NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Cocker Spanie Stalowa Wola ,
Posty: 259
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd: Z miasta :P
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 20:10  
Cytuj
Siemka ostatnio zauważyłem że w Stalowej przybyło od groma Cocker Spanieli sam jestem posiadaczem ,Jeżeli macie jakieś ciekawe informacje dla tych psów to nimi się dzielcie .

Ja osobiście zauważyłem że pokazać mojej spanielce coś jak można zrobić ,to on później jak jest sama w domu to potrafi to zrobić ,np kiedyś jak była mała pokazałem jej jak otwierać drzwi i zaczęła otwierać drzwi od pokoi jak była sama i robiła demolkę smiech2 . Jak to szczeniak potrafi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 20:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Siemka ostatnio zauważyłem że w Stalowej przybyło od groma Cocker Spanieli sam jestem posiadaczem ,Jeżeli macie jakieś ciekawe informacje dla tych psów to nimi się dzielcie .

Ja osobiście zauważyłem że pokazać mojej spanielce coś jak można zrobić ,to on później jak jest sama w domu to potrafi to zrobić ,np kiedyś jak była mała pokazałem jej jak otwierać drzwi i zaczęła otwierać drzwi od pokoi jak była sama i robiła demolkę smiech2 . Jak to szczeniak potrafi .



Ja mam ciekawą informacje dla tych i innych psów, aby po załatwieniu czynności fizjologicznych grubszego kalibru, zasugerowały swoim "bystrym" właścicielom aby "to" poprostu sprzątnąć.

Słyszałem ze tabliczka mnożenia dobrze wchodzi spanielom umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »