NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
szukam zespolu,dekoratorki,sali,
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 23:49  
Cytuj
lepiej zapłacićsmiech2smiech2 np.remiza napewno mniej kosztuje niż płacić za każdą osobę osobno,w lokalu płacisz nie tylko za dorosłych ale też za dzieci, chyba trochę mniej ale płacisz. tu trzeba trochę chęci a kucharka czy pomoc wcale nie wychodzi tak drogo...poza tym w remizie masz poprawiny praktycznie za darmo, a w lokalu poprawiny to prawie cenowo drugie wesele.Mam kilku znajomych i im wesele w remizie się zwróciłoumiech a jak w lokalu?
co tu dużo pisać;) ja się żenię w tym roku wesele na około 200 osób w lokalu po przeliczeniu wyszłoby nam około 50 tys, a w remizie zamykamy się w 30 tys. (w tym 2 tygodniowa podróż poślubna). 20 tys... to nie jest chyba trochęumiech





mam pytanie i prosbe czy moglibyscie nam dac jakas podpowiedz jezeli chodzi o remize,kucharke,i innych (kamerzysta,fotograf,zespol).planujemy nasz slub za rok i jestem totalnie zdesperowana co i jak mam zalatwiac tym bardziej ze nas nie ma w polsce.wy gdzie macie wesele?pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2011r. 23:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 15:16  
Cytuj
spróbuj skontaktować się z panią Anią z Pysznicy .Jest całkiem dobra może ci zaproponować kilka sal w różnych cenach .ma swoją obsługę . z tego co wiem cenowo jest też przystępna .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 15:22  
Cytuj
no wlasnie juz czytalam o pani ani ale niestety nie mam do niej numeru tel.jakby mogl mi ktos podac bardzo bardzo bym byla wdzieczna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 18:06  
Cytuj
to okumiech napisze później albo jutro, bo za dużo czasu nie mam dziś:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 18:31  
Cytuj
numer do Pani Ani 605254586 jest naprawde dobra kucharka bylam na weselu zorganizowanym przez nia i bylo rewelacyjne . jedzenie bylo swieze i wszystko bardzo dobre i uwiez mi to nie tylko moja opinia bo wszyscy goscie byli bardzo zadowoleni z obsługi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2011r. 22:29  
Cytuj
dzieki wielkie za numer.jutro z rana dzwonie.pozdrawiam ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »