NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Bernardyn Młody w STW,
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:03  
Cytuj
Witajcie, nie wiem jak się wyciąga temat już z istniejącego forum, więc wybaczcie powtórzenie tematu. Młody Bernardyn plącze się po mieście. Ma ktoś z Was możliwość przygarnięcia psiaka? Chętnie bym to sama zrobiła, ale mieszkamy w kawalerce, i mamy już jednego psiaka, który innych nie toleruje :( Proszę miejsce serce :( Jest miły i nieagresywny. Wczoraj widziałam go koło Avanti, dziś był za Restauracja Europejską, jak wyszłam aby dać mu jeść już go nie było :(

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:03  
Cytuj

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:16  
Cytuj
A ja widziałem kilku bezdomnych... nie psów - ludzi. Ma ktoś z Was możliwość przygarnięcia człowieka? Są mili, nieagresywni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 16:55  
Cytuj
Powiem Ci gulgul że jesteś bezczelny ludzie bezdomni nieeraz sobie sami zapracowali na taki los bo w więkrzosci sa to osoby pijace a ci niepijący maja wiele mozliwości i w to wchodzi pomoc schronisk i MOPS a psy bezdomne zostały skazane na bezdomność przez nas ludzi. Wyobraź sobie że pies codziennie karmiony , wychodzi się zz nim na pole, głaska, dba po jakims czasie niewiadomo dlaczego zostaje wyprowadzony na ostatni spacer i już nie wraca do domu???? A ludzie swiadomi nie zostali pozbawieni dachu nad głową z godziny na godzine wiec nie porównuj!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Powiem Ci gulgul że jesteś bezczelny ludzie bezdomni nieeraz sobie sami zapracowali na taki los bo w więkrzosci sa to osoby pijace a ci niepijący maja wiele mozliwości i w to wchodzi pomoc schronisk i MOPS a psy bezdomne zostały skazane na bezdomność przez nas ludzi. Wyobraź sobie że pies codziennie karmiony , wychodzi się zz nim na pole, głaska, dba po jakims czasie niewiadomo dlaczego zostaje wyprowadzony na ostatni spacer i już nie wraca do domu???? A ludzie swiadomi nie zostali pozbawieni dachu nad głową z godziny na godzine wiec nie porównuj!!!!


Brawo!! Też tak uważam. Człowiek ma dwie ręce powinien sobie poradzić i zadbać o siebie. A biedne zwierzęta cierpią przez ludzi bez wyobraźni. Jakiś kretyn pieska kupi, znudzi mu się i wyrzuca go bez serca!!!

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
Powiem Ci gulgul że jesteś bezczelny


Na jakiej podstawie tak sądzisz? Coś napisałem na temat psa? Czy porównywałem coś? Analfabetką funkcjonalną jesteś czy po maturze giertycha? Rozumiesz tekst pisany, czy masz z tym kłopoty? Hamuj się kobieto z osądzaniem mnie, bo ciemnota umysłowa cię nie usprawiedliwia. A takie wnioski po twoim poście mogę wyciągnąć. Z tą "więkrzością" nie przesadziłaś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 22:26  
Cytuj
Grunt, że rozmowa dalej toczy się o losach Bernardyna :(

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 23:17  
Cytuj
CYTAT
A ja widziałem kilku bezdomnych... nie psów - ludzi. Ma ktoś z Was możliwość przygarnięcia człowieka? Są mili, nieagresywni.

No to przygarnij ich, daj codziennie na winko...

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 23:38  
Cytuj
[/cytat] No to przygarnij ich, daj codziennie na winko... [/cytat]

Jak będę potrzebował rady kogo mam przygarnąć i co zafundować to się o nią zwrócę. Zachowaj swój marny sarkazm na lepsze czasy. Może ci się jeszcze przydać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 11:33  
Cytuj
może załóż wątek na dogomania.pl, może ktoś się zajmie psiakiem , ja osobiście błąkającego bernardyna na stalowej nie widziałam

ale może komuś uciekł ten pies????????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »