowca widzi różnicę.
W nowych samochodach są czujniki i kontrolka "check" wtedy nawet słaby kierowca widzi że coś nie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »