NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
WOŚP nie wypalił - wypaliły petardy, WOŚP POPARZENIA PETARDAMI
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:07  
Cytuj
Jak przed chwila sie dowiedzialam mnostwo osob zostalo "poparzonych" petardami w stalowej woli. prawdopodobnie teren nie zostal zabezpieczony-iles tam osob juz na policji sklada skarge na organizatorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:17  
Cytuj
widzialem jak rakiety zamiast do gory polecialy w ludzi ale karetek nie widzialem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:21  
Cytuj
Jedno dziecko ponoc dostalo w twarz, paru osobom popalilo kurtki nie wiem jak tam reszta ale masa doroslych i dzieci bylo na pogotowiu, pozniej udali sie wlasnie na posterunek policji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 22 Sie 2007r.
Skąd: Rozwadów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:22  
Cytuj
To prawda, nie było słychać żadnej karetki. Mój kolega miał na rękach syna, a petarda przeleciała mu koło ramienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:22  
Cytuj
Ta kula poleciała wprost na dożą grupę ludzi i zatrzymała się na namiocie z wata cukrowa, wszystko było by w porządku gdyby nie to, że jeszcze wybuchła, współczuje ludziom którzy byli w tamtym miejscu bo walnęło ładnie, po chwili to i karetka przyjechała no i ratowników medycznych było tam widać tak więc ktoś napewno ucierpiał.
Normalnie żal za przygotowanie, jak nieśli te fajerwerki to na jakimś blacie, to nie dziwie się że się wywróciła i strzeliła w ludzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:24  
Cytuj
To pierwszy skandal, na stalowka n e t napisali że 4 osoby są ranne.
A drugi skandal to występ "gwiazdy wieczoru"...
Pod sceną pełno 12-14 letnich dzieci, całe rodziny a ten rasta-bural od razu tekst: "sadzić palić zalegalizować". Przegięcie! Gościu może mieć swoje poglądy i je głosić ale na swoich płatnych koncertach dla swoich fanów a nie na imprezie otwartej, wręcz familijnej, gdzie zbiera się pieniądze na leczenie dzieci. A ten gnój otwartym tekstem namawia dzieci do narkotyków. Jak chce zalegalizować to niech się zapisze jako lobbysta w sejmie i tam urządzi koncert dla posłów.
Wkurzają mnie teksty prawicowców, moherów i rydzyka tępiące Owsiaka. Popieram tą akcję od początku ale taki występ daje rydzykom argument, że Owsiak pod hasłem róbta co chceta wciska dzieciom narkotyki, harekriszna i inne gówna. Wkurzyłem się chociaż gościu nawet fajnie śpiewał i muza też była spoko. Tylko po co do tego marycha...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:29  
Cytuj
http://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=6056
a ile za to chodziło gówniarzerii z alkoholem szok normalnie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:35  
Cytuj
gwiazda wieczoru ... to jakiż żart był. Jak można kogoś takiego na imprezie otwartej dac ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
To pierwszy skandal, na stalowka n e t napisali że 4 osoby są ranne.
A drugi skandal to występ \"gwiazdy wieczoru\"...
Pod sceną pełno 12-14 letnich dzieci, całe rodziny a ten rasta-bural od razu tekst: \"sadzić palić zalegalizować\". Przegięcie! Gościu może mieć swoje poglądy i je głosić ale na swoich płatnych koncertach dla swoich fanów a nie na imprezie otwartej, wręcz familijnej, gdzie zbiera się pieniądze na leczenie dzieci. A ten gnój otwartym tekstem namawia dzieci do narkotyków. Jak chce zalegalizować to niech się zapisze jako lobbysta w sejmie i tam urządzi koncert dla posłów.
Wkurzają mnie teksty prawicowców, moherów i rydzyka tępiące Owsiaka. Popieram tą akcję od początku ale taki występ daje rydzykom argument, że Owsiak pod hasłem róbta co chceta wciska dzieciom narkotyki, harekriszna i inne gówna. Wkurzyłem się chociaż gościu nawet fajnie śpiewał i muza też była spoko. Tylko po co do tego marycha...

W radiu lecą teksty typu "wypijmy za błędy" nikt się nie oburza mimo tego że alkohol jest x razy mocniejszym narkotykiem.
Zgadzam się że to był gruby nietakt.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:41  
Cytuj
Tyle co się schyliłem i pociągnąłem za sobą swoją dziewczynę bo inaczej by mi albo jej twarz poparzyło!!
A ten koncert... "wyjdź i nie wracaj"
Zalegalizować??!! hah..

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 22 Sie 2007r.
Skąd: Rozwadów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:55  
Cytuj
CYTAT
To prawda, nie było słychać żadnej karetki. Mój kolega miał na rękach syna, a petarda przeleciała mu koło ramienia.



http://www.youtu(...)L5EFEXlU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 23:22  
Cytuj
Gdzie są moderatorzy ścigający za caps loca,no chyba że mała ma fory

Mowisz i masz-p_p

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 23:25  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 23:47  
Cytuj
Dużo zmieniłbym w organizacji imprez WOŚP, bo ostatnio nawet TVP3 nas nie odwiedza.

1. Fajerwerki są zbędne na tego typu imprezie - to nie Sylwester
2. Na Placu panuje za duży bałagan - kolejny raz bez pomysłu
3. Licytacje słabe, a przedmioty nieatrakcyjne dla ogółu ludzi
4. Czas antenowy zespołów za krótki - nie mogą nawet zagrać bisu
5. Formuła licytacji do kicia - bez zasad - stąd słaby wynik
6. Impreza słabo rozreklamowana, frekwencja za niska
7. Prowadzący nieprzygotowani, akcje WOŚP gdzieś na obrzeżach
8. To był jarmark czy koncert charytatywny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 23:53  
Cytuj
ja bym zmienił jedno.

WOŚP

CYTAT
1. Fajerwerki są zbędne na tego typu imprezie - to nie Sylwester

Gdyby nie fajerwerki na placu zjawiło by się tak liczne tłumy jak przy juwenaliach. czyli 50 osób. Taka prawda, ludzie przychodzą głównie dla fajerwerków, które w poprzednich latach były lepsze niż te na sylwestra i to ludzi przyciągnęło. Ludzie nie mają forsy sami aby dawać dużo na zbiórki tego typu stąd moim zdaniem cała ta akcja może być nie opłacalna (koszty i zyski) Gdyby Polska była bogatszym krajem a służba zdrowia prywatna tego typu akcje cieszyły by się szacunkiem i zarabiały by prawdziwe kokosy, a tak to ludzie zapłacą po złotówce i suma summarum koszty się nie wracają. A bez fajerwerków tak samo będzie cienko, bo nie przyjdą ludzie. Także sens istnienia tego jest raczej symboliczny niż faktyczny

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
ja bym zmienił jedno.

WOŚP

CYTAT
1. Fajerwerki są zbędne na tego typu imprezie - to nie Sylwester

Gdyby nie fajerwerki na placu zjawiło by się tak liczne tłumy jak przy juwenaliach. czyli 50 osób. Taka prawda, ludzie przychodzą głównie dla fajerwerków, które w poprzednich latach były lepsze niż te na sylwestra i to ludzi przyciągnęło. Ludzie nie mają forsy sami aby dawać dużo na zbiórki tego typu stąd moim zdaniem cała ta akcja może być nie opłacalna (koszty i zyski) Gdyby Polska była bogatszym krajem a służba zdrowia prywatna tego typu akcje cieszyły by się szacunkiem i zarabiały by prawdziwe kokosy, a tak to ludzie zapłacą po złotówce i suma summarum koszty się nie wracają. A bez fajerwerków tak samo będzie cienko, bo nie przyjdą ludzie. Także sens istnienia tego jest raczej symboliczny niż faktyczny



Masz wgląd w księgi finansowe fundacji Owsiaka, że masz taką pewność że nie przynosi ona zysku? Czy jesteś takim specjalistą, że na oko wszystko wiesz najlepiej?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 00:20  
Cytuj
Jestem specjalistą od idiotów i trafiłeś na moją listę jako nr jeden na tym forum. (to taki rewanż za drugi temat) umiech a ty gdybyś był trochę pojętny poczytałbyś post z drugiego tematu w którym jest wszystko wyjaśnione na ten temat.

Koszt zorganizowania Sylwestra w większych miastach to około 3 mln. Niech zorganizowanie WOŚP będzie mniej kosztowne ale nadal to wysokie koszty.
prawie w każdym większym mieście taka impreza ma miejsce. za pewne nie w każdej wchodzą takie sumy ale wyobraźnia i podstawy matematyki wystarczą aby zsumować chociaż na oko jak to się ma do rzeczywistości. Ochrona, media publiczne, pogotowie i inne służby porządkowe. Do tego koszty związane z opłaceniem organizatorów i woodskock (na który pewnie nie mała sumka idzie)

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 00:38  
Cytuj
CYTAT
Gdyby nie fajerwerki na placu zjawiło by się tak liczne tłumy jak przy juwenaliach. czyli 50 osób.
Na Kulcie było więcej. Może coś jeszcze ich przyciągnęło. Ludzie wychodzą z założenia, że nie warto iść na mało znane zespoły. Czy jest coś, co bardziej przyciągnie lud od fajerwerków? Oto wyzwanie dla organizatorów WOŚP na rok 2012.

Licytacje prowadzi się wtedy, gdy jest tłum! I nie można przeciągać, gdy ludzie czekają na koncert! Jeżeli o 18.40 wystąpił THE JETSONS, powinni celować w grupę fanów rock'n'rolla, choć ich pewnie nie było za wiele. Kto będzie bił się o puchary, słoniki, obrazy albo inne dekoracje? Nieliczni z chęci pomocy fundacji bądź mecenasowie sztuk. Pluszaki - tylko dla dużych dzieci, bo tych mniejszych prawie NIE BYŁO!

Licytacja przypominała dawną amerykańską giełdę, ale w przeciwieństwie do niej o fanty biło się zaledwie kilka osób. Ceny śmiesznie niskie jak na akcję tak wysokiej rangi! Jak powinna wyglądać licytacja? Tak: koleś ze sceny informuje, co można wylicytować i zaprasza do stolika z przedmiotami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 00:55  
Cytuj
zwracam honor. umiech Byłem sam na Kulcie i było naprawdę sympatycznie. Ale wracając do tematu. To jednak większość osób przyszło na światełko do nieba. O czym świadczy nagły przyrost ludzi przed godziną 20 i nagły odpływ tuż PO. umiech

Pozdrawiam


Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 16:58  
Cytuj
CYTAT
Ta kula poleciała wprost na dożą grupę ludzi i zatrzymała się na namiocie z wata cukrowa, wszystko było by w porządku gdyby nie to, że jeszcze wybuchła, współczuje ludziom którzy byli w tamtym miejscu bo walnęło ładnie, po chwili to i karetka przyjechała no i ratowników medycznych było tam widać tak więc ktoś napewno ucierpiał.
Normalnie żal za przygotowanie, jak nieśli te fajerwerki to na jakimś blacie, to nie dziwie się że się wywróciła i strzeliła w ludzi.



Dokladnie tam stalem z zona i dzieckiem .Przy scianie tylnej namiotu z wata i popcornem.Wlasnie podziwialismy pokaz ogni,nagle zobaczylem przed oczami kule ognia ,instyktownie sie odwrocilemi dostalem centralnie w plecy,pewnie to mnie uratowalo przed poparzeniem albo gorzej utrata wzroku.Wzialem zone idziecko pod reke za glowe na dol i wycofalismy sie wsrod pekajacych zaraz nad nami fdajerwerkami.
To sie nie powinno zdarzyc na imprezie masowej,zagrozone bylo bezposrednio zdrowie setek ludzi.Firma robiaca spektakl sztucznych ogni powinna poniesc odpowiedzialnosc karna.
Natomiast Prezydent miasta Stalowej Woli jako gospodarz terenu owej imprezy (plac przed MDK jest wlasnoscia miasta)
powinien wyciagnac odopwiednie wnioski naprzyszlosc,aby nigdy nie dochodzilo do takich wypadkow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 3 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:51  
Cytuj
Cała afera z tymi fajerwerkami to nic wielkiego, nic się nei stało! Takie rzeczy dzieją się na tym świecie! Stałem dokładnie pomiędzy miejscami gdzie uderzyły rakiety i wszystko dobrze widziałem także nie sr**cie już, że staliście tam z żoną i dziećmi i że aż się posr***ście jak to się stało.
A co do tych wszystkich, którzy udali się na skargę, na policję.. brak mi sił. tacy ludzie budzą we mnie wstręt.. Łażą po ulicach poobklejani serduszkami, a potem próbują wbić nóż w plecy fundacji.
@madras
Po pierwsze to nie 12-14 letnich tylko raczej 15-18.. i widzę, że jesteś jakimś papciem słuchającym Lady Gagi, tak wiec ten twój "rasta-butal" to wspaniały artysta, któego teksty w wilu subkulturach stanowią myśl przewodnią i przykład do naśladowania. Jeśli jesteś przeciwnikiem rastafarianizmu było trzeba zostać w domu razem z tymi twoimi "12-14 letnimi dziećmi i całymi rodzinami"
Gnojem to może ty jesteś i masz jakiś kompleks, a marihuana to UZDROWIENIE NARODÓW!
I miej ku**a swoje zdania, a nie martw się co powiedzą mochery!
Róbta co chceta! Bless Jurek!
@Stecyk
no coment.. było trzeba samemu się napić to może byś trochę wyluzował..
@StefanS51
Sadzić Palić Zalegalizować!
@echodnia
fajerwerki to tradycja.. jedyne co trzeba zmienić to odsunąć takich ludzi jak ty od fundacji Jurka Owsiaka..

Wielki Bless Cinocenty! i wszyscy normalnie ludzie! Stalowa Wola kocha reggae!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 20:03  
Cytuj
CYTAT
Dużo zmieniłbym w organizacji imprez WOŚP, bo ostatnio nawet TVP3 nas nie odwiedza.

1. Fajerwerki są zbędne na tego typu imprezie - to nie Sylwester
2. Na Placu panuje za duży bałagan - kolejny raz bez pomysłu
3. Licytacje słabe, a przedmioty nieatrakcyjne dla ogółu ludzi
4. Czas antenowy zespołów za krótki - nie mogą nawet zagrać bisu
5. Formuła licytacji do kicia - bez zasad - stąd słaby wynik
6. Impreza słabo rozreklamowana, frekwencja za niska
7. Prowadzący nieprzygotowani, akcje WOŚP gdzieś na obrzeżach
8. To był jarmark czy koncert charytatywny?


do tego wszystkiego dodam jeszcze:

9.trochę więcej kultury ze strony organizatorów ST. W.

i mam pytanie?:

Czy policja wiedziała,że zostanie zablokowana droga krajowa Stalowa-Tarnobrzeg?
Dlaczego nie zabezpieczyła wcześniej skrzyżowania
Niezłomnych i KEN?


Zwłaszcza na skrzyżowaniu Niezłomnych i KEN (skrzyżowanie obok salonu "Opla" i sanepidu, gdzie kolumna samochodów przejeżdżała jak chciała z niewielkim zabezpieczeniem samochodów osobowych.
Wjeżdżali na skrzyżowanie przy czerwonym świetle,
aż cud,że nie doszło do wypadku.
Kierowcy innych pojazdów nie do końca wiedzieli co się dzieje.

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 23:02  
Cytuj
CYTAT


i mam pytanie?:

Czy policja wiedziała,że zostanie zablokowana droga krajowa Stalowa-Tarnobrzeg?
Dlaczego nie zabezpieczyła wcześniej skrzyżowania
Niezłomnych i KEN?


Zwłaszcza na skrzyżowaniu Niezłomnych i KEN (skrzyżowanie obok salonu \"Opla\" i sanepidu, gdzie kolumna samochodów przejeżdżała jak chciała z niewielkim zabezpieczeniem samochodów osobowych.
Wjeżdżali na skrzyżowanie przy czerwonym świetle,
aż cud,że nie doszło do wypadku.
Kierowcy innych pojazdów nie do końca wiedzieli co się dzieje.
oni poprostu wprowadzili w zycie haslo jurka owsika "RÓBTA CO CHCETA"

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2011r. 00:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


i mam pytanie?:

Czy policja wiedziała,że zostanie zablokowana droga krajowa Stalowa-Tarnobrzeg?
Dlaczego nie zabezpieczyła wcześniej skrzyżowania
Niezłomnych i KEN?


Zwłaszcza na skrzyżowaniu Niezłomnych i KEN (skrzyżowanie obok salonu \\\"Opla\\\" i sanepidu, gdzie kolumna samochodów przejeżdżała jak chciała z niewielkim zabezpieczeniem samochodów osobowych.
Wjeżdżali na skrzyżowanie przy czerwonym świetle,
aż cud,że nie doszło do wypadku.
Kierowcy innych pojazdów nie do końca wiedzieli co się dzieje.
oni poprostu wprowadzili w zycie haslo jurka owsika \"RÓBTA CO CHCETA\"


no nie pomyślałam o tym umiech
jakoś normalna jestem;)

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »