NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Kiedy mycie auta staje się przyjemnością., Nigdy bym nie przypuszczał, że korzystając z myjni,
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 16:03  
Cytuj
i to samoobsługowej!, można sobie poprawić nastrój. A jednak. Miało to miejsce na myjni \"Kropelka\" , gdzie zajechałem aby spróbować za 5 zł usunąć masę piachu i brudu z karoserii. Ponieważ byłem pierwszy raz, po zapoznaniu się z instrukcją obsługi doszedłem do wniosku, że przydałby się ktoś, kto mając wprawę i doświadczenie pokaże mi jak postępować, by się wyrobić w 5 minutach. Poprosiłem w biurze młodego człowieka (właściciel?) o pomoc w przedmiotowej sprawie. Nie tylko chętnie się zgodził, ale po wrzuceniu moich 5 zł, wziął lancę w swoje ręce i zaczął myć mój samochód uruchomiając kolejne programy. Ponieważ objaśnianie walorów ich działania, oraz jak operować skutecznie dyszą zajęło mu dodatkowy czas, brakło go na nabłyszczanie (ostatni pr.nr 5). Z własnej inicjatywy, przedłużył mycie o niezbędny okres do jego zakończenia. Kiedy chciałem dopłacić, zdecydowanie odmówił, twierdząc, że to na koszt firmy. Tu nie chodzi o te dodatkowe 2 zł, których nie wziął, ale o podejście do klienta, życzliwe potraktowanie, cierpliwość i wyrozumiałość. Przyznaję, że to przypadek nie spotykany gdzie indziej, a szkoda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 16:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 16:11  
Cytuj
Coś takiego ;) zwykle spotyka się ludzi, którzy nie tylko siedzą za 'karę' w pracy to jeszcze do siebie nic nie są w stanie zaoferować. Może wreszcie niektórzy nauczą się szanować swoją pracę ;)))

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 16:40  
Cytuj
gratuluję zaradności jak człowiek nie umie umyć auta i 5 punktów instrukcji go przerasta jezyk
ale pozdro dla obsługi jeśli faktycznie są w stanie za darmo wydłużyć czas z swojej incjatywy, chyba wypróbuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 17:47  
Cytuj
ciekawe, nie spotkalem sie z tym aby te 5 punktow instrukcji bylo tak trudne do zrozumienia ale pomijajac ten fakt,ciekawe czy tak kazdemu dokladaja po te 2zl bo jesli tak to chetnie podjade tam i umyje 3 samochody bo z moich obliczen wynika ze zaoszczedze 6zl czyli mycie jednego samochodu a wiec moge pojechac 4 samochadami i dac gosciowi 15 zl zamiast 20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 18:00  
Cytuj
A dla mnie mycie auta jest przyjemne jak fajna dziewczyna w bikini myje moje auto a ja siedzę wygodnie w fotelu i obserwuję. Wtedy, dla mnie mycie auta jest przyjemnością:-)))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 21:15  
Cytuj
Do zubrstw i korsika: Należy czytać ze zrozumieniem. Sama instrukcja obsługi jest tak prosta, jak konstrukcja cepa. A jeśli już przy nim jesteśmy, to niech posłuży za przykład, na zrozumienie przez was o co mi chodziło. Co z tego, że urządzenie jest proste w działaniu. Położę przed wami po dwa snopki zboża i proszę je tym prostym wynalazkiem wymłócić w ściśle określonym czasie.Nie udało się? To może należało wcześniej poprosić kogoś o pokazanie wam jak macie tym cepem operować, by się wyrobić. Prościej wytłumaczyć - wybaczcie mi - nie potrafię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 21:20  
Cytuj
my rozumiemy o co chodzi a przynajmneij ja rozumiem. nie wiem tylko po co ten post reklama? jakos nie wierze ze dokladaja do kazdego samochodu po 2zl, mylem tam samochod nie raz, obsluga ok, nawet ostatnio zapytali czy pomoc ale mowie ze nie bo nie pierwszy raz tu myje wiec poszedl do nastepnego samochodu i tam pomagal, ale nie slyszalem aby dokladali z wlasnej kieszeni do azdego mytego autka po 2zl, ps mysle ze tej myjni nie potrzebna jest reklama bo klientow nie brakujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 18 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 21:36  
Cytuj
ale robicie afere z 2 zł, tu chodzi o dobre checi, napewno nie dokłada kazdemu i tak nie bedzie, ważne to ze pomógl, pokazał i wykonał, na innej myjni z takim czyms sie nie spotkacie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 21:48  
Cytuj
maxiu132 nie robi reklamy mi tez tak dołożyliumiech wrzuciłem 10zł bo nie bylo widać auta, sam brud i podczas woskowania koleś podszedł i mi pokazał jak to robić żeby był lepszy efekt no i brakło na nabłyszczanie tak wiec przedłużył mi i domył do końca sam ze swojej nie przymuszonej woli zaoferował pomoc!Taki młody to chyba właściciel był umiech a swoją droga dobra ta kropelka chyba najlepsza w stw super zmywa brud, a i na przemysłowej też git ale ciut gorzej myjeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2011r. 22:14  
Cytuj
dla mnie albo elha12 jest niezbyt rozgarniety by nie zakumac 5 pkt instrukcji obsługi albo to zwykła reklamaumiech. Na wiosne pewnie pojawia sie tematy typu" kiedy wymiana opon staje sie przyjemnoscia"umiech i podany zakład. A ja ma swoja działeczke karcherka i za 5 zeta mam 1m szescienny wody i myje pół godziny a nie 5 minutumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RNI
RNI
RNI
Posty: 8
Dołączył: 15 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 06:31  
Cytuj
o jest i tu zubr
a po co ci maja dokladac na myjni 2 zl,co nie stac cie?przeciez masz takie wypasoine telefny i w ogole wszytsko a robisz zadyme na forum o 2 zl.zastanow sie czlowieku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 07:04  
Cytuj
Chyba jedyna myjnia w której za 5 umyje auto w miarę dokładnie jedyna rzecz która mi się nie spodobała to jak tam byłem ostatnio chłopak rozdawał zapachy samochodowe to sie nie załapałem :( ale i tak tam wrócę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 12:21  
Cytuj
elha12 ja też tam myłem auto i wcale nie było tak super jak by się wydawało. na szybach gdzie nie pracują wycieraczki została bardzo dobrze widoczna powłoka brudu i taka sama na całej karoseri , jakbyś wzią czystą chusteczke i potarł o karoserie to byś go zobaczył najlepiej byłoby domyć to szczotką pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 136
Dołączył: 31 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 13:23  
Cytuj
Zgadzam się z limak'iem. Również byłem na tej myjni i mam dokładnie takie same odczucia. Objeździłem już wszystkie myjnie samoobsługowe w Stalowej i według mnie najlepsza jest przy Tesco (mimo tego, że 1 PLN = 50 sek.) - przede wszystkim największe ciśnienie i do tego najcieplejsza woda, to wystarczy, żeby zrobić porządne mycie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 13:50  
Cytuj
felia bez użycia szczotki nie ma mowy o tym żeby domyć to o czym pisaliśmy nikt nikomu nie każe jej używać ala taka jest prawda i wszyscy mogą to sprawdzić, na przedniej szybie widać to gołym okiem pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 14:08  
Cytuj
witam takie szczotki sa na przemysłowej i na sierpnia z goraca piana i używajac ich mozna super domyc autko , a na przemyslowej sa jeszcze odkurzacze za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 14:08  
Cytuj
wystarczy reklamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »