NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Gdzie najtaniej można kupić cukier?????,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2011r. 22:15  
Cytuj
CYTAT

Wyjdzie Ci na zdrowie.

ja mam luzno tez nie slodze^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2011r. 22:15  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2011r. 22:20  
Cytuj
No to pochwalmy się;p
Od 2008 przestałem dodawać do kawy a wcześniej była herbatka.
Teraz nie dałbym rady wrócić do słodkości chociaż dziś pijąc kawę w pewnej restauracji zastanawiałem się czy zabrać ze sobą saszetki z cukrem;d

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
Skurw.syny kazali polikwidować cukrownie i już mamy efekty. Teraz każą polikwidować kopalnie i elektrownie węglowe. Za chwil kilka to samo będzie z prądem.


W Polsce nie uprawia się bananów a banany są tańsze niż jabłka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 06:44  
Cytuj
CYTAT
Skurw.syny kazali polikwidować cukrownie i już mamy efekty. Teraz każą polikwidować kopalnie i elektrownie węglowe. Za chwil kilka to samo będzie z prądem.


Masowo będziemy wykupywali prąd?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 10:20  
Cytuj
z tym cukrem to juz przesada wczoraj objeździłam cały tarnobrzeg w poszukiwaniu choćby 1kg cukru nie udało mi sie nigdzie kupić nawet w malutkich sklepach nie mówiąc już o dużych supermarketach bo podobno w biedronce o 8 godz. już nie było ani kg...ludzie kupują hurtem parodia się dzieje śmieszy mnie ta sytuacja

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 11:39  
Cytuj
Ciemne lemingi, weźcie młotek i w te tępe główki sobie walnijcie, może zmądrzejecie.
Cukier jest, ale sprowadzany z daleka. Nasze cukrownie, które pozostały, nie nadążają z zaopatrzeniem. Stąd wzrost cen. To samo będzie z prądem. Będzie importowany z zachodu. U nas zlikwidowano cukrownie, zlikwiduje się elektrownie węglowe. Polska mogłaby zasypać Europę burakami i ziemniakami. Ale eurokołchoz nie pozwolił na uprawę. Czy trzeba być aż tak tępym aby nie widzieć, co się dzieje?

Ale kryzys na rynku cukru wywołały też unijne regulacje. – Reforma rynku cukru, zapoczątkowana w 2006–2009, spowodowała zmniejszenie unijnej produkcji o 6–7 mln ton. Produkcję zmniejszyły także cukrownie polskie. W efekcie z eksportera tego produktu, którym była przez lata, stała się importerem – mówi Kazimierz Kobza. Według Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej w latach 1998–2003 produkcja cukru wynosiła przeciętnie ok. 1,9 mln ton, a spożycie – ok. 1,6 mln ton . – Obecnie spożycie krajowe oceniane jest około 1,62 mln ton, tymczasem kwota przyznana Polsce to 1,4 mln ton i niewiele więcej wyprodukowały cukrownie – mówi Kazimierz Kobza, dyrektor Krajowego Związku Producentów Buraka Cukrowego.

http://bizne(...)ws-detal

To samo będzie z prądem, jak wprowadzimy limity CO2, czyli będziemy płacić za powietrze. Największy przekręt wszechczasów.


Kartki na cukier? Unia przeżywa kryzys cukrowy

40-procentowe podwyżki cen cukru to efekt regulacji produkcji przez Komisję Europejską, kataklizmów i mniejszych zbiorów. Limity przyznane Polsce są tak małe, że nie zaspokajają rosnącego popytu wewnętrznego.

http://www.ppr.p(...)0851.php

K.urwa! Kiedy wyjdziemy z tego ZSRR bis?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 14:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 14:25  
Cytuj
W dużym Tesco cukier jest dziś po 3,89 i po lepszy po 4,29.Byłem dzisiaj przed 11, cukru było dużo i nie widziałem żeby ludzie masowo go kupowali. Tak więc sytuacja się uspokoiła...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
K.urwa! Kiedy wyjdziemy z tego ZSRR bis?

A kto cię tu trzyma? Możesz spieprzać nawet jutro, ciemny lemingu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 17:21  
Cytuj
madrasie, eurokomsomolski pionierze, to was się wy.ebie z Polski, a nie na odwrót. Róbcie sobie eksperymenty z dala od nas. Poradziliśmy sobie z radziecką zarazą to i poradzimy sobie z brukselską. A im bardziej będziecie gnębić ludzi tym szybciej to nastąpi.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
madrasie, eurokomsomolski pionierze, to was się wy.ebie z Polski, a nie na odwrót. Róbcie sobie eksperymenty z dala od nas. Poradziliśmy sobie z radziecką zarazą to i poradzimy sobie z brukselską. A im bardziej będziecie gnębić ludzi tym szybciej to nastąpi.


Poradziliśmy sobie? Nie byłeś w PZPR? Działałeś w Solidarności? Przykleiło się gówno do okrętu i mówi płyniemy:-))))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 01:06  
Cytuj
przecież to my sami napędzamy tą cenę w górę- ktoś puścił plotkę- część podłapała, w konsekwencji ceny poszły w górę. Inni jak zobaczyli wyższą cenę uwierzyli- zaczęli wykupować większe ilości i jazda(błędne koło) - nie wiecie, że dopóki jest popyt większy od potaży można nieziemsko wywindować ceny?


Także apel do forumowiczów- nie kupujemy cukry w ciągu najbliższych dwóch tygodni- przekażcie tą informację każdemu ze znajomych- jeśli większość się do tego zastosuje jest szansa, że cena spadnie- byle Ci, którzy dalej będą wykupować dziesiątki kilogramów nie pokryli naszego zapotrzebowania- bo wtedy konkretnie sami siebie pogrążymy- tak z cukrem, jak i z wszystkim innym...


natomiast odnośnie przyczyn- teraz doczytałem- jak PO nie lubię, tak Twoją wypowiedz "wyborca PO" w sprawie likwidacji cukrowni i regulacji Unijnych popieram...

http://www.kosmetykfm.pl/ - pomoc w doborze odpowiednich dla Ciebie zapachów- dystrybutor FM GROUP ;)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 11:25  
Cytuj
KarolS, ja nie mam nic wspólnego z tą partią, którą mam w nicku. To nick prześmiewczy. To najgorsza partia, jaka istnieje w Polsce. Gorsza nawet od PZPR.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 11:56  
Cytuj
a jak mowili o wilczych zebach tuska to nikt nie wierzyl ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 15:41  
Cytuj
Ludziska słyszałem, że od wtorku mąka podrożeje, lecieć ją wykupywać, robić zapasy.
Mole i inne robactwo będzie miało się czym żywić.
Głupota ludzka nie ma granic.Obrazek
Sami czyścicie magazyny ze starego zapasu i tym samym nakręcacie cenę.
Więcej rozwagi.Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 15:51  
Cytuj
dobra dobra :] piszesz jedno a pewnie na zakupach w tej chwili jestes :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 16:02  
Cytuj
ifeelgood nie używam cukru tak samo jak soli.
Za to piwko lubię Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 16:36  
Cytuj
dobrze ze nie wino ^^ z tego co dzisiaj podslucham to rzecz straszna sie stala i z 3.0 na 4.1 poszlo :] cukrem i innymi artykulami sie nie martwili ^^

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 16:51  
Cytuj
Komuna w POlszewii wróciła.

http://fotof(...)kru.html

Przypomina mi to scenę z filmu Alternatywy 4, gdy Murzyn składał relację Aniołowi z, jego zdaniem, dziwnych zjawisk. Powiedział, że zobaczył jak sąsiad ustawił się do kolejki, kupił 10 jajek i ponownie ustawił się do kolejki by znów kupić 10 jajek. smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Oleju też zaczyna brakować
http://fotof(...)niu.html

A ocet jeszcze jest ? smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 20:03  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2011r. 20:30  
Cytuj
tak na prawdę w dobrych herbaciarniach nigdy do herbaty nie podaję się cukru

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 13:00  
Cytuj
czytałem dzisiejszy sondaż, 30% dla PO ... jakieś dobre wieści w końcu są. Mam nadzieję, że spadnie im do 0,00001%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
czytałem dzisiejszy sondaż, 30% dla PO ... jakieś dobre wieści w końcu są. Mam nadzieję, że spadnie im do 0,00001%


Dlaczego nie napiszesz że 50% było na SLD .

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 15:35  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 230
Dołączył: 7 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 00:39  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »