NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
jak dostac dotacje w stalowej na otworzenie firmy,
~~****
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 09:38  
Cytuj
z tego co widze, Ty, Riba i ja - trzech juz jest umiech"takich tzech jak nas dwoch to nie ma oni jedengo" - tak mi sie skojarzylo jezyk

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 09:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 10:24  
Cytuj
Konstatacja z tego moze być nieciekawa przynajmniej w kontekście tych sytuacji, kiedy słyszalem to powiedzenie smiech2
A co do dotacji jak ktoś chce sie starac o dotacje polecam aby spojrzeć na adres:
http://www.bierzdotacje.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 10:31  
Cytuj
CYTAT
myśle, ze mozna by zdziałac dużo jak sie chce ale musi sie znależć grupka napaleńców....wykrzyknik


Tak, tak… ja nie mam nic, ty nie masz nic, on nie ma nic; to razem właśnie mamy tyle, w sam raz tyle, żeby założyć wielką fabrykęcool girl

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Riba
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 21:24  
Cytuj
Ooo- widzę, że mamy kolejnego chętnego ;) Panie Ziorro smiech2 Takich czworo jak nas troje... umiech Słuchajcie- poważnie- może by się tak skrzyknąć. W grupie zawsze łatwiej zdobywać doświadczenia niż samem. A przygotowanie teoretyczne mamy widzę wszyscy.
No może poza Ziorro- ale on ma dobre podejście smiech2

 
 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 21:38  
Cytuj
Przenoszę do odpowiedniego działu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 25 Gru 2008r. 21:42  
Cytuj
to znaczy do jakiego, bo ja jestem zielona w moderowaniu jezykPPP

 
 
 
 
~~Riba
ff
Wysłany: 28 Gru 2008r. 16:21  
Cytuj
Jesteśmy w dziale "Szukam". Ciekawe... ;)

 
 
 
 
~~Riba
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:14  
Cytuj
Troszke z tym mialem do czynienia na razie przyznaje bardziej teoretycznie choc tez i nieco praktycznie, ale zgadzam się ze ludzi w Stalowej brakuje a myśle, ze mozna by zdziałac dużo jak sie chce ale musi sie znależć grupka napaleńców....wykrzyknik[/cytat]

Do "grzech"
Grzech- ilu zapaleńców potrzebujesz żeby zacząć działać? umiech
Pisałeś o źródłach pomocy dla przedsiębiorców i dla ngo. Ja je dość dobrze znam. Teraz chciałabym znaleźć kilka osób, z którymi można by się skrzyknąć i zacząć razem działać projektowo.
Widzę, że nas już troje. Mówię poważnie- spotkajmy sie i pogadajmy! umiech

 
 
 
 
~~kulka
ff
Wysłany: 31 Gru 2008r. 10:26  
Cytuj
No to potrzebujecie jeszcze 12 osób, żeby założyć stowarzyszenie, na nie pisać projekty i ew. pomagać dalej good

nie wiem

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 11:02  
Cytuj
Do ~Riby i pozostalych prosze aby sie zarejestrowac i skontaktowac sie ze mna bo nie wiem jak regulamin czy pozwala na podawanie adresow (a poza tym może lepiej nimi nie szafowac aby nie narazac sie np na wiekszy atak spamu ;)
A przy okazji przepraszam, ze sie nie odzywalem. Przyznaje ze mam troche roznych obowiazkow zwłąszcza teraz i dlatego sie udzielalem aktywnie na forum :(
Co do ilosci osób im wiecej tym lepiej, choć jakies podstawy aby teraz dziala juz teraz są, pewne stowarzyszenie w którym dzialam (a nawet jestem Prezesemumiech moglo by sie nadawac ale wszystko do ugadania.
Pozdarwiam noworocznie wszystkich zapaleńców i nie tylko ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~Riba
ff
Wysłany: 7 Sty 2009r. 11:17  
Cytuj
Hej hej- bardzo się cieszę że się odezwałeś Panie Prezesie umiechJuż się zarejestrowałam, ale myślę że za podanie maila nie będzie problemu więc podaję: anna.szejna_(at)_gmail.com
Czekam na wieści z niecierpliwością, bo czas płynie, a tu trzeba działać! good
Pozdrowionka!

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 00:30  
Cytuj
Z tego co doczytałem z regulaminu rekrutacji TARR będzie organizował druga turę naboru z 6.2 dla 25 osób w styczniu i lutym, może zainteresowani niech śledzą ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 12:05  
Cytuj
Wlasnie od przedwczoraj tj. 12.01.2009 do 23.01.2009 trwa dugi nabór, wiec kto chce niech sie spieszy ;)
Szczególy http://www.tarr.pl/dzialanie62.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 08:43  
Cytuj
Kolejna instytucja oglasza tym razem MARR rekrutacje do tego dzialania na terenie calego wojewodztwa, nabór bedzie organizowny od 2 do 13 lutego (pierwsza tura), szczegoly na http://www.kapitaldlaprzedsiebiorczych.pl/ na naszym terenie wnioski bedzie mozna skladac za pośrednictwem RIG http://www.rig.stalowawola.go3.pl/ Wszelkie regulaminy i formularze widze beda dostepne na stronach od jutra.
Polecam zainteresowanym strzalka wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 09:22  
Cytuj
Ja mam pytanko- czy zgłaszając się do projektu trzeba mieć napisany ,,biznes plan"??? Proszę o odpowiedż.

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 10:00  
Cytuj
Nie to jest termin na zgloszenie sie tylko, oni w ramach tego projektu ucza tego uczestnikow i pomagaja im w pisaniu i nie wszyscy zakwalifikowani uczestnicy dostaja dotacje, wybierane sa najlepsze biznes plany.
Teraz widze wysyp takich ofert good jest bo w dzisiejszej sztafecie jest ogloszenie innej instytucji, ktora bedzie udzielala dotacji w tym dzialaniu czyli Osrodka Promowania Przedsiebiorczosci w Stalowej Woli, ktory miesci sie przy ulicy 1 sierpnia 12 pok 303. Zapisy tez sa prowadzone od 2 do 13 lutego i przeznaczony ten projekt jest dla mieszkancow pow. stalowowolskiego, nizanskiego, tarnobrzeskiego i chyba beda 3 edycje, informacje maja byc na stronie www.opiwpr.org.pl ale jeszcze jak widze nie ma ;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ania
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 10:18  
Cytuj
A czy są w Stalowej ludzie którzy pomogą napisać ,,biznes plan"? Gdzie się zgłosić o pomoc?

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 11:24  
Cytuj
Np do tych własnie dwóch wymienionych instytucji, oni poza projektami tez powinni pomóc ;) Ale jak sie zglosisz do tych projektów to oni pomagaja to własnie zrobic ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2009r. 19:22  
Cytuj
Od jutra Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego przyjmuje na nowo wnioski na przyznanie ww dotacji poniewaz wczesniejszy nabor zostal zakwestionowany przez inst wdr. i pośr. czyli WUP ze wzgledu na zaostrzenie kryteriów naboru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2009r. 13:44  
Cytuj
CYTAT
witam skąd w stalowej mozna dostac dotacje na otworzenie nowej firmyzapytanie (konkretnie chodzi o wypożyczanie samochodów) nie mam żadnych własnych środków, gdzie powinienem się zwrócic i ile moge dostac? prosze o odpowiedzi osoby znające sie w tym temacieok


Istota dotacji jest naprawdę głupia i szkodliwa. Ktoś za to płaci, kto ? my wszyscy. W normalnym kraju nie powinno się płacić tak wysokich podatków a na zakładanie firmy każdy powinien wydawać własny kapitał. To co jest teraz to jest czysty socjalizm.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 09:29  
Cytuj
Od wczoraj mozan składac z tego co czytalem nawet mailowo wnioski w RARR adres http://www.maszmarzenia.rarr.rzeszow.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 09:01  
Cytuj
http://www.b4.org.pl/pr_53.htm
To namiary na kolejna instytucje która uziela dotacji z 6.2 na terenie naszego powiatu, nie decyduje kolejność zgłoszen a te można składac do 10 lipca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 09:49  
Cytuj
Za dodtacjami warto sie jeszcze tu rozejrzec --> http://www.rig.stalowawola.go3.pl/

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7027721
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 12:07  
Cytuj
Niestiety RIG wyczerpal pule chyba ze w swietle ogłoszonego apakietu antykryzowego podpisze aneks i bedzie udziela nowych dotacji, jako ciekawossta to ze srodki z lat do 2013 zostaly przesuniete na ten rok i dotacje ma dostawac 75 % szkoleń
szczegoły
http://www.wup-rzeszow.pl/files/285_Dzialania_antykryzysowe.pdf
sam wykaz instytucji ktore dotychczas wygraly konkurs przyznaja srodki w ramach tego działania stronie, trzeba wziac pod uwage ze nie wszystkie robia to dla mieszkanców naszych powiatów mimo ze na podkarapaciu http://pokl.wup-rzeszow.pl/pl/40,41/1/wyszukaj_projekt.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2009r. 12:25  
Cytuj
Jak to w urzędach/instytucjach bywa, w zależności od tego na kogo sie trafi uzyskamy inne informacje. Nie mniej jednak mój znajomy prowadzi doradztwo w zakresie wszelkiego rodzaju dofinansowań, a specjalizuje się w wyciąganiu tej kasy od UE, UP itp. Jak już ktoś będzie zainteresowany to namiar do niego: Maciej Zieliński 514 917 087

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »