NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Licencja na busy,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 21:31  
Cytuj
Orientuje się ktoś, kto wydaje licencję na przejazdy międzywojewódzkie? Marszałek województwa właściwego na miejsce zarejestrowania firmy busiarskiej czy wojewoda? Pójdzie skarga na pewną firmę busiarską z Zamościa. Nie może być tak, że sobie 25 minut przed czasem nagminnie odjeżdżają. Właściciel nic sobie z tego nie robi.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 21:31  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 22:33  
Cytuj
Jesteś jednak idiotą. Starym komuchem z PZPR, któremu wszystko i wszyscy przeszkadzają.
Narzekasz na licencje bez których nie można wykonywać pewnych profesji (takich jak firma przewozowa) to gdzie byś te swoje zażalenia składał jak by nie było urzędu nadzorczego, na Berdyczów?
Kiedyś pisałeś donosy do partii na kolegów i sąsiadów a teraz bidulo nie masz gdzie wysyłać donosów?
I kto tu jest błaznem?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 22:40  
Cytuj
Pajacu, spie.dalaj! Jesteś głupkiem do potęgi n. Debilem skończonym. Bronisz koncernów medialnych o pirackie mp3 na ten przykład, a tu mi zarzucasz donosy? Jeśli rozkład jest to trzeba się go trzymać. Nie pomyślałeś pacanie, że może inna firma by uczciwiej wykonywała przewozy, ale nie dostała licencji? Gdyby była wolna konkurencja to pierdo.iłbym tę firmę. Ale tak nie jest. Dostają wybrani, więc niech się pilnują.
Jesteś pustym produktem medialnym, czystym idiotą, lemingiem. Przypominasz mi tych oszołomów telewizyjnych, którzy zestawiali bijącą (np. zadymiarzy)policję dziś z ZOMO w latach PRL. A jeśli policja nic nie robi, to te same media też płaczą, że bezradni gliniarze. Dokładnie wpisujesz się w taki model. Co tylko potwierdza, że z tobą nie ma sensu gadać.

A w ogóle, po co się wpie.dalasz w temat, skoro nie odpowiadasz na pytanie główne?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 23:29  
Cytuj
pajacu pisz te swoje donosy. Został ci po komunie stary nawyk. Głupolu boli cie niepunktualny kierowca to się przesiądź na PKS lub PKP. Ale nie ty wolisz donos wysmarować.
Porównujesz kradzież do niepunktualnego kierowcy. Kradzież jest ok. A jak bus odjedzie za wcześnie to złożysz skargę. Po!@bany jesteś i tyle. Mogę się tylko domyślać jaka by jazda była gdybyś miał prawa autorskie do jakiegoś utworu a dzieciaki by to ściągały z internetu. Ogarnij się trochę komuna się już skończyła, a sztandar PZPR już dawno został wyprowadzony.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 09:04  
Cytuj
Złóż skargę do moderatorów tego forum, że jeszcze Cię nie zbanowali.
Ten Twój podpis to już zdecydowanie poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Czy tu naprawdę nie ma odpowiedzialnych osób? Nikt nie odważy się pogrozić palcem?

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 09:31  
Cytuj
Eurokomuszkom przeszkadza wolność słowa? Zbanować za prawdę?
Zaraz skarga pójdzie na przewoźnika. Tak być nie może.
Baranie rowerowy, czyli andrzejku, jeśli jakiś przewoźnik dostaje licencje i ustala rozkład jazdy to musi się go trzymać. Busiarz zawarł umowę z pasażerami poprzez rozkład jazdy. Nie wywiązuje się z niej. Nagminnie ją łamie. W normalnych warunkach idę do konkurencji. W warunkach wolnej konkurencji o pozycji, zadowoleniu, rozwoju itd. decyduje wolny rynek. W transporcie pasażerskim nie ma wolnego rynku, gdyż warunki ustala regulator. Tu akurat o tej godzinie konkurencji brak, gdyż licencję otrzymał przewoźnik X, który ją nagminnie łamie. Domaganie się wywiązywania z umowy i uczciwości jest komuną wg twojego upośledzonego rozumku. Jeśli nie rozumiesz całej sytuacji to jesteś pierd.lnięty. A za twoje pisanie o komunie i moich donosach na kogokolwiek (kolegów) chętnie bym ci przypi.rdolił. Są jakieś granice oskarżeń. I proporcje. Wywalę propozycję spotkania się, którą najpierw wpisałem, gdyż jeszcze mnie posądzisz o groźby karalne. Kto wie, co się uroi w chorym umyśle? Ale czasami człowiekowi puszczą nerwy jak widzi, że można zestawiać takie rzeczy. Domaganie się wywiązywania z umowy z donosami na kolegów.

EDIT. Już rozmawiałem z kompetentnymi organami. Oczywiście, że jest to niedopuszczalne. Jeśli wielokrotne rozmowy z właścicielami nie przyniosły rezultatu (kilka osób, które znam, ma pretensje do tego przewoźnika) to należy zasięgnąć porady wyżej. Mogę zrozumieć odjazd 5 minut przed czasem, chociaż też nie powinno tego być, ale 25 minut? I to nagminnie? Jak byś się poczuł jeden z drugim obłudniku, gdybyś chciał wracać w nocy, byłby to ostatni kurs, a następny jakikolwiek pojazd jest dopiero rano? W zimie, na mrozie?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Eurokomuszkom przeszkadza wolność słowa? Zbanować za prawdę?


8. Każdy użytkownik korzystający z portalu jest zobowiązany do korzystania z tej usługi w sposób zgodny w niniejszym Regulaminem, obowiązującym w Polsce prawem, zasadami współżycia społecznego, normami społeczno-obyczajowymi i szeroko pojętymi zasadami "netykiety". W szczególności zakazane jest (i jest rozumiane za naruszenie postanowień niniejszego punktu):
- podszywanie się pod inne osoby,
- naruszanie w jakikolwiek inny sposób dóbr osobistych osób trzecich,
- obrażanie osób trzecich poprzez wypowiedzi na forum.

9. Naruszenie przez użytkownika któregokolwiek z postanowień stanowi podstawę do natychmiastowego usunięcia lub zablokowania danego konta, a także do podjęcia przez StaloweMiasto dalej idących, przewidzianych prawem kroków.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 11:37  
Cytuj
No to przeczytaj pierwszy wpis błazna andrzejka w tym temacie i już sam sobie udzielisz odpowiedzi. Dotyczy to większości tematów, w których się wypowiada. Chyba bierze przykład z muchołapa sejmowego smiech2 (PiSdy, idioci, głupki, debile itp. dominują w jego wyrażaniu myśli). Sam staram się unikać epitetów, ale w rozmowie z tą osobą nie da się inaczej. Popatrz w archiwum. U siebie się belki nie widzi w oku? Poruszyłem problem, a błazen od razu wiadro pomyj wylewa. Można z kimś takim rozmawiać? Nie. I nie zamierzam, ale tutaj nie mogłem, bo zarzucił mi donosicielstwo, PZPR i inne swoje urojenia. Z racji wieku, nie podlegam lustracji smiech2 Aż tak stary nie jestem.

I jakie to dziwne, a zarazem śmieszne. Jeśli durniów nazywa się po imieniu, zaraz przywołują regulaminy. A jeśli w przedmiotowym temacie chodzi o poważniejsze naruszenia i się je wskazuje, to jest się donosicielem. Doprawdy, moralność typowego eurokomuszka. smiech2

A w przedmiotowym temacie będzie kontrola umiech To nie wyścigi Formuły 1 tylko przewóz pasażerski.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 18:03  
Cytuj
No nie! Dzieci Neostrady biją się na forum. Idźcie do piaskownicy!

wyborca PO: Nikt nie zna odpowiedzi. Poszukaj na odpowiednich stronach albo zapytaj w urzędzie. Sygnatura łamie regulamin, dlatego bój się admina. Andrzejek: A nie lepiej złożyć zażalenie do prezesa firmy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 18:26  
Cytuj
wyborca, już wszystko wiem. Sam sobie poradziłem. Tu nie wolno o nic pytać bo Cię oszczekają.

A teraz nie łamie netykiety? smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 18:56  
Cytuj
Mam gdzieś czy łamiesz netykietę.
Jak myślisz lepiej służyć PZPR czy eurokomsomołowi jak nazywasz UE? Masz widzę potrzebę służenia komuś lub czemuś?
Co do wieku, wcześniej pisałeś o czasach PRL i komunie. Tak jak byś wiedział o czym piszesz a teraz piszesz, że jesteś za młody i nie podlegasz lustracji. Coś kombinujesz a skoro tak kręcisz to coś musi być na rzeczy. Teraz już wiem dlaczego uważasz, że za PRL była większa swoboda wypowiedzi. Kto miał to miał:-)))) Chcesz nam o czymś opowiedzieć?:-)))

PS.
Napisz donos i na mnie:-)))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 19:00  
Cytuj
Nie rozmawiam z tobą. Ten wątek był wyjątkiem. Mam zdanie o tobie wyrażone w sygnaturce. I kropka.
A wracając do tematu, skoro kilka osób chętnie podpisze się pod skargą to chyba nie jest to jakieś moje urojenie. Notabene, dziś sytuacja się powtórzyła znowu. O innej godzinie. Firma sobie robi jaja.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 19:03  
Cytuj
spoko. Zbieraj podpisy i pisz, pisz:-)))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 19:40  
Cytuj
Wyborca Po napisz do Jarka Twojego guru. On Ci na pewno poradzi gdzie jaki donos napisać . Może pomoże ABW,może CBA i do tego CBŚ. Na pewno coś znajdą . Założą podsłuch, podeślą agenta Tomka. Zbysiu powie ...Ta firma już nigdy nikogo busa nie pozbawi ... A Ty albo ktoś z Twoich bliskich może dostanie licencję ... na przewozy - Gnoju taczkami.
Tak na marginesie to niezły oszołomek z Ciebie . Na gości się wydzierasz,a szczeniackie zagrywki typu opis na Andrzejka sobie robisz.


Andrzejek - Nigdy nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona wcześniej zdobytym tam doświadczeniem ...

Rzygać się chce na to całe forum...wszędzie wyborca PO ze swoimi wypocinami i skopiowanymi newsami najczęściej ze stron Pisuarowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 19:45  
Cytuj
Tester, wyliż mu dupę. Już w innym wątku pokazałeś, że temat dawania dupy nie jest ci obcy. Wy platfusy to lubicie. Kraść, oszukiwać, przekręcać. I dlatego tak się boisz kontroli. Obłuda wasza aż poraża. Popierasz jawne łamanie prawa? Niemożliwe. Rozumiem, że inną miarą mierzy się "swoich", czyli kolesi którym udało się uzyskać koncesje, licencję, pozwolenie, a inną miarą obcych. Z resztą, z kim ja rozmawiam. Swoim wpisem pokazał całą esencję obecnej POlski. Nam wolno wszystko i broń Boże, nie wytykać tego. Nie przeszkadzajcie nam robić wolnej amerykanki. Muchołap sam powiedział, że media mogą atakować PiS, ale PO to już broń Boże. Ot, cała moralność tego motłochu.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 19:54  
Cytuj
wyborca PO Pedał to Cię zrobił. A teraz to już jest jawna dyskryminacja i uprzedzenie do środowisk homoseksualnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 19:57  
Cytuj
Napisz skargę do Biedronia, to jeden z twoich guru smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 20:02  
Cytuj
Oj ja nie skarżę tak jak Ty. Piszę bo wyobrażam sobie jak się dławisz śliną czytając posty które nie są po Twojej myśli . Żona dostanie wpierdziel bo musisz się wyżyć...EEE a może Ty jak Twój Jarek śpisz z kotem? Oj to biedna kicia ...obedrzesz go ze skóry?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 20:05  
Cytuj
Czy jest tu jakiś moderator ? No ludzie i po co ten post ? Do kosza bo nikomu i niczemu nie służy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 20:14  
Cytuj
Teraz postronni niech czytają i wyciągają wnioski. Forumowe platfusy popierają jawne łamanie prawa, warunków umowy; obszczekują osoby, które zwracają na to uwagę. Można to przeciągnąć na niewypłacanie pensji pracownikom, nieoddawanie pożyczek, niewywiązywanie się z dostaw towarów itp. itd. To jest ta polityka. To tkwi w ich psychice. Te same osoby będą natomiast domagały się ścigania kogoś, kto krzywo spojrzał na pedała, pobrał film czy mp3 z sieci, przejechał na gapę. To jest ta moralność. My i oni. Nam wolno wszystko, wam nic.
W innej dyskusji o tzw. piractwie, te same osoby bardzo mnie atakowały za sam pomysł innego rozwiązania kwestii filmów, mp3. Tam należy ściśle przestrzegać prawa. Bo dotyczy wielkich, możnych, koncernów. Tu nie wolno robić nic, bo zwykły człowiek jest zerem, śmieciem, służącym. To jest to przyjazne państwo oczami platfusa. Ta moralność Kalego i obłuda aż razi.


PS. Wracaj do męża


EDIT. Czestmir, moderator powinien wywalić wszystkie posty poza pierwszym, gdyż począwszy od drugiego, nie mają nic wspólnego z tematem. Jest to jadowity atak platfusów za złapanie ich na łamaniu prawa.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 20:22  
Cytuj
Do wyborcyPO
Szczerze pisząc to i pierwszy post nie był potrzebny, jak chcesz coś na kogoś napisać to w necie chyba szybciej znajdziesz info a nie na forum. Te posty wyglądają na "zaczepne". Masz prawo pisać donosy jak lubisz, masz prawo zmieniać Polskę. Nie musisz nam o tym codziennie pisać. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2011r. 07:29  
Cytuj
Wyborco PO jak byś nie miał mózgu zalanego pieniactwem to byś wiedział, że samo posiadanie koncesji na przewozy nie daje zysku. Zysk jest z biletów. Jak by ten kierowca jeździł zawsze za wcześnie i nigdy nie zabierał ludzi to by nie miał kasy z biletów. Może okulary ci zaparowały i źle sprawdziłeś rozkład jazdy albo sprawdzałeś stary (nieaktualny) rozkład, albo zwyczajnie się spóźniłeś lub co gorsza masz jakiś żal do kierowcy i zwyczajnie kłamiesz.
Bez biletów z danej trasy właściciel takiej firmy temat spóźnień czy zbyt wczesnych odjazdów załatwiłby w 15 minut. Dlatego uważam że jesteś pieniaczem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »