NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Pogotowie zamkowe lub ktoś kto mi otworzy bagażnik,
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 13:48  
Cytuj
Poszukuję kogoś kto zna się na otwieraniu zamków w aucie (pogotowie zamkowe lub coś w tym stylu). W moim golfie 4 hatchback zepsuł się zamek w klapie i nie mogę otworzyć bagażnika. Jeden warunek- osoba MUSI SIĘ NA TYM ZNAĆ A NIE UCZYĆ NA MOIM AUCIE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 13:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 19:32  
Cytuj
Kolego, te golfy tak mają ja też posiadam golfa 4 i nie dawno chciałem otworzyć zamek w bagażniku i niestety klucz wchodził ale się nie przekręcał.. a co za tym idzie nie otwierał ani nie zamykał sie zamek i jezdziłem z otwartym kilka dni aż pomyślałem że naleję do zamka WD40, zalałem raz, drugi trzeci az wylewało sie z zamka odczekałem kilka godzin i zamek hula, a powodem tego że się nie otwiera jest to że w hatchbackach zimą zamarzają zamki ponieważ ciągle chlapie po nich woda w kombi jest to samo.. wiec kolego działaj sam.. chyba że faktycznie zamek padł a nie zamarzł (ale przesmarować nie szkodzi)

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2011r. 21:54  
Cytuj
ja tez mialem problemy z wkladkami , znajomy mechanik doradzil mi matarz centralnego zamka sterowanego z pilota, koszt niewielki... i problem znikl umiech a zeby otworzyc to najlepiej od srodka tyle ze trzeba troszke sie nadlubac...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 16:03  
Cytuj
Zamek na pewno nie jest zamarznięty. Próbowałem się dostać od środka i po "odciągnięciu" plastiku w dolnej części ze środka wyleciała sprężynka. Centralny mam na pilota ale mój problem polega na tym że nie działa mi klamka.

Co do tego czarnego plastiku który jest na dole i osłania zamek to czy jest on przykręcony czy tylko na zatrzaski? Boję się ciągnąć na siłę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »