NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Łazienka od podstaw, remont łazienki
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 15:34  
Cytuj
a płytki na korytarz wybierałam w stw naprzeciwko komendy
bardzo mi sie tam spodobały napewno bardziej konkurencyjne ceny w porównaniu ze sklepem tuż obok pod aktualna biedronka(wczesniej tesco) tam ceny mnie az przeraziły...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 15:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 15:49  
Cytuj
samsung firma o której mówisz wyniosła się spod biedronki gdzieś na jakies zadupie. ja płytki brałem w rzeszowie w rcmb tam skąd prawie wszyscy stalowowolscy kupcy zamawiają na szybko płytki. Cena była na tyle niska że opłacało się zrobić 2 kursy stalowa - rzeszów i jeszcze sporo zostało. róznica po rabacie w stw wynosiła ponad 15%. Porównywalem w 8 miejscach w Stalowej.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
ja płytki brałem w rzeszowie w rcmb tam skąd prawie wszyscy stalowowolscy kupcy zamawiają na szybko płytki. Cena była na tyle niska że opłacało się zrobić 2 kursy stalowa - rzeszów i jeszcze sporo zostało. róznica po rabacie w stw wynosiła ponad 15%.



Jacuś, z tego co wiem, to RCMB nie bawi się już w hurt, więc żaden stalowowolski kupiec nic tam nic nie kupuje. Prędzej BOZ.
A ile policzyłeś sobie za kurs do Rzeszowa? Jakieś oponki, zużycie zawieszenia (bo to ciężkie rzeczy) też podliczyłeś?
No i po jaką cholerę jeździłeś do Rzeszowa do RCMB, skoro w Stalowej jest Majster, jak by nie było to przecież jest RCMB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »