NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Suknie ślubne,
Posty: 2
Dołączył: 28 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 20:36  
Cytuj
Dobrze, że powstał wątek o sukniach ślubnych w Stalowej Woli,jeśli o mnie chodzi to należę do klientek salonu Elena, ale tych niezadowolonych, dla mnie salon Elena to porażka przez duże P i ostrzegam przyszłe panny młode jeśli chcecie uniknąć rozczarowań to omijajcie ten salon szerokim łukiem.Zakupiłam tam suknie ślubną,do czasu pierwszej przymiarki na obsługę nie mogłam narzekać, aż nadszedł dzień przymiarki,o którym chciałabym zapomnieć jak najszybciej.Suknia źle leżała,miałam nadzieje, że po to są przymiarki żeby wszystko dopasować i płacąc za suknię prawie 3000 zł mogę mieć własne sugestie, jednak się myliłam.Czar przyjemnych Pań szybko znikł,uznały że wszystko dobrze leży,poprawiły mi suknie z wielką łaską,tylko z takim skutkiem ,że kilka dni przed ślubem na własna rękę szukałam krawcowej, żeby dopasowała mi suknię.Dla mnie jest to salon dla którego liczy się tylko kasa, a jak już zamówisz suknie i zapłacisz, to już twój problem jak wyglądasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 20:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 28 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 08:35  
Cytuj
Witam koleżanki!
Widząc,że wątek ślubny rozwija się na naszym forum, chciałabym napisać coś od siebie.
W ubiegłym roku miałam swój ślub.
W tym celu odwiedziłam wszystkie salony w StW i nie tylko i powiem, że dwa salony tj. na Wojska Polskiego i Okulickiego koło Da Grasso, przykuły moją uwagę. Uważam je za wiodące na naszym terenie i tańsze od rzeszowskich.
Salony są gustowne (nie zgodzę się z opinią, że w jednym z nich panuje nieporządek, ale na forum, gdzie jest się anonimowym, normalne stało się szkalowanie innych. Tak zgodnie z przywarą narodową dokopać drugiemu. Ehh...).
Obsługa też na poziomie i w obydwu są suknie piękne,polskie i zagraniczne,zróżnicowane ceny,duży wybór, dlatego nie powinnyście mieć problemu z jej wyborem.
Zachęcam koleżanki do odwiedzenia obydwu i wybrania sukni dla siebie, tak, aby pasowała do naszych oczekiwań.
Wciskanie komuś, że ta, czy inna firma produkująca suknie, to "cacy", a inna to "be" to brak ogłady i taktu, bo to, co mnie się podoba, niekoniecznie ma podobać się innym.To tak, jak np. z samochodami.Mamy w tym po prostu dobrze się czuć.
Tak samo stwierdzenie, że w innych salonach to "wieś śpiewa, i tańczy" to już poniżej pasa i nie na miejscu.Odezwała się "warszawka". Skąd pochodzi - nie pytam-pewnie ze wsi.
Kończąc cieszę się, że mamy w czym wybierać, uważam,że rozmowa na forum jeszcze bardziej podniesie poziom usług, a moim koleżankom życzę trafnych wyborów i nie przejmujcie się głupimi komentarzami niektórych forumowiczek.
To wy będziecie decydować, jaką suknię wybierzecie dla siebie.
Zatem udanych wyborów!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 13:24  
Cytuj
ja w Elenie kupiłem garnitur do ślubu. sprzedawczyni bardzo miła i pomocna. będąc tam oglądałem też suknie ślubne. kilka z nich dotknąłem i dokładnie obejrzałem - nikt mnie nie zaatakował w stylu "nie dotykać!". nikt mi nic na siłę nie wciskał. także moja opinia o Elenie jest jak najbardziej pozytywna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2011r. 22:35  
Cytuj
Jeśli chodzi o obsługę osobiście polecam salon Violege i Krystyna. Bardzo sympatyczne i chętne do pomocy Panie. W salonie Elena nie do końca potraktowano mnie poważnie. W salonie Maria nie chciano mi zdradzić gdzie są szyte suknie, szczerze mówiąc jest to jedyny salon z którym ja się spotkałam, gdzie takie rzeczy są trzymane w tajemnicy, ale być może jest to częstsza praktyka, tylko ja o tym nie wiemumiech Co do sukni to kwestia gustu, uważam, że każdy salon ma coś ciekawego do zaoferowania, tylko że dla różnych klientek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 10 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2011r. 23:04  
Cytuj
CYTAT
I ja także mam bardzo złe wspomnienia z salonu Elena. Weszłam do salonu, żeby zorientować się, jakie posiadają suknie i w jakich cenach: pani z obsługi zmierzyła mnie krytycznym wzrokiem, a gdy chciałam obejrzeć przód jakiejś sukni upchniętej między innymi sukniami na wieszakach, pani ostro zaburczała \"Nie dotykać!\" - no i oczywiście sukni mi nie pokazała. Gdy zapytałam o możliwość zakupu jakiejś eleganckiej, gotowej sukni na mój wzrost, pani pokazała mi bardzo brzydką suknię bąkając, że chyba tylko ta będzie pasować. Ceny sukni były zupełnie nieadekwatne: suknie-dziwolągi (niektóre bardziej przypominały stroje na bal przebierańców a nie suknie ślubne - nie piszę tego złośliwie, ale faktycznie takie odniosłam wrażenie) za 3-4 tysiące to dla mnie jednak przesada. Cała postawa tej pani ze sklepu (nie wiem, czy to była właścicielka czy sprzedawczyni, ale była bardzo niemiła) mówiła: wyjdź stąd, my tu tylko przyjmujemy takie klientki, co okapują złotem. Więc wyszłam - i nigdy więcej tam nie wróciłam. I widzę, że po dwóch latach od mojej wizyty niewiele się tam zmieniło.



Co ty mówisz;/ ja również byłam w tym salonie ślubnym i sprzedawczynie bardzo miłe sukienki ładne.
Orientowałam się po innych salonach w stalowej woli i we wszystkich były tylko takie wiejskie falbaniaste jakby je podpalił to by się stopiły a nie spaliły. sztuczny materiał fuj...
Tak więc jestem zadowolona z eleny.
A nawiązując do dotykania sukien to nigdzie nie wolno, chodziłam po Rzeszowie, Katowicach i również nie wolno dotykać aby nie brudzić rękami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 12:24  
Cytuj
Witam.A co myślicie o Salonie Anna obok hali targowej? Moja narzeczona własnie tam wybiera suknię i po przeczytaniu waszych postów szczerze ciekaw jestem opinii.Dziękuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 15:01  
Cytuj
dla zainteresowanych posiadam suknie slubna rozm 34/36 kolor ecru. Suknia zakupiona na jesien 2010 r w USA. Moge wyslac na poczte zdj. Suknie ta jestem skłonna sprzedac za 50/600 zl, wisi w szafie i sie marnuje, a za taka cene napewno kumus sie przyda
mazan85_(at)_poczta.onet.pl

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2011r. 20:17  
Cytuj
witam wszystkie dziewczyny szukające sukni ślubnej w stalowej. ja właśnie zakończyłam swoje poszukiwania. chciałabym się podzielić za wami moimi wrażeniami. suknie najpierw oglądałam w internecie. zaczęłam od internetu oczywiście. zajrzałam na wszystkie strony internetowe salonów w stalowej woli. kilka modeli mi się spodobało wiec zapisałam ich nazwy i numery. potem ruszyłam w miasto. zaczęłam od Eleny. salon rozczarował mnie tym ze nie mieli żadnego modelu sukni z tych które widziałam na ich stronie internetowej i mi się podobały. przejrzałam wiec wieszaki wybrałam kilka sukienek i mierzyłam je po kolei. obsługa bardzo milaumiech naprawde pani w krótkich ciemnych włosach była przemiła i trafnie mi podpowiadała. ze sklepu wyszłam jednak bez sukni bo są drogie. następny był salon Violeqe. suknie piękne. największy wybór w stalowej woli. przymierzyłam tam wiele sukien a panie bardzo mile mimo iż byłam tego dnia ostatnia. w salonie Gracja koło torów troszke nie miło. sukni nie wolno dotykać a i przymierzyć mi nie pozwolono bo byłam sama. "niech pani przyjdzie z kimś kto pani doradzi" powiedziala starsza kobieta wiec wyszłam. szkoda bo wpadła mi w oko jedna suknia no ale trudno. wiecej tam nie wróciłam. odwiedziłam jeszcze salon Marie i Krystynie na ul. KEN i to własnie w Krystynie kupiłam suknieumiech przemiła mloda pani wspaniale sie mną zajeła. ja tez juz po przymierzeniu kilkunastu sukiem wiedzialam czego chce. suknie piekne i duzy wybór. pani świetnie i ze smakiem dobiera dodatki. oceniam ten salon najlepiej. mam nadzieje ze moje doświadczenie wam pomoże przyszłe panny młode, pozdrawiamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2011r. 19:14  
Cytuj
Witam,
Kilka Tygodni temu szukałam swojej sukni w Stalowej Woli.Poszukiwania zaczełam od salonu Elena W ktorym Bardzo miłej obsługi i przemiłej pani nie znalazlam tego czego szukałam bo niestety nie było w czym wybierac. W salonie obok hali bardzo spodobała mi sie jedna suknia ale nie kupiłam jej ze wzgledu na to ze pani sprzedawczyni zastrzegła sobie ze jak juz zamowi suknie to "jaka przyjdzie taka bedzie" i ona juz nic nie przerabia ani nie dopasowuje. Suknie Slubna Kupiłam w Salonie Violeqe i musze przyznac ze Obsługa jest tam Naprawde na Wysokim poziomie a pani Bardzo Mila, uprzejma i bardzo cierpliwa umiech, poza tym wybor sukni naprawde duzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2011r. 13:10  
Cytuj
witam! jesli chodzi o salon elena w stalowej woli to powiem tak: przestrzegano mnie przed tym salone, ale ja oczywiscie myslalam ze to wszystko przesada ze na pewno szanuja klienta bo przeciez kupe kasy u nich zostawia, a tu niestety. to co mi mowiono sie sprawdzilo, i tyle nerwow co ja stracilam przez ten sklep to tego nie da sie opisac! kazdemu teraz bede odradzala zakupy w tym salonie, kazdemu! robia z klienta barana, wlascicielka MEGA niemiła .czas oczekiwania na cokolwiek mega dlugi, kontakt okropny i w ogole masakra! niech inni beda madrzejsi ode mnie i nawet tam nie zagladaja. co z tego ze salon dosc atrakcyjnie wyglada?! jak to nie wszystko! jak ide wydac pieniadze to chce byc mile traktowana a przede wszystkim poważnie! jednym słowem ODRADZAM!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Maja 2011r. 13:24  
Cytuj
Witam, brałam ślub w ubiegłym roku, obeszłam wszystkie salony w Stalowej, w rezultacie kupiłam sukienkę w salonie Violeqe. Na początku nie byłam przekonana do swojego wyboru, ale Panie w salonie przekonały mnie żebym przynajmniej przymierzyła sukienkę i bardzo dobrze zrobiłam bo okazało sie ze super w niej wygladam i to jest ta jedynaumiech obsługa jest profesjonalna i kazdemu polecam ten salon

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2011r. 15:35  
Cytuj
Ja całkiem niedawno zamówiłam suknię w salonie "Gracja". Obsługa bardzo miła, pani doradzała i podpowiadała w rożnych kwestiach. Suknię przymierzałam ile razy chciałam. Przy okazji zamówiłam też welon, bolerko i kupiłam buty - czego nie miałam jeszcze w planie, ale okazało się że jest z czego wybierać i rozmiar się zgadzał. Jak na razie jestem miło zaskoczona i zadowolona umiech
W salonie Elena byłam raz i podziękowałam... widocznie nie byłam w Ich guście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »