NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy była interwencja policji?, opis zdarzenia z dnia 2011 01 12
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 16:13  
Cytuj
Wczoraj, w sobotę, zauważyłem przy sklepie "Re-Comp" około godz 11, panów na bezczelnego handlujących lewymi papierosami. Zadzwoniłem do KPP Stalowa Wola, podałem numer rejestracyjny i markę samochodu. Obiecano interwencję. Po około 10 minutach ulicą Okulickiego przejechał radiowóz, lecz zamiast skręcić we wskazane miejsce pojechał dalej. Czy byął interwencja Policji? Czy Pollicja stalowowolska jest w ukłądzie z przemytnikami?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 16:13  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 16:39  
Cytuj
A ty byś się wstydził bo pokazałeś że jesteś konfidentem. Za czasów wojny to powinieneś dostać kulę w łeb. Co ci to przeszkadza społeczniaku - tobie wciskał te papierosy że ci nie pasuje ubliżał ci? zaszkodził ci? Jak komuś pasuje to będzie kupował jak nie to nie. Co się wpier... za przeproszeniem jakby narkotykami handlował. Zajmij się swoim życiem a nie ingerujesz w czyjeś. Zastanów się człowieku nad sobą bo powinieneś się wstydzić, Widzę że w twoim życiu to : Zawiść i zazdrość to kluczowe hasło. Szkoda słów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
A ty byś się wstydził bo pokazałeś że jesteś konfidentem Za czasów wojny to powinieneś dostać kulę w łeb.


Lepiej uwazaj bo Zydzi cie obserwuja! smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 19:39  
Cytuj
a ty jak masz jakiś problem to możesz mi go powiedzieć w twarz a nie spinać się przez interet. chcesz to mogę zostawić ci namiary do siebie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:14  
Cytuj
Dolek - przez takich jak ty Polska jest biedna a świat (niestety słusznie) uważa że Polak to złodziej. Jestem uczciwym człowiekiem i z taką mentalnością trzeba walczyć i to bezwzględnie. Lata okupacji, potem reżimu czerwonych zrobiły swoje. Wtedy władza byłą zła i należało z nią walczyć na wszystkie możliwe sposoby. Okradanie władzy Polak traktował (traktuje) jako punky honoru. Teraz takie śmiecie jak ty, kupują lewe papierosy, alkohol, paliwo, niejeden kradnie wodę, prąd, gaz, często kosztem sąsiadów, czy po prostu innych Polaków. Tak rozkradziono Hutę, wynosząc co się da w butach, w bagażnikach, czy na "nierdzewnych sankach" (- wtajemniczeni wiedzą o co chodzi". Teraz budujemy teoretycznie wolny kraj (PO robi nam pauzę i pcha nas ponownie w niewolę) - ale to nie powód by kultywować słuszną opinię o Polaku złodzieju. Ja nigdy niczego nie ukradłem i nie pozwolę na kradzierze i inne przestępstwa wokół mnie, czy to się podoba takim degeneratom jak ty czy nie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:22  
Cytuj
mirek7777 jeżeli ja według ciebie jestem śmieciem to również mi to powiedz w twarz mogę również podać namiary na siebie. Więc ciekawy jestem czy mnie tak ocenisz gdybyśmy się spotkali. Jak coś to pisz że chcesz do mnie nr tel a prześlę ci go i wtedy powiesz mi czy jestem wg ciebie śmieciem. Pewnie na tych ludzi jak handlowali też zza rogu dzwoniłeś żeby cię nie widzieli konfidencie żeby cię nie zobaczyli szara myszko, tak jak i teraz napinasz się zza internetu. Czekam aż będziesz mi chciał to w ryj powiedzieć napinaczu internetowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:24  
Cytuj
a jeżeli będziesz się dalej napinał to twoje zdanie społeczniaku jest tyle warte co i gówno. Typowy gość który komuś zazdrości bo sam nie ma i jeszcze dzwoni na policje. No po prostu DNO!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:28  
Cytuj
Dajmy przykład jak się dzieje za granicą. Ludzie innych narodowości sobie nawzajem pomagają a przez takich jak mirek7777 rośnie typowy stereotyp Polaka - bo jak drugi ma więcej (choć nawet i mi nie zabiera) to lepiej go upier....lić w twoim przypadku dzwonić na policje. Weź się człowieku za pracę a jak ją masz to poproś o nadgodziny to twój problem zniknie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Dajmy przykład jak się dzieje za granicą. Ludzie innych narodowości sobie nawzajem pomagają a przez takich jak mirek7777 rośnie typowy stereotyp Polaka - bo jak drugi ma więcej (choć nawet i mi nie zabiera) to lepiej go upier....lić w twoim przypadku dzwonić na policje. Weź się człowieku za pracę a jak ją masz to poproś o nadgodziny to twój problem zniknie



Dokladnie masz racje , tepic pierdo....spoleczniakow , zal takiego zjeba . Tak broni swej kochanej ojczyzny a to wlasnie ona zmusza do kombinownia , ludzie ledwo wiaza koniec z koncem wiec kombinuja , proste.Mirek , rzad cie okrada praktycznie codziennie i jakos na policje nie dzwonisz moherze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:38  
Cytuj
Dokładnie gościa poruszyło że nazwałem go konfidentem? A jak innaczej można nazwac taka osobe? Czy ci ludzie mu coś zrobili? zabrali mu coś? pobili go? zabrali mu wypłatę? Dla mnie to jest szczyt zniżenia się do chyba najbardziej podłej osoby jaką świat mógł stworzyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 20:51  
Cytuj
Dolek jak na razie to jestes tu jedyna osoba, ktora sie spina;) ''chcesz to dam Ci namiary'' co mama internet zalozyla?? daj na luz dzieciaku.
Co do samego tematu, jak goscie maja jaja i sie nie boja to niech handluja i chuj komu do tego co robia, nie nazwal bym tego okradaniem,coroczny remont sejmu, nowe limuzyny, pałace dla ZUSu, ogromne podatki, to jest zlodziejstwo,kilka ram szlugów z Ukrainy nie robi tu różnicy, co do samej interwencji, moze panowie z komendy dostali pare rakiet za free i olali temat;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 21:02  
Cytuj
wysylam priv ih8u

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 21:11  
Cytuj
haha ty powaznie jestes desperat, Gość wyslal nr,hehe
po pierwsze , malo poważny gośc z Ciebie(według mnie).
cyferki,ktorre masz w nicku do czegos zobowiazuja, przede wszystkim do myslenia!! a ty dwa posty wyzej piszesz o tym ze rożne narodowości za granicą sobie pomagają(masz na mysli zydów i palestyczyków)zreszta szkoda słow, propouje wrócic do szkoły, wysylaj te swoj nr, ktos jak bedzie mial czas i ochote to Ci dojedzie,ja niestety nie przystaje na takie gówniarskie zaczepki, bo zarobiony jestem strasznie, trzymaj sie i spinaj sie dalej(bo czasu widze masz w brud,trzeba sie za robote wziascumiech moze sprzedawanie szlugów z bagażnika;) elo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Ja nigdy niczego nie ukradłem i nie pozwolę na kradzierze


Naucz się pisać po polsku Wolaku jeden chytry

CYTAT
Wtedy władza byłą zła i należało z nią walczyć na wszystkie możliwe sposoby


Jesteś kaczystą a wasz prezio uważa że teraz władza jest zła i trzeba z nią walczyć na wszystkie sposoby. Czyżbyś się z nim nie zgadzał?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 20 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 21:28  
Cytuj
no to pokazales klase pizdeczko ;) chyba ze wolisz dalej cisnąć i kozaczyć na forum albo pokazesz w 4 oczy kozaka napinacza umiech Zarobiony to chyba z donosów jesteś pączkami, idź spać gamoniu. Pokazałeś teraz sobą zwykłego tchórza.Jak dzieckiem takim tępym dla ciebie jestem to sie spotkaj ze mną szczurze kanałowy i w pysk mi to wygarnij. A jak nie to wracaj do mamy.


Każdy to mądry przez internet jest.. Szkoda słów a 1488 to pin do twojej karty kredytowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 2 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 21:56  
Cytuj
oooo skiny się kłucą hehehe pozdrowa 14!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 22:16  
Cytuj
Ja Tu nikogo nie popieram ani nie pochwalam, ale ciekaw jestem czy byli byś cie tak bardzo za tymi gosciami jakby to waszym dzieciom wciskali wódkę czy papierochy ??
co do podawania numery to żuć nr i adres domu na publiczny post umiech
a tak poza tym, to i jeden i drugi spinacie się, dajcie na luz\;0

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
A ty byś się wstydził bo pokazałeś że jesteś konfidentem. Za czasów wojny to powinieneś dostać kulę w łeb. Co ci to przeszkadza społeczniaku - tobie wciskał te papierosy że ci nie pasuje ubliżał ci? zaszkodził ci? Jak komuś pasuje to będzie kupował jak nie to nie. Co się wpier... za przeproszeniem jakby narkotykami handlował. Zajmij się swoim życiem a nie ingerujesz w czyjeś. Zastanów się człowieku nad sobą bo powinieneś się wstydzić, Widzę że w twoim życiu to : Zawiść i zazdrość to kluczowe hasło. Szkoda słów

dobrze mówisz, ten koleś to zwykły kapuś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2011r. 23:13  
Cytuj
1180 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą wołomińskiej komendy. Papierosy i alkohol sprzedawała na terenie miejskiego targowiska w Wołominie 56-letnia Danuta F. Kobieta już została przesłuchana, zabezpieczony towar trafiły do policyjnego depozytu. Teraz grozi jej kara grzywny i przepadek mienia.
Funkcjonariusze sekcji do walki z przestępczością gospodarczą wołomińskiej komendy uzyskali informację dotyczącą sprzedaży papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej pochodzących z przemytu. Z informacji wynikało również, że papierosami handluje kobieta na terenie miejskiego targowiska.

Policjanci podjęli obserwacje bazaru. Już po chwili zauważyli kobietę oferująca do sprzedaży pojedyncze paczki papierosów różnych marek. Podczas kontroli plecaka należącego do 56-latki funkcjonariusze ujawnili 1180 sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

Danuta F. trafiła do wołomińskiej komendy, gdzie została przesłuchana. Zabezpieczony towar trafił do policyjnego depozytu. Za handel wyrobami tytoniowymi bez polskich znaków akcyzowych grozi jej kara grzywny, oraz przepadek mienia. To nie pierwszy przypadek zatrzymania kobiety podczas sprzedaży tego typu wyrobów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 13 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 00:41  
Cytuj
CYTAT
dobrze mówisz, ten koleś to zwykły kapuś

CYTAT
A ty byś się wstydził bo pokazałeś że jesteś konfidentem.

Jednym słowem lepiej niech sobie zarobi jakis gostek sprzedajac lewy towarek ,a czesc pieniedzy pewnie trafi za wschodnia granice do mafii lub jakiegos ukrainskiego rolnika.
A Polak pracujacy w polskiej fabryce papierosów niech sie martwi o prace bo papierosy bez akcyzy zmniejszają popyt na te legalne. Niech polski rolnik plantator tytoniu obgryza paznokcie bo jego tytoń nie ma zbytu. Wszak najwazniejsze jest żeby nie kapowac.


CYTAT
kilka ram szlugów z Ukrainy nie robi tu różnicy

tak kilka tutaj ale trzeba temat ogarnac całosciowo, to przeczytaj opis jednego tylko ujawnionego przemytu, a o ilu nie wiemy?
Ponad 10 mln sztuk papierosów bez akcyzy przechwycili funkcjonariusze Straży Granicznej w Wólce Kosowskiej k. Warszawy. Gdyby towar trafił na rynek, Skarb Państwa straciłby 7,2 mln zł. Zatrzymano sześciu obywateli Wietnamu.
No i panowie z 88 w nickach nie wkurza Was, że prawdopodobnie i za tym handlarzem którego tak bronicie stoi jakis poddany Putina albo Wietnamczyk?


Juz odchodzac od tematu papierosów to już mnie mdli jak widze po raz kolejny jakis reportaż, gdzie dochodzi to tragedii (zabójstwo w rodzinie, molestowanie, maltretowanie itp) i nikt z sasiadów tego nie zgłosił bo tak się przyjęło. Nie wolno kapowac i tyle. Za komuny to faktycznie nie wypadało donosic. Niektórzy nadal obrażają się na Polskę i twierdza, że można kraśc bo posłowie sa be. W ten sposób nigdy nie wyjdziemy na prosta bo nie tylko politycy odpowiadaja za nasza Ojczyznę ale i my sami.
Gratuluje postawy mirek777 i mam nadzieje że się nie zniechęci niekótrymi komentarzami aby byc uczciwym wobec Polski także w przyszłosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 02:38  
Cytuj
Najpierw niech przestaną kraść na górze, potem jestem za tym, żeby tępili tych na dole. A na razie to możemy sobie pomarzyć - kiedy Polska wyjdzie z gówna, nasze życie się wyrówna!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 07:10  
Cytuj
Dolek - dzieciaczku. Ośmieszasz się proponując każdemu ustawkę. Ochłoń młodziku, żebyś nie przecholował. Pamiętaj, że dorosłość to ponoszenie odpowiedzialnoiści za własne słowa i czyny. "Fractala - naśladowcę o obliczu psa-żula" nie ma co komentować, bo to półgłówek. Co do reszty - pokazaliście panie i panowie, że Polak to na prawdę złodziej, cwaniak i kombinator. I oczywiście tacy jak wy idziecie przed ołtarz i rączki składacie jak gdyby nigdy nic. Ot - taka polska mentalność "Jak Kali ukraść to dobrze, ale jak ktoś ukraść Kalemu to źleeeee..." Może i jestem społeczniakiem - nie wiem, jak widze osobę potrzebującą na ulicy, zawsze pomagam, czy to pijak, czy ktoś niepełnosprawny. Bo interesuje mnie to, co się dzieje dookoła, nie toleruję złodziejstwa i obojętności.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 07:22  
Cytuj
CYTAT
no to pokazales klase pizdeczko ;) chyba ze wolisz dalej cisnąć i kozaczyć na forum albo pokazesz w 4 oczy kozaka napinacza umiech Zarobiony to chyba z donosów jesteś pączkami, idź spać gamoniu. Pokazałeś teraz sobą zwykłego tchórza.Jak dzieckiem takim tępym dla ciebie jestem to sie spotkaj ze mną szczurze kanałowy i w pysk mi to wygarnij. A jak nie to wracaj do mamy.


Każdy to mądry przez internet jest.. Szkoda słów a 1488 to pin do twojej karty kredytowej

dziecko neostrady smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2011r. 08:00  
Cytuj
starczy już wam,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »