NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Outlet, sportowe ciuchy
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 14:04  
Cytuj
Witam
Czy w Stalowej jest gdzieś sklepik typu outlet z ciuchami sportowymi pumy nike itp?
Wiem że kiedyś taki był w luxie koło city parku, markowa stalówka czy jakoś tak.
Może ktoś się orientuje czy jest u nas jeszcze jakiś taki butik...
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 14:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 14:18  
Cytuj
Jest coś takiego zwie się Outlet Szafa na terenie ZBR-u na Okulickiego( za A&J-tem) od strony torów kolejowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 14:31  
Cytuj
A orientujesz się jak tam jest z cenami? Bo trochę mam tam daleko i jeśli ceny koszulek czy bluz są niższe o 10 zł od tych w sklepach albo mniej to trochę nie chce mi się tam iść, żeby kupić ciuch z poprzednich kolekcji w cenie podobnej do tych w sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 20:23  
Cytuj
Byłem kilka razy w środku hali targowej musze przyznac, ze kupilem dresy i dwie polówki w rozsądnych cenach i zadowolony jestem z tych ciuszków do tej pory,Ostatnio nie zaglądałem z braku czasu ale sie chyba wybiore bo gośc co tam sprzedaje mówił,że czeka na nowy towar.Bez umizgów i przechwalania, polecam, z tgego co zauważyłem było sporo kobiecych wzorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 22:24  
Cytuj
w tej szafie to seny są takie 30 - 80 zł, za markowe takie 60- 80 zł coś koło tego, bo byłam niedawno umiech

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2011r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
w tej szafie to seny są takie 30 - 80 zł, za markowe takie 60- 80 zł coś koło tego, bo byłam niedawno umiech


ale to są używane rzeczy? bo outlet z tego co wiem to powinny być rzeczy nie używane z końcówek serii albo z dawnych kolekcji które w dużych sklepach się nie sprzedały

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2011r. 12:36  
Cytuj
jeśli chodzi o outlet odzieżowy szafa, to warto tam zajrzeć chłopaki robią teraz dużą wyprzedaż markowych i nie markowych rzeczy.LIKWIDUJĄ KOLEKCJE I WCHODZĄ W NOWA.MIŁA OBSŁUGA ZADBA O TO ŻE KAŻDY Z WAS ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE.ZOBACZCIE JAKIE CENY NAPRAWDĘ SIĘ OPŁACA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2011r. 13:07  
Cytuj
nie, ubrania sa z metkami oczywiście, nie uzywane

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2011r. 22:22  
Cytuj
To ile za t-shirt adidaska tam trzeba zapłacić albo bluzę bo to chciałbym sobie kupić. Niestety choroba mnie dopadła i nie mogę się wybrać. Mają może stronkę w necie ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2011r. 09:52  
Cytuj
NIE MAJĄ JESZCZE STRONKI, ALE MYŚLĘ ŻE NIEDŁUGO POWSTANIE.
KOSZULKI TANIE, BLUZY TEŻ, BYŁEM WCZORAJ I NAWET FAJOWE BUCIKI DOSTALI NIKE, ADIDAS, PO 130, 150 ZŁ.NA RZEPKĘ LUB WIĄZANE JAKIE TYLKO CHCESZ, DAMSKIE I MĘSKIE.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2011r. 09:54  
Cytuj
PYSIULKA A TOBIE JAK SIĘ PODOBA OBSŁUGA W UOTLECIE ODZIEŻOWYM ,,SZAFA''??????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 14:46  
Cytuj
Byłem dziś na hali w tym małym outlecie co kolega wyżej pisał i zakupiłem koszulkę adidaska 1 gatunek z sezonu 2010 za 60zl jezyk Ogólnie nie jest to duże zresztą wiadomo jakiej wielkości są butiki na hali ale można znaleść coś ciekawego, Pani która tam sprzedawała powiedziała że pod koniec tygodnia będzie coś nowego. Maja koszulki bluzy i dresy a cenowo jak na allegro z tym że można przymierzyć i nie kupować w ciemno no i można się targować ja 5zl na piwko zaoszczędziłem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 16:18  
Cytuj
ja pisałem o innym outlecie
a dokładnie ten sklep mieści się na okulickiego, za budynkiem ZBRu czyli za ajotem tak jak się idzie w stronę garaży to widać reklamę tego sklepiku po prawej stronie.tam jest mega duży sklep z markowymi rzeczami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 16:19  
Cytuj
sklep nosi nazwę ,,SZAFA"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 3 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 16:21  
Cytuj
No ja byłem w środku na hali tam gdzie mówił kolega IH8U.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 13 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 18:28  
Cytuj
piotrusiek232 napisz wprost że jest właścicielem tego ''sklepu'' i może podaj jeszcze numer tel. bo zaczyna to być śmieszne jak nieudolnie podajesz się za ''niby klienta'' tego sklepu, a nawet dziecko z twoich wypowiedzi wywnioskowało by że to poprostu REKLAMA !! ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2011r. 21:30  
Cytuj
Obsługa fajna bardzo mili mężczyźni i dowcipni haha umiech
Byłam z koleżanką i potem śmiałyśmy się całą drogę umiech

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2011r. 10:37  
Cytuj
SŁUCHAJ KRASY, ZASPOKOJE TWOJĄ CIEKAWOŚĆ A MIANOWICIE:JESTEM KLIENTEM I DOBRYM ZNAJOMYM WŁAŚCICIELA, TAKŻE JEŚLI CHODZI O REKLAMĘ TO MOŻE I MASZ RACJE. FORUM JEST PO TO AŻEBY KTOŚ KOGOŚ NAKIEROWAŁ, POMÓGŁ I JA WŁAŚNIE TO ROBIĘ. JEŚLI NIE CHCESZ PRZEJŚĆ SIĘ NA ZAKUPY DO TEGO SKLEPU TO NIKT CIĘ NIE ZMUSZA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 17:02  
Cytuj
Witam fajnie ze w naszym miescie sa takie miejsca gdzie mozna kupic oryginalna odziez w fajnej cenie. Nie wiem jak w tej szafie ale dzis przechodzilem przez hale targowa i bylem w srodku w tym malym outlecie i akurat trafilem na dostawe, fajna bluze everlasta sobie sprawilem. Oby tak dalej, napewno wszystko to z korzyscia dla mieszkancow. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 19:06  
Cytuj
Czy ten outlet SZAFA jeszcze istnieje, bo chodzilam tam dzisiaj i nie moglam znalezc?? Czy ktos wie, gdzie mozna kupic niedrogo bluze meska Nike??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2011r. 20:03  
Cytuj
Szafy niestety już nie ma :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 10:49  
Cytuj
i tak właśnie się kończy gdy ma się fajne ceny aby ,, załatwić '' konkurencję. Outlet ale z ciuchami ,, normalnymi '' jest obok nowej ERY na piętrze.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 13:10  
Cytuj
Zaden pan nie orientuje sie gdzie mozna kupic niedrogo bluze meska Nike, ew gdzie sa jakies promocje itp.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11998
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2011r. 13:19  
Cytuj
Odradzam sklepy w Stalowej Woli. Ja i moja żona, po odzież sportową jeździmy do Rzeszowa. W Galerii "Graffice" i w "Europie II" w promocji mozna kupić na prawdę tanio oryginalne dresy i inne elementy wyposażenia sportowego. Nawet po dodaniu kosztów przejazdu jest taniej. Niestety - kupcy ze Stalowej Woli nie są konkurencyjni.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 10 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2011r. 15:49  
Cytuj
Fajny sklep OUTLET jest w Nisku koło szpitala.. Tylko tam damskie przeważnie. Ale ciuchy są ekstra.. modne i eleganckie! Polecam!

\"Życie to boisko i nie każdy tu gra czysto \"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »