NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie najlepiej kupić suknię ślubną??, Hej dziewczyny mam pewien dylemat...
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 11:20  
Cytuj
Hej dziewczyny mam pewien dylemat, mam nadzieję, że pomożecie mi go rozstrzygnąć.
A wiec jestem obecnie w trakcie poszukiwań swojej wyśnionej sukni ślubnej. Zwiedziłam juz mnustwo sklepów, przymierzyłam masę sukienek i jak narazie nie znalazłam. Oostatnio nawet zaczęłam sie zastanawiać nad sukienką "z odzysku".
Co o tym myślicie?? Cenowo dużo lepiej, sukienki nie są takie złe, ale te przesądy...
Poradźcie mi gdzie znaleźć taką sukienkę w dobrym stanie i cenie...
Szukałam juz na portalu "we-dwoje", są nawet ładne sukienki z okolic Stalowej Woli, ale czy ktoś już kupował w taki sposób??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 11:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 14:22  
Cytuj
hej
ja kupilam sobie suknie slubna, rowniez mialam dylemat czy nowa czy uzywana. Teraz zaluje ze kupilam nowa poniewaz lezy w szafie i sie niszczy a troszke kasy kosztowala. Kupilam w stanach za 600 $. A teraz chce ja sprzedac rozm 34/36 jezeli twoj rozm i jestes zainteresowana to pisz umiech
mazan85_(at)_poczta.onet.pl

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 14:35  
Cytuj
witaj polecam ci salon ślubny maria stalowa wola ul ken 13 mozna tam tanio kupic sukienke uszyc a nawet wypozyczyc jest tam bardzo mila obsługa i napewno znajdziesz tam cos dla siebie sa tam nowe sukienki juz od 590zł polecam bo naprawde warto umiech jak bys chciała wiecej inf to pisz dzastinka2518_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 14:48  
Cytuj
Czesć. Ja tez długo szukałam swojej sukinki i jezdziłam po większych miastach ale kupiłam w koncu w salonie słubnym w stalowej woli kolo da graso. I jestem bardzo zadowolona. Jest to sukienka firmy EMMI MARIAGE Model „ KENZO” 2010r. zapłaciłam za nią razem z bolerkiem 3400 zl teraz moge ja odsprzedac za 1400 zl bo zajmuje duzo miejsca. Jej stan jest idealny, jest po czyszczeniu w pralni i wyglada jak nowa. Rozmiar 36. Jakbys chciala dowiedziec sie wiecej to odezwij sie na maila. edytaaa3_(at)_poczta.fm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 14:54  
Cytuj
Ja swoja sukienke slubna wypozyczalam własnie w Salonie Maria na Ken....i najlepsze to ze była to nowa sukienka dopiero co kupiona do salonu, wiec mialam nowiutka sukienke na sobie....i co najwazniejsze nie płaciłam po 2000-3000 tys za sukienke tylko wypozyczyłam sobie za 600zl, a po zdjeciach oddałam i nie martwiłam sie o sprzedaz, pranie itd...
A co do salonu , to faktycznie bardzo mila obsługa...i nie drogo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 11:25  
Cytuj
Jeśli nosisz standardowy rozmiar, 36, 38 max 40 to znajdziesz w każdym sklepie, przymierzysz czy fason pasuje, większe i mniejsze rozmiary trzeba szyć :( Tak więc nawet nie zobaczysz czy Ci taki krój pasuje czy nie :(
A jaki masz rozmiar? Też mam na sprzedaż sukienkę, szyta w Lublinie umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 11:50  
Cytuj
Witaj
Ja mam do sprzedania suknie z cyrkoniami Svarowskiego i wszystkie dodatki jeden raz ubrana jak jestes zaint. napisz
rozm 38/40
Kupowałam w salonie wydałam ponad 3tys a teraz zastępuje mi miejsce w szafie ... :-/
pawelr147_(at)_onet.pl
tanio oddam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Maja 2010r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 17:35  
Cytuj
Baby to tylko o slubach mysla :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 2 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2011r. 23:37  
Cytuj
mam do sprzedania śliczna białą suknie w rozmiarze 38, TANIO, jeśli chcesz to odezwij sie (dmkot@o2.pl)
a prześle Ci zdjęcia na meil. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2011r. 13:17  
Cytuj
polecam salon sukni Violege mają tam piękne suknie i są miłe panie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 15:11  
Cytuj
warto kupic na wyprzedazach pod koniec roku. ja kupilam 7 miesiecy przed slubem w firmowym salonie margarett w rzeszowie. zaplacilam 1000 zl za nowa sukienke. inne firmowe salony rowniez mialy mega obnizki, suknie Sposa (wszystkei modele) byly po 1200.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2011r. 21:37  
Cytuj
Hej ja również mam do sprzedania suknie ślubną podaje maila magsek_(at)_o2.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2011r. 18:59  
Cytuj
Dzięki dziewczyny za pomoc już znalazłam naprawde śliczną suknie z drugiej ręki;p Nie przepłaciłam a myśle, że efekt i tak będzie super. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 13:42  
Cytuj
A tak apropo, kupiłam suknię przez http://www.suknie-wesele.pl
jeśli któraś z was szuka jeszcze sukni to polecam. Wystarczy w wyszukiwaniu wpisać Stalową Wolę lub okolice, no chyba, że jesteście chętne pojechać za wyśnioną sukienką na drugi koniec polski;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2011r. 14:16  
Cytuj
Polecam salon slubny w tych takich białych szeregowcach na Okulickiego naprzeciwko Aldika
Są tak cudowne suknie, że jak ostatnio byłam niemogłam się napatrzeć

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »