NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
przyjęcie weselne., jak w temacie
Posty: 27
Dołączył: 3 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 19:26  
Cytuj
macie moze jakies informacie na temat cen w lokalach za przyjęcie weselne? a gdzie najlepiej szukac sukni slubnej?a macie moze namiary na dobrego fotografa? kto jest warty i dobry w tym? pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 19:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 19:38  
Cytuj
Jeśli fotograf to tylko Piotrek Radecki http://foto-victor.com/

Sala, kamerzysta, bukiet itd Studio ArtMedia, Pani Asia robi prześliczne bukiety.
Szczerze polecam umiech

http://www.studioartmedia.pl/index.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 19:56  
Cytuj
cena w stalowowolskich lokalach utrzymuję się w granicy 120zł/osobę.Tylko Marcato liczy sobie 150zł/osobę,ale wiadomo za jakiś tam poziom trzeba sobie zapłacić.Co do sukni poczytaj sobie wątek na forum,jest teraz poruszany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
eos
eos
eos
Posty: 55
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:32  
Cytuj
Ja mogę Ci polecić najefektowniejszy sposób dotarcia na uroczystość ślubną- Bryczka konna zaprzęgnięta we dwa przepiękne konie. niesamowite wrażenia... Napisz na priv jeżeli chcesz namiary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 22:34  
Cytuj
Jeżeli chodzi o kamerzystę to tylko http://www.piksarstudio.pl/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 3 Wrz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 08:47  
Cytuj
dziękuje wam serdecznie za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 10:55  
Cytuj
Jeżeli robisz duże przyjęcie to dobrze jest mieć umowe podpisaną z kamerzystą i fotografem . Słyszałem już kilka razy ze zjednym zapinasz program na ostani guzik a dzien przed uroczystoscią dowiadujesz się ze kto inny będzie filmował czy pstrykał - zwykła sprzedaż roboty. Więc opinie polecam tylko tego czy tamtego warto sprawdzac dogłębniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 11:42  
Cytuj
Witam

Mam pytanie kto opłaca ZAIKS na przyjęciu weselnym zespół, reustauracja czy panstwo młodzi? Czy spodkaliscie się z tym i czy opłacacie ZAIKS?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 14:16  
Cytuj
Przed własnym ślubem planowałam przyjecie tylko w dwóch miejscach: Sezam, lub Roma ( a obeszłam wszystkie lokale w St.W, Nisku). Później zmieniliśmy zdanie i postawiliśmy na Ulanów. Fakt- trzeba było dowieżć i rozwieść towarzystwo (PKS - cena przystępna), część nocowała w hotelu (całkiem fajne pokoje z dużym tarasem, oczywiście dla pary młodej gratis). Ale za to plusy były następujące: super plener (można było od razu cyknąć fotki), duży zacieniony taras (na lato bezkonkurencyjny), możliwość wynajęcia pokoi (ludzie z małymi dziećmi byli zachwyceni), poza tym jak ktoś miał ochotę mógł się przejść, posiedzieć nad Tanwią umiech Sala jest ładna, duża, nie w piwnicy. Podobie w Janowie Lubelskim (Duo) - plus za duży plac zabaw dla dzieci młodszych i starszych. Minus za właścicielkę - dziwna kobieta ;/

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 15:24  
Cytuj
Witam.
Jesli chodzi o ZAIKS to jest to w kwestii zespolu/DJa.

Jesli chodzi o fotografa to tylko: http://www.photo24.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 15:48  
Cytuj
A jesli z zespołem mam podpisaną umowę że to lokal lub młodzi opłacają ZAIKS? Według mnie to powinien lokal ponieważ na codzien jest tam reustauracja i muzyka w tle wystepuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lut 2007r.
Skąd: Rudnik n/ Sanem
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:24  
Cytuj
Julia34 zanim coś napiszesz to sprawdź to, najprościej zadzwonić do Kielc do siedziby ZAiKS-u i zasięgnąć informacji. Wg obowiązujących przepisów ZAiKS opłaca ORGANIZATOR IMPREZY. W przypadku wesela organizatorem jest właściciel lokalu, a właściciele lokali w Stalowej Woli między innymi SEZAM I ROMA biorą bezprawnie kasę od młodych za coś co jest ich obowiązkiem.

Matis
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 10 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:43  
Cytuj
Z własnego doświadczenia polecam fotografa Pana Roberta z www.efektstudio.com.pl
Jestem bardzo zadowolona z jego usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:51  
Cytuj
http://www.erato.com.pl/ to jeśli chodzi o zesół,a do sali to polecam Ulanów,my wynajmwaliśmy salę w tym pierwszym hotelu od wiazdu ,super sala obsługa,jestem zadowolona w 100%,i życze tego samegoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 18:06  
Cytuj
Mam kolegow DJow ktorzy graja na weselach - wiekszosc z nich placi ZAIKS (okolo 2000 rocznie).
A placa dlatego ze w razie jakiejs kontroli oni by zaplacili kare.

A wyglada to tak ze mlodzi podpisujac umowe z zespolem / dj - ich po prostu wynajmuja (i tym samym pozbywaja sie odpowiedzialnosci).

A jaki repertur gra zespol/dj to juz jego sprawa - i w razie czego to oni ponosza konsekwencji z tytulu praw autorskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lut 2007r.
Skąd: Rudnik n/ Sanem
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 18:54  
Cytuj
Piszę Ci jeszcze raz ani ZESPÓŁ ani MŁODZI nie są organizatorem wesela, robiąc wesele w lokalu wszelkie obowiązki organizacji również ZAiKS opłaca właściciel lokalu. Jeśli chodzi o DJ-ów to płacą za puszczanie muzyki z płyt i żeby nawet zapłacili milion złotych do ZAiKS-u a znajdą u nich jedną płytę piracką to i tak dostaną karę. Każdy lokal płaci roczny ryczałt do ZAiKS-u a i tak nie mają skrupułów i biorą od Młodych za to kasę. Ty Julia34 słyszałaś że tak robią Twoi znajomi a ja dla świętego spokoju dowiedziałem się w ZAiKS-ie i mam pewność. I jeszcze słowo do młodych, jak Was właściciel lokalu (Sezam,Roma) spyta czy zespół ma opłacony ZAiKS to mówcie że tak bo w razie kontroli i tak właściciel lokalu zapłaci karę umiech a tak naprawdę nie zapłaci bo ten ZAiKS i tak ma już ryczałtem na cały rok opłacony.

Matis
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 28 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 20:43  
Cytuj
Jesli chodzi o lokale to jest całkiem spory wybór i można prawie wszystko ocenić przed imprezą. Ale filmowiec , fotograf to już większy problem. Ja spotkałem sie(ślub i studniowka brata) i byłem zadowolony z Adama Burdzego chyba studio artmedia i ze studiem piksar. W obydwu przypadkach wszystko profesjonalnie. Najgorzej jest wybrać dobry zespół, sam jestem po szkole muzycznej więc było mi chyba trochę łatwiej, a moze trudniej.

(2 lata temu) Na wstępie odrzuciliśmy wszystkich udawaczy. dyskietki, mp3 play`ery i minidyski ale okazało się że zostało raptem 3 zespoły które naprawdę graja na żywo. Z każdym umówiliśmy sie na próbę i poprosiliśmy o video z wesela, chodzilo nam o prowadzenie całej imprezy. Nie bede Was przynudzać szczegółami ale po oglądnieciu jeszcze nie byliśmy pewni. Potem zobaczyłem na majówce w Rozwadowie System, normalnie odpadłem. Wszystko na zywo, bez fałszowania i z jajem do tego show na scenie. Przegooglowałem i znalazłem ich strone www.system.stalowa-wola.pl a 2 lata temu jej nie mieli. Tak czy siak zagrali u nas na weselu było rewelacyjnie, ciekawe zabawy i prowadzenie, repertuar i dla młodych i starszych, efekty świetlne, no tak powinien grać zespół na weselu. A co do zaiksu, to płaci lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 22:21  
Cytuj
A czy ktoś się może spodkał żeby w trakcie imprezy była kontrol i sprawdzali czy był opłacany ZAIKS? Przecież wesele jest imprezą zamkniętą i chyba nie mają wstępu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »