NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
potrzebuje i fotografa i kamerzyste ;-),
Posty: 10
Dołączył: 26 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 09:58  
Cytuj
witam.planujemy ślub w nastepnym roku 14.07.2012r.i potrzebuje dobrego kamerzyste i dobrego fotografa.bardzo prosze o jakies namiary i moze jakie sa ceny.z gory dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 09:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 10:31  
Cytuj
http://www.mpstudios.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 10:51  
Cytuj
Ja jak zawsze kazdemu polecam pana Pawla http://www.photo24.pl

Naprawde na moim slubie i slubach znajomych zrobil piekne zdjecia, o super kolorystyce oraz cudowne albumy i fotoksiazki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2011r. 13:32  
Cytuj
robiąc przyjęcie na sali koszty które ci wyjdą podziel przez dwa dni .dlatego że liczysz to razem z poprawinami .i to co zostaje zabierasz .natomiast w lokalu poprawiny masz liczone osobno i są takie lokale które nic nie oddają .robię takie imprezy na salach i w plenerze więc jeżeli chcesz to pisz na .anna.kul_(at)_wp.pl .

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 21:23  
Cytuj
My bedziemy mieli pana Rafała z rzeszowa oto jego stronka http://ran-dv.pl/ nie jest tani ok 2500 ale obejrzelismy plyte ktora nagrywal na weselu i niest naprawde niesamowita i niepowtarzalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
robiąc przyjęcie na sali koszty które ci wyjdą podziel przez dwa dni .dlatego że liczysz to razem z poprawinami .i to co zostaje zabierasz .natomiast w lokalu poprawiny masz liczone osobno i są takie lokale które nic nie oddają .robię takie imprezy na salach i w plenerze więc jeżeli chcesz to pisz na .anna.kul_(at)_wp.pl .


A co to q..a ma do kamerzysty? W tej Pysznicy to normalni ludzie też mieszkają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 06:41  
Cytuj
Oto numer telefonu do na prawdę dobrego fotografa ze Stalowej Woli. 516182342

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 24 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 07:18  
Cytuj
CYTAT
My bedziemy mieli pana Rafała z rzeszowa oto jego stronka http://ran-dv.pl/ nie jest tani ok 2500 ale obejrzelismy plyte ktora nagrywal na weselu i niest naprawde niesamowita i niepowtarzalna.


A kiedy macie wesele?? nam ten pan zaśpiewał 3300zł dlatego też go nie bierzemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 11:55  
Cytuj
Mirku podaj lepiej adres strony a nie telefon aby mozna bylo samemu zobaczyc zdjecia (bo osobisci sama lubie ogladac foty slubne).

A jak ten Pan jest taki dobry to napewno posiada strone.

Bo ja osobiscie nie ufam fotografom, ktorzy wysylaja zdjecia (swoje portfolio) na maila - bo rownie dobrze moga wyslac fotki wykonane przez calkiem kogos innego.

Zas jak ktos ma strone to bardzo ryzykuje umieszczajac na niej nie swoje zdjecia - nie tak dawno ktos na tym forum wlasnie zdesmaskowal takiego fotografa oszusta, ktory to zrobil sobie portfolio ze zdjec innych i to znanych fotografow.

Jesli chodzi o kamerzyste ran-dv - to bardzo mi sie podobaja te jego filmiki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 12:37  
Cytuj
Nikogo do niczego nie zmuszam - jedni wierzą stronie internetowej , dla innych bardziej wiarygodne jest portfolio. Ten pan z tego co wiem strony nie ma. Mi to wyglada na lobbing, żeby wyeliminować fotografów , nie posiadających strony internetowej. Tylko kto o zdrowych zmysłach zgodzi się aby jego zdjęcia ze ślubu umieścić na stronie internetowej? - ja wiem , że żyjemy w epoce ekhibicjonizmu moralno-kulturowego, ale są jeszcze ludzie, którzy godzą się aby ich zdjęcia znalazły sie w portfolio i tyle - nie godzą się na takie rzeczy i to ich prawo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
Nikogo do niczego nie zmuszam - jedni wierzą stronie internetowej , dla innych bardziej wiarygodne jest portfolio. Ten pan z tego co wiem strony nie ma. Mi to wyglada na lobbing, żeby wyeliminować fotografów , nie posiadających strony internetowej.


Mirek - różnica jest tylko taka, że gdybyś chciał jechać do każdego kamerzysty/fotografa po kolei i oglądać jego portfolio u niego w studio/biurze, to straciłby kupę czasu. Od tego jest strona internetowa, żeby sprawdzić co ktoś potrafi bez wychodzenia z domu o dogodnej dla nas porze.

Zgadzam się bez dwóch zdań, że film pokazany na dobrym ekranie czy zdjęcia wklejone w album to nie to samo co obrazek czy film na przeciętnej stronie internetowej, ale nawet taki materiał pokazany na stronie www pozwala "odsiać" kamerzystów i fotografów, którymi nie jesteśmy zainteresowani, bo ich zdjęcia są średnie.

Poza tym posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach to nie jest spory wydatek. Moja kosztuje mnie 200zł rocznie, co nie jest dużym kosztem w porównaniu do innych wydatków prowadzenia własnej firmy.

CYTAT

Tylko kto o zdrowych zmysłach zgodzi się aby jego zdjęcia ze ślubu umieścić na stronie internetowej? - ja wiem , że żyjemy w epoce ekhibicjonizmu moralno-kulturowego, ale są jeszcze ludzie, którzy godzą się aby ich zdjęcia znalazły sie w portfolio i tyle - nie godzą się na takie rzeczy i to ich prawo.


Moi klienci dostają rabat w zamian za zgodę na wykorzystanie zdjęć na stronie internetowej w celach marketingowych. 90-95% z nich nie widzi w tym nic złego. Z każdym mam podpisaną umowę, która jasno określa za co klient płaci, jakie ma prawa i na co się godzi.

ps. Termin mam wolny. Kosztuję mniej więcej tyle co wspomniany Rafał z RAN-DV.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11781
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 14:28  
Cytuj
Bo żyjemy w świecie Lemingów. Normalny człowiek chroni swoją prywatność.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 15:02  
Cytuj
www.piksarstudio.pl polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 9 Wrz 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Bo żyjemy w świecie Lemingów. Normalny człowiek chroni swoją prywatność.


normalny czlowiek jest wolny i swiadomie podejmuje decyzje. jezeli sie zgadza na publikacje zdjec, to jest to jego swiadomy wybor.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2011r. 15:44  
Cytuj
Zgadzam się z kolegą powyżej. Jeżeli ma się zdjęcia bardziej "intymne", z jakąś nutką erotyzmu, można poprosić fotografa, by akurat tych na stronie nie umieszczać. Nie sądzę, by opublikowanie kilku zdjęć z ceremonii, przyjęcia czy sesji należy uważać za ekshibicjonizm. Oglądając zdjęcia innych par na stronach fotografów, nie mam poczucia, że oglądam coś bardzo prywatnego czy intymnego. Piękne chwile, nic poza tym. Zatem bez przesadyzmu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2011r. 21:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »