NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
nowa myjnia ,
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 20:55  
Cytuj
z jakich myjni korzystacie i jaka polecacie
bylem na wszytkich w stalowce i ostatnio wpadlem na kropelke
reklamuja sie ze za 5 zl mozna umyc auto i nie klamia
mialem uwalone auto masakrycznie i nie wierzylem ze da sie go umyc za 5zl.kolesie powiedzieli ze moga sie zalozyc ze da rade,wrzucilem 5 i jeden z kolesi mi powiedzial ze udowodni mi i sam umyje.i normalnie szok przezylem furka lsnila jak nigdy
szczerze polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 20:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 21:11  
Cytuj
Kolego, lepiej napisz ile wynosił czas mycia. Bo w innych myjkach jest 1 PLN/1minute. Więc jeśli umyli Ci w 5 min to na to samo wychodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 21:30  
Cytuj
Kolego Jacku jak reklamujesz tą myjnie to przynajmniej napisz gdzie ona się znajduje, jaki jest czas mycia za te 5 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 21:46  
Cytuj
po pierwsze nic nie reklamuje mi sie tam podoba.zlotowka za miute. tylko jak pojedziecie tam myc niech wam wytlumaczy koles jak myc.to jest na niezlomnych na przeciwko halmaru
a wy gdzie polecacie myjnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 22:02  
Cytuj
Nie denerwuj się Jacku , jutro tam podjadę obadam tą myjnię, może mi się też spodoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2011r. 22:15  
Cytuj
Andrzeju nie denerwuj sie umiech Kazda myjnia jest taka sama, wystarczy szybko biegac wokol samochodu i nawet za 4zl mozna umyc fure.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 06:58  
Cytuj
Jak złotówka za minutę to myjnia jak każda inna. Z reguły jak się umyję za 4-5 PLN to nigdy się nie domyje do końca. To nie o to chodzi aby przebiec się w koło samochodu, nie ma nawet czasu na ewentualne domycie jakąś szczotką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 07:04  
Cytuj
lepiej podjechac na myjnie zaplacic 15zl i masz mycie suszenie i woskowanie

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
lepiej podjechac na myjnie zaplacic 15zl i masz mycie suszenie i woskowanie
Dokładnie się z Tobą zgadzam,ale jak auto fest brudne można przed myjnią automatyczną pojechać na ręczną i np.za 2 zł spłukać najgorszy brud

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 08:37  
Cytuj
bawią mnie tacy chłopcy, którzy twierdzą, że za 5 min. umyją auto do błysku. Czas zużyty na mycie przekłada się na ilość środka myjącego, ilość wosku i ilość wody. Więc im dłużej trwa mycie, więcej wylewasz tego wszystkiego na samochód. 5 minut to jest minimum, żeby odpowiednią ilością wody spłukać samochód po środkach myjących. W 5 minut po prostu przywróciłeś do życia sól, która znajduje się nadal na twoim samochodzie. Na myjnię się jedzie umyć samochód, a nie pobić jakiś wątpliwy rekord. Z resztą każdy robi jak uważa. Chodzi tylko o to, żeby nie pisać mitów na temat mycia i próbować zarażać tym innych. Jeśli chodzi o myjnię, to jednak różni się trochę od innych. Oprócz piany aktywnej ma jeszcze jeden program myjący (rozpuszczony proszek w płynie, czy coś takiego)i myje rzeczywiście lepiej od innych. Ale jest to moje subiektywne zdanie- inni mogą miec inne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 12:20  
Cytuj
Najlepsza myjnia jest ta na ul. 1 Sierpnia.
automatyczna za 18 zł. Przed umyciem dokładnie spłukują karherem potem namaczają auto pianą i dopiero później samochód wjeżdża do myjni automatycznej (co 10 mycie gratis). Dodatkowym plusem jest odkurzacz za darmoumiech no i na bez dotykowej mają 1zł za 1 min a o ile sie nie mylę to nie we wszystkich tak jest umiech

Pod tesco na bez dotykach brak szczotki myjącej...
W kropelce jeszcze nie byłem.
Jeśli chodzi o myjnie na ul Przemysłowej to nie mam opinii umiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 14:06  
Cytuj
jacekstalowka , chyba zapomniales napisac ze masz malucha ktorego mozna umyc w 2 minumiech a pozatym juz widze jak gosc z myjki myje auto za free zebys sobie czegos nie pobrudzil.... a ogolnie to tak jak pozostali pisza za 5zl mozna zmyc sol i ogolne zabrudzenia ale raz na jakis czas automat sie przydaje zeby porzadnie nawoskowac itd chyba ze robisz to w domu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 14:24  
Cytuj
najlepszy sposob za 2 złote zmyć najgorszy brud i ja akurat myje na statoilu potem i auto błyszczy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 14:44  
Cytuj
jesli chodzi o zmycie blota to i owszem bo za 2zl to nigdzie tego nie zrobisz, mimo to raz na jakis czas jakis wosk by sie przydal zeby lakier nie tracil koloruumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2011r. 21:20  
Cytuj
a od kiedy automatycznie woskują samochody? Jeśli woskować to tylko ręcznie a to kosztuje kilkadziesiąt złotych
Druga rzecz tylko myjnia ręczna a nie automat. Nie szkoda Wam lakieru?
A wszystkie myjnie bezdotykowe to dziadostwo, bo używają silnej chemi, która działa żrąco na lakier i matuje go.
Nie ma jak pojechać do ręcznej myjni gdzie umyją dobrym szamponem i później osuszą. Kilka razy w roku woskowanie.
A jeszcze jedna sprawa, ten odkurzacz na myjni 1 sierpnia, co to jest w ogóle? Gruba rura, którą ciężko wygiąć ma bardzo słabą siłę ciągu, a o zakamarkach nie mówię bo niby jak odkurzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2011r. 23:44  
Cytuj
myjnia automatycznasmiech2smiech2
plus do tego gratis rysowanie lakierusmiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2011r. 23:48  
Cytuj
CYTAT
Nie szkoda Wam lakieru?


zaraz zaraz umiech przeciez lakier to ochrona blachy, blacha to ochrona wnętrza oraz nas samych. Więc co to jeszcze chronić ? Samochód to rzecz z której nalezy korzystać (no chyba, że to jakiś oklekcjonerski egzemplarz). Jeździ się samochodem, nie lakierem. Nie dajmy się zwariowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 06:57  
Cytuj
kupuje auto, po 3 latach znowu kupuje, więc ma byc czyste i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 16:11  
Cytuj
I dlatego nie dbacie o samochód. Nie chciałbym widziec Wasz samochód po 3 latach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 18:36  
Cytuj
po 3 latach auto idzie do aso na polerke i sprzedajemy dalej proste

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 22:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Sty 2011r. 22:58  
Cytuj
CYTAT
ale jak auto fest brudne można przed myjnią automatyczną pojechać na ręczną i np.za 2 zł spłukać najgorszy brud




Ja w myjni przed myciem glownym, myja mi recznie z brudu i potem auto prawie czyste idzie na myjnie na mycie glowne i woskowanie

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 08:09  
Cytuj
byl jeszcze ktos na kropelce?jakie wrazenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 20 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 09:37  
Cytuj
jacekstalowka!
Przecież Ty ewidentnie reklamujesz tą myjnie Kropelka.Logujesz się 27 stycznia i pierwsze co robisz to piszesz posta , w którym wychwalasz jak to tam jest świetnie, a jak temat znika i go już nie widać to odświeżasz żeby był na wierzchu pytając o jakieś wrażenia. Który zwykły klient myjni tak się zachowuje.Sam myłem samochód na różnych myjniach i do głowy by mi to nie przyszło.Jesteś albo właścicielem albo kimś z Nim związanym.Czy Ci nie wstyd.Według mnie to typowy przykład ukrytej reklamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2011r. 09:39  
Cytuj
Byłem w kropelce wczoraj, faktycznie za 5 zł można spokojnie umyć auto. Myłem bez programu mycia felg.

Konkurencji zawsze mile jest widziana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »