NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
nowa pizzeria CAPRI na Poniatowskiego,
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 16:18  
Cytuj
Moim zdaniem pizza naprawdę smaczna,dużo składników i sera a sosy bardzo dobre.Osobiście polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 16:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 10:57  
Cytuj
mi osobiście średnio smakuje:/, a ciasto było trochę nie dopieczone ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 13:15  
Cytuj
ciasto troszke niedopieczone jak w quatro narazie rustica1 ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:22  
Cytuj
CYTAT
\"Blackrose
czyżby konkurencja sie odezwala? nie bylam jeszcze w tej pizzerii ale n apewno chetnie sie wybiore slyszalam ze maja smaczna ta pizze. \"

Jacy Ci ludzie są niektórzy ... że aż nie dokończę. Wam wszystko kojarzy się z konkurencją może jeszcze dodasz, że specjalnie założyłam konto aby to napisać?

Po prostu pracowałam kiedyś w Nisku w tym lokalu, to były stare dobre czasu jak dorabiałam na studiach, nigdy w innej pizzerii ani w Stalówce ani w Nisku nie pracowałam. A co do sosów, bym się bardziej przyczepiła z Telepizzy, z tego względu, że sosy maja gotowe, nie wiadomo kiedy zrobione i pakowane jak cała reszta gotowa do przyrzadzenia.

Pozdrawiam i smacznego życzę smiech2 P.S. Tez kiedyś robiłam takie pizze pyszne umiech Już człowiek wyszedł z wprawy po 5 latach :( Ale przepisu na sos czosnkowy nigdy nie zapomnę umiech


Hej czytaj uwazniej ten wczesniejszy post nie byl do Ciebie tylko do cany, napisalam go poniewaz nie lubie ludzi ktorzy pragna za wszelka cene innym dokopac. Szanuje to ze tam pracowalas i doceniam ze chcialo Ci sie o tym napisac. Co do pizzerii to uwazam ze jest zdecydowanie lepsza niz avanti.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:28  
Cytuj
Dopóki była w nisku hetmańska pizza była średnia i lokal niezbyt. Ale Capri naprawdę robi teraz bardzo dobrą pizzę. Iguana wygrywa w smaku a capri cena/jakość.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 17:59  
Cytuj
Jak dla mnie pizza tam jest ok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2011r. 22:45  
Cytuj
możecie pisać co chcecie jednak w chwili obecnej avantii deklasuje przeciwników na rynku pizzeri w stalowej woli. byłam tam dzisiaj ze znajomymi i dostaliśmy pizzę 60cm w cenie dawnej xxl czyli coś ok 33 zł jeśli chodzi o smak pomimo że pizza jest tak wielka pozostaje ten sam, ciasto dobrze wypieczone co przy takiej wielkości jest nie lada wyczynem. podsumowując jeśli chodzi o stosunek jakość-cena-wielkość wygrywa Avanti

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 13 Sty 2011r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2011r. 23:05  
Cytuj
Pizza nawet nawet - są lepsze ale to kwestia przyzwyczajenia. Napewno są lepsze a ponadto właściciele się nie potrafią rozliczyć z człowiekiem.

Pizzy z tego lokalu nie dotknę już więcej ale to osobiste doznania. pozdro...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 01:15  
Cytuj
cana
Avanti to nie to avati co bylo kiedys !!!
z sentymentu chcialem zamowic pizze telefonicznie,
1-1:30 H
no to powiedzialem : juz robcie ja se podjade umiech
20 min byla!
ale to nie ta pizza co kiedys, a żal umiech
i sosy nie te ,żal !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2210
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 03:47  
Cytuj
Avanti stacza się nie ten smak i ilosc skladnikow co kiedys. Zamowilem z capri pozytywne zaskoczenie jak bym jadl pizze z avanti kilka lat wstecz. Avanti to moze juz uratowac chyba tylko Geslerowa z tusk vision network.

"Naród, który zabija(abortuje)własnych sasiadow, (czyt. Rosja) nie zasluguje by istniec""
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 13:31  
Cytuj
Jadlam w avanti i w capri avanti raczej każdy zna wiec wypowiem się o capri jada na sztuke albo po prostu nie maja pojęcia jak zrobić pizze zamowilam w capri 2x i 2x bylam zdrowo prztruta pizze dostałam surowa w srodku nie polecam CAPRI, już leprze sa w Veronie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 10 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 15:52  
Cytuj
A ja polecam CAPRI;))
bardzo przytulny lokal, wygodne fotele a pizza pyszna;))

bardzo dużo oryginalnych smaków pizzy, ciekawe zestawienia( polecam z brokułami i kurczakiem, lub z kurczakiem i oliwkami na ostro;)mniam) do tego składniki nie są całkowicie przykryte serem jak to bywa w innych pizzeriach co powoduje, że wiem co jem a pizza ma ciekawy kolorowy wygląd.
Jedyna moja uwaga to Pani za barem -trochę zamotana;) ale pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
A ja polecam CAPRI;))
bardzo przytulny lokal, wygodne fotele a pizza pyszna;))

bardzo dużo oryginalnych smaków pizzy, ciekawe zestawienia( polecam z brokułami i kurczakiem, lub z kurczakiem i oliwkami na ostro;)mniam) do tego składniki nie są całkowicie przykryte serem jak to bywa w innych pizzeriach co powoduje, że wiem co jem a pizza ma ciekawy kolorowy wygląd.
Jedyna moja uwaga to Pani za barem -trochę zamotana;) ale pozdrawiam


No to chyba w domu siedzisz na ławce jeśli mówisz że te fotele są wygodne oraz nadają się do lokalu gdzie podają pizze %-) Przesadziłaś %-)

Pizze jadłam raz i chyba ostatni raz. Ogromny minus czerwony ketchup zamiast sosu ! Jak można podawać taki wodnisty ketchup ? Nie jest jakaś super wyśmienita ale o gustach się nie dyskutuje. Ja akurat lubię jak jest więcej sera.

Byłam, spróbowałam mogę ocenić ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 28 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 18:06  
Cytuj
Capri mało ma klientów?? Jak można otwierać pizzerie obok pizzerii ,a teraz walka o klienta!!!he he Na mnie wrażenia pizza z capri nie zrobiła zdecydowanie wygrywa Rustika 1i Verona .

Agnes
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 21:04  
Cytuj
My dzisiaj zamówiliśmy tam pizze i była cieplutka i smaczniutka. Dodatków nie żałują umiech Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 21:15  
Cytuj
Wlasnie zamowilismy pizze i wg nas: bardzo duzo skladnikow (pizza z kurczakiem i papryka, ktorych nie brakuje jak np. w biesiadowej ostatnio), sos pomidorowy dobry (czosnkowego nie jemy), pizza ogolnie sycąca, ale ciasto jakies takie... no nie wiem, niesmakuje nam, jednak pozostaniemy wierni Avanti.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2011r. 21:12  
Cytuj
pizza za 47 złotego z ciastem surowym to lekka przesada-odradzam duze zamowienie bo wlasnie taka robia-zakalec jak stad to niska .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
dajcie namiary na tą pizzerie telefon

www.capristalowawola.pl tel. 15 8439200 umiech

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 10:32  
Cytuj
ja osobiscie odradzam.. ciasto nie dopieczone... smak beznadziejny..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 11:08  
Cytuj
zamawialem pare dni temu , i moge powiedziec ze jest jedna z lepszych jakie jadlem w stalowce , pizza dobra , wypieczona w sam raz polecam nara

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 16 Lut 2011r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2011r. 11:21  
Cytuj
Wczoraj byłem na tortilli. Duża i dobra.
Ale wnętrze Capri? Przerost formy nad treścią. Przecież to pizzeria, po co im wygląd kawiarni?

https://www.facebook.com/ZdjeciaWKuchni
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2011r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
Wczoraj byłem na tortilli. Duża i dobra.
Ale wnętrze Capri? Przerost formy nad treścią. Przecież to pizzeria, po co im wygląd kawiarni?

wystroj jest pubowy bo tam byl pub BBC ktory szybko sie zwinal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2011r. 02:19  
Cytuj
CYTAT
zamawialem pare dni temu , i moge powiedziec ze jest jedna z lepszych jakie jadlem w stalowce , pizza dobra , wypieczona w sam raz polecam nara

to chyba nie znasz pojecia DOBRA PIZZA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2011r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Jadlam w avanti i w capri avanti raczej każdy zna wiec wypowiem się o capri jada na sztuke albo po prostu nie maja pojęcia jak zrobić pizze zamowilam w capri 2x i 2x bylam zdrowo prztruta pizze dostałam surowa w srodku nie polecam CAPRI, już leprze sa w Veronie.



Podzielam zdanie kolezanki. Zdazylo mi sie raz zejsc pizze z capri i niestety wrazenia niezbyt dobre. Po otwarciu pudelka wygladala ciekawie az nawet za sztucznie. Niestety ciasto jakies takie gabczaste i nie dopieczone. Moim zdaniem daje im jakies dwa lata i ludzie przekonaja sie ze leca na mase nie na jakosc. No ale to juz moje zdanie. Sa gusta i gusciki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »