NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Łazienka od podstaw, remont łazienki
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 15:55  
Cytuj
Witam. Jestem tuż przed remontem łazienki - proszę o porady i pomysły - zakupy chcę głównie robić w Stalowej Woli więc czekam na opinie o sklepach z glazurą i wyposażeniem łazienek - gdzie się udać żeby obsługa była miła i fachowa a ceny przystępne. Proszę nie pisać o zakupach na allegro bo tu się orientuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 15:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 16:50  
Cytuj
Robiac cala lazienke to wszystko kupowalem w MERKURYMARKET w Mielcu.

No ale to bylo 3lat temu


Wszystko mieli i obsluga jako tako fachowa, nigdy nie wciskali ze to albo tamto jest bardzo bobre.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 18:05  
Cytuj
My w Leroy merlin w Rzeszowie. Tanio, miło i fachowo doradzą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2011r. 18:51  
Cytuj
Co do płytek to w sklepach stalowowolskich za wykończenie ubikacji i łazienki w bloku wyszło mi około 5 tyś , zaś znalazłem sklep internetowy i za te same płytki wyszło około 4 tyś. Chyba nie mała oszczędność, no chyba że ktoś sobie wyżej ceni miłą obsługę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 12:06  
Cytuj
Dziękuję za odpowiedzi.
A jeśli kupować w sprawdzonym sklepie internetowym to gdzie ewentualnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 12:15  
Cytuj
Witam
Najlepiej to pochodzić po sklepach w Stalówce, zobaczyć płytki na miejscu i ewentualnie wtedy poszukać na internecie. Sklepu na tą chwilę nie będę polecał bo czekam na moje płytki ( mają być we wtorek). Na razie się nie boję bo płacę przy odbiorze. Jak płytki dojdą całe i takie jakie chciałem napisze co to za sklep.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 14:06  
Cytuj
Ja osobiście odradzam wszelkie zakupy w Merkury Market - Jakimkolwiek. Nie przyjmują zwrotów jak się weźmie za dużo towaru (wygodne przy układaniu płytek w karo bo ciężko określić ile dokładnie pójdzie), z reklamacjami jest problem bo ktoś je (nie wiadomo kto) musi rozpatrywać itd. Kolejną kwestią jest jakość sprzedawanego towaru. Płytki są bardzo delikatne. Niby wszystko pierwszej kategorii ale daleko im do niej. Napomknę jeszcze o obsłudze magazynowej. Najpierw się napalisz i wszystko ładnie w sklepie napiszą Ci na kartce co masz do wybrania a potem się nastoisz z 1,5 godziny pod magazynem po odbiór. Jeżeli Chodzi o STW polecam domgaz ceny normalne, nie jakoś super tanio ale i nie za drogo. Płytki jak sie jakieś spodobają to maja dostawy 2 czy 3 razy w tyg w zależności od zamówień. Nie ma problemu przy zwrotach i reklamacjach. Jeżeli Rzeszów to casto, ew. leroy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 17:58  
Cytuj
domagaz ma przyzwoite ceny? Po rabatach wychodzi drożej niż w innych sklepach w stalówce przed rabatowaniem. Porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
My w Leroy merlin w Rzeszowie. Tanio, miło i fachowo doradzą

Również robiłem tam zakupy i dostawa wyniosła mnie coś ponad 200 zł a zaoszczędziłem naprawdę dużo więcej i miałem jeszcze w czym wybierać.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 19:59  
Cytuj
daawno temu nawet maluchem ganiałem tam po zakupy i wiozłem 300 kg około na pół remontu, stare dzieje ale od zawsze było tam taniej i w leroy lubie to że koles idzie koło mnie 20 minut i doradza co i jak kupić i potrafi powiedzieć że obok promocji za 100 jest równie dobry towar za 90 bez promocji..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 20:46  
Cytuj
CYTAT
Witam
Najlepiej to pochodzić po sklepach w Stalówce, zobaczyć płytki na miejscu i ewentualnie wtedy poszukać na internecie. Sklepu na tą chwilę nie będę polecał bo czekam na moje płytki ( mają być we wtorek). Na razie się nie boję bo płacę przy odbiorze. Jak płytki dojdą całe i takie jakie chciałem napisze co to za sklep.


Trzymam za słowoumiech
Płytki płytkami a co z sedesem, wanną lub prysznicem? Czy też w Rzeszowie lepiej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 20:48  
Cytuj
tak. sedes w stw ten co chciałem 500-700 a tam 380. i tak ze wszystkim tylko trzeba usmiechnac sie do kogoś z duzym autem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 314
Dołączył: 15 Marz 2009r.
Skąd: Stahlwille
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
sedes w stw ten co chciałem 500-700


Pozłacany? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 09:31  
Cytuj
Czytam te bajki o tym jak to o wiele taniej można kupić to płytki, to wyposażenie. Ale bzdury wypisujecie. Różnice mogą być między Stalową a Rzeszowem tak ... do 15%. Jak się chwilę w Stalowej pogada w sklepach to spokojnie da się kupić za ten sam kesz. Ale dostawa odpada. Jeżeli mówimy o dokładnie tym samym towarze. Oczywiście można kupić w Rzeszowie, czy w necie dużo taniej płytki dajmy na to, ale inne. Płytka na podłogę i płytka na podłogę to nie ta sama płytka. Kibel i kibel to nie ten sam kibel. Farba i farba to nie ta sama farba. W necie da się kupić dużo taniej wyposażenie, wanny, umywalki - bo ci co je sprzedają kupują je od producentów jako towar ekspozycyjny. A baterie dajmy na to ciągną z Chin - te Hiszpańskie też.
Nie ma nic za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 09:34  
Cytuj
Dajcie mi porównanie ceny dokładnie tego samego towaru - jakiegoś kibla, płytki albo wanny - a uwierzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 15:13  
Cytuj
Sam piszesz o 15% i dla Ciebie to jest nic?
Duże zakupy robiłem latem 2009 i wtedy nawet nie myślałem o o tak dalekich wyjazdach ale po kilku dniach jeżdżeniu po sklepach w końcu posłuchałem znajomych i rzeczywiście nie zawiodłem się.
Na samych płytkach zwrócił mi się transport!
Jednak najbardziej byłem zadowolony z tego, że wszystko udało mi się kupić na miejscu w ciągu jednego dnia a nie byłem sam tylko płcią pięknąumiech
Dwie palety z towarem miałem po dwóch dniach u siebie.
Byłem bardzo zadowolony i takie mi zostały odczucia co do większych zakupów.
Nie ma nic za darmo ale w wielkich gigantach budowlanych jest taniej szczególnie gdy jest dużo większa konkurencja w pobliżu tak jak np. w Rzeszowie i można kupić produkty przeznaczone tylko dla tych sieci.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 15:35  
Cytuj
bodajże 10 stycznia odpala Podkarpacki Portal Remontowo Budowlany pod stroną pprb kropka pl może tam Ci się coś uda dowiedzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 16 Sty 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 19:00  
Cytuj
Na Agatówce koło salonu skody jest sklep z płytkami można tam sobie wybrać jakie się chce i o wiele taniej niż w stalowej ja tam kupowałam i jestem zadowolony i jeszcze do domu przywiozą gratis.Można zobaczyć sobie w innych sklepach i spisać nazwę tych płytek, a oni zamówią takie jak chcesz.

Nie sprzedawaj duszy diabłu - Bóg da Ci za nią więcej! Mała Fatima Rzeszowszczyzny. https://nowiny24.pl/mazury-mala-fatima-rzeszowszczyzny-cuda-dokonuja-sie-tu-do-dzis/ar/5827669
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Czytam te bajki o tym jak to o wiele taniej można kupić to płytki, to wyposażenie. Ale bzdury wypisujecie. Różnice mogą być między Stalową a Rzeszowem tak ... do 15%. Jak się chwilę w Stalowej pogada w sklepach to spokojnie da się kupić za ten sam kesz.


Tylko dlaczego od razu na ekspozycji nie ma cen o te 15 % mniej ? Nie można wystawić towar od razu z dobrą ceną, tylko sprzedawca czeka na tych naiwnych co nie zapytają o jakiś upust. Pewnie to ci naiwni nabijają kasę sprzedawcy, rekompensują tych którzy pojechali do Rzeszowa po płytki czy inne rzeczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 21:14  
Cytuj
sie wtrące

zadnego oświetlenia typu "halogeny" do łazienki nie PCHAJCIE !!!!

chyba ze naczepę żarówek na zapas macie !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Tylko dlaczego od razu na ekspozycji nie ma cen o te 15 % mniej ? Nie można wystawić towar od razu z dobrą ceną, tylko sprzedawca czeka na tych naiwnych co nie zapytają o jakiś upust. Pewnie to ci naiwni nabijają kasę sprzedawcy, rekompensują tych którzy pojechali do Rzeszowa po płytki czy inne rzeczy.


Dlaczego? To akurat rozumiem dlaczego tak robią. Bo w tej wykończeniowej branży każdy który wchodzi pyta w progu "Ile rabatu tu dostanę". No to trzeba mu dać. Bo jak nie to się nadąsa i wyjdzie z muchami w nosie. Dlatego np. domgaz ma wywalone ceny, klientowi daje 25% i niby wszystko fajnie, tylko w każdym innym sklepie cena wyjściowa dalej niższa. Ale normalnie w stalówkowych sklepach się kupuje w cenach marketowych, a nawet netowych. Przy dwóch paletach to w tych netowych. Ale czas zmarnowany na jeżdżenie odpada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 23:19  
Cytuj
Myślę że jeśli klient ma do wydania powiedzmy 4-5k na płytki to i tak wcześniej wszystko sprawdzi w necie. Ma jakąś cenę (dolicza koszty transportu), idzie do sklepu, widzi podobną cenę i normalny człowiek nie woła już o jakiś rabacik bo wie że cena jest dobra, że to mu się opłaca. A handlowcy powinni wiedzieć, że jak ma dobrą cenę to i ruch w interesie jest, bo jedni polecają sklep drugim. Wiadomo mniejsza marża to jednorazowo mniejszy zarobek, ale ostatecznie pewnie i tak zarobi swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2011r. 00:26  
Cytuj
Czestmir
tylko w sieci oni to sprzedaja na lata swietlne do kwadratu tego towaru, biorac od producenta 10 razy wiecej, to moga se cene zarzucic , nawet polowe niz w zwyklym skepie (markecie)!

a u nas sprzedadza 100m2 na miesiac to sadzisz ile ma to kosztowac ?

jakbywm wiedzial ze sprzedam 1000 na miesiac, to tez bym puszczal taniej!

a jak sprzedam 100m2 to co dzieciom do gara wloze ?

plytki ? (900m2)
wktore zainwestowalem, z nadzieja ze sprzedam ?

jejuuuu....

kocham markety umiech i kapitalizm "zachodni"

pompujcie dalej kase niemcom francuzom hiszpanom brytyjczykom a zwlaszcza chinczykom umiech itd.


a oni sie z nas smieja !

i praza dupe na karaibach za nasza kase umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 11:53  
Cytuj
zapraszam na moją stronę:

//--

jest tam zakres prac, galeria wykonanych prac jak i kontakt.

//moderowano
a ja zapraszam do działu reklama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Gru 2011r. 15:31  
Cytuj
sam wybór płytek jest niełatwą sprawą -nachodziłam się po stalowej i po rzeszowie kilka dni żeby znaleśc takie moje wymarzone ,które nie znudzą mi sie po kilku latach bo wiadomo łazienke nie urządza się na 2 lata!
w końcu płytki wybrałam w rzeszowie w daneksie na armi krajowej obok ul.rejtana cena bardzo podobna jak w necie ale bynajmniej masz prawo do reklamcji i mozesz zwrócic nawet kilka płytek jak ci zostanie (na terenie rzeszowa transport gratis powyzej 1tys zl) ale jak wsezdzie gdzie pytałam o płytki nie było łatwo gdyż na zamówiony towar wszędzie trzeba czekać ok 2,3tygodni zależy tez ile metrów kupujecie ja czekałam 3 tygodnie
jeżeli chodzi o wanny takie sprawy to juz kwestia ile pieniedzy chce się wydać bo ceny są naprawde różne w zależności o kształtu itp ale takie cos wybiera się juz na dłużej wiec chyba warto kupic cos lepszej jakości ...chociaz mozecie miec podzielone zdania ja uważam że wybierając materiały do remontu lepiej sie nad tym trochę zastanowić bo nie robi się remontu co 2 lata tylko na dłuższy czasumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »