NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Obwodnica Stalowej Woli i trasa S74,
Posty: 11
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 13:48  
Cytuj
Obie poszły się rypać. http://rzesz(...)ami.html

To miasto nie ma już żadnych szans na rozwój. Trasa S74 była nadzieją na ożywienie miasta i okolic. Dziękujemy PO dziękujemy Pani Poseł Butryn, której jednym z haseł wyborczych była budowa trasy S74. Diabli niech to wszystko wezmą!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 13:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 13:53  
Cytuj
No i co z tego, ktoś ją będzie z tego rozliczał co obiecywała a co zrobiła ? Nie zajmujmy się takimi sprawami zacznijmy lepić pierogi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 23 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 14:07  
Cytuj
Generalnie to ja mam w dupie czy ją ktoś z tego rozliczy. Szlag mnie trafia że ten cholerny grajdoł na zawsze już zostanie Polską B. Może by tak władze samorządowe ruszyły zady i oprotestowali tą decyzję. Sąd, biblioteka, uczelnia - rozumiem są potrzebne ale jeśli nie będzie infrastruktury to nikt tu nie zainwestuje i wszyscy absolwenci stąd pouciekają. Czy ktoś ma złudzenie, że Stalowa będzie drugim akademickim Krakowem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 14:47  
Cytuj
nie róbmy POlityki lepmy pierogi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 15:31  
Cytuj
Gdzie te cuda fanatycy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
Gdzie te cuda fanatycy?


Poszły w pizdu jak 3 mln mieszkań:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 252
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 19:15  
Cytuj
I niech ktoś jeszcze zagłosuje na tą poAWSowską MAFIĘ!

DZIEŃ BEZ AFERY PO TO DZIEŃ STRACONY http://markd.pl/afery-po/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 13:11  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 00:09  
Cytuj
Jestem ciekawy czy nasze miasto i region robią coś w tej sprawie ? Podróżując po kraju widziałem bilbordy tuska z haslem:"nie robmy polityki - budujmy drogi". Nagle mu się odmieniło? I kto znowu najbardziej jest poszkodowanym? Oczywiście ściana wschodnia - nie lubi platforma tych miejsc, bo brak im tu poparcia. Czy dlatego tu cięte są wydatki na drogi - za karę, za brak elektoratu? Trasa szybkiego ruchu jaką mogliśmy mieć jest podstawowym elementem stymulującym rozwój. Wokół takich arterii powstaje biznes i to jest warunek podstawowy dla rozwoju. Ale nie! Za karę pisiory nie będziecie mieć dróg! Panie Prezydencie miasta, samorządowcy! Bez dróg nie ma nas. ZZN upadł, kolejne kilkaset osób pójdzie na bruk. To miasto niebawem będzie demograficznym prosektorium. Czy ktoś się jeszcze tym przejmuje?
Róbmy coś, walczmy o swoje!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 13 Marz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
To miasto niebawem będzie demograficznym prosektorium. Czy ktoś się jeszcze tym przejmuje?


Masz 100% racji... Procesy demograficzne zrobia swoje, a proces marginalizacji naszego regionu rozpoczal sie juz jakis czas temu. Ostatnia proba reanimacji byl pomysl utworzenia Czwórmiasta (jest nas blisko pol miliona!). Wiadomo jak to sie skonczylo ... A teraz to tylko cud moze nasz uratowac ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 12:59  
Cytuj
CYTAT

Masz 100% racji... Procesy demograficzne zrobia swoje, a proces marginalizacji naszego regionu rozpoczal sie juz jakis czas temu. Ostatnia proba reanimacji byl pomysl utworzenia Czwórmiasta (jest nas blisko pol miliona!). Wiadomo jak to sie skonczylo ... A teraz to tylko cud moze nasz uratowac ....


Pół miliona ? Chyba wliczając dziki i sarny z puszczy sandomierskiej smiech2 Kto może stąd wyjeżdża i nie opłaca się w ten rejon inwestować, taka prawda.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 18:27  
Cytuj
htt_p://twoj region 24 kropka pl/wydarzenia/sejm-odrzucil-poprawke-posla-bladka-w-sprawie-obwodnicy-stalowej-woli/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
htt_p://twoj region 24 kropka pl/wydarzenia/sejm-odrzucil-poprawke-posla-bladka-w-sprawie-obwodnicy-stalowej-woli/

link nie działa umiech
a chętnie poczytałabym cos o byłym,"bogatym" staroście

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Kto może stąd wyjeżdża i nie opłaca się w ten rejon inwestować, taka prawda.


Zobaczysz po 2016 komu się opłaca a komu nie, jak obcokrajowcy będą mogli kupować ziemie bez ograniczeń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2011r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
htt_p://twoj region 24 kropka pl/wydarzenia/sejm-odrzucil-poprawke-posla-bladka-w-sprawie-obwodnicy-stalowej-woli/

link nie działa umiech
a chętnie poczytałabym cos o byłym,\"bogatym\" staroście


trzeba wtwalic _ i spacje, a slowo kropka zamienic na . smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 12:09  
Cytuj
Do postu dotyczącego kupna ziemi przez obcokrajowców po 2016 roku. uważam to za wielkie zagrożenie... w Egipcie np. jest wielu turystów,najwięcej bogatych lub mniej bogatych Rosjan(u nich wycieczki są tańsze). Ci bogaci Rosjanie mają tam wiele sklepów. teraz mogą oni tam mieszkać mieć sklepy,domy itd,ale najważniejsze NIE MOGĄ KUPIĆ ZIEMI NA WŁASNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!. dlaczego???
Arabowie wiedza że pazerny zachód ,Europa inne kraje natychmiast za grosze wykupiliby kraje afrykańskie..moim zdaniem jest w tym ogromna mądrość.
a my??? cóż ... kraje UE?? Unia Europejska właśnie do tego dąży by można była=o kupować ziemie innych państw. ale jasne że raczej mało Polaków lub biednych mieszkańców nowej UE będzie kupować ziemię na zachodzie. TO RACZEJ BOGATY ZACHÓD WYKUPI POLSKIE ZIEMIE ZA BEZCEN. o tym się nie mówi . z jednej strony UE na razie jest dla nas dobrodziejstwem, dotacje itp.ale z drugiej? np.zakaz produkcji mleka większej niż tyle i tyle(rolnicy mają je chyba wylać), kształt np.ogórków taki i taki , wiele przykładów.ludzie młodzi postrzegają unię jako rozwój- pewnie po części tak jest ,ale w dalszej perspektywie uważam że nie wyjdzie to nam POLAKOM na dobre.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 12:29  
Cytuj
Ta, przyjdą Nimce i nas wykupią. Już kiedyś tym straszyli. Na podkarpaciu za 50 lat zostaną siwi staruszkowie, dziki i sarny, kto by tu chciał ziemie kupować. Chyba żeby rezerwat założyć.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Do postu dotyczącego kupna ziemi przez obcokrajowców po 2016 roku. uważam to za wielkie zagrożenie... w Egipcie np. jest wielu turystów,najwięcej bogatych lub mniej bogatych Rosjan(u nich wycieczki są tańsze). Ci bogaci Rosjanie mają tam wiele sklepów. teraz mogą oni tam mieszkać mieć sklepy,domy itd,ale najważniejsze NIE MOGĄ KUPIĆ ZIEMI NA WŁASNOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!. dlaczego???
Arabowie wiedza że pazerny zachód ,Europa inne kraje natychmiast za grosze wykupiliby kraje afrykańskie..moim zdaniem jest w tym ogromna mądrość.
a my??? cóż ... kraje UE?? Unia Europejska właśnie do tego dąży by można była=o kupować ziemie innych państw. ale jasne że raczej mało Polaków lub biednych mieszkańców nowej UE będzie kupować ziemię na zachodzie. TO RACZEJ BOGATY ZACHÓD WYKUPI POLSKIE ZIEMIE ZA BEZCEN. o tym się nie mówi . z jednej strony UE na razie jest dla nas dobrodziejstwem, dotacje itp.ale z drugiej? np.zakaz produkcji mleka większej niż tyle i tyle(rolnicy mają je chyba wylać), kształt np.ogórków taki i taki , wiele przykładów.ludzie młodzi postrzegają unię jako rozwój- pewnie po części tak jest ,ale w dalszej perspektywie uważam że nie wyjdzie to nam POLAKOM na dobre.



Mogę się mylić ale mysle ze większość ziem wykupią ludzie(obcokrajowcy) nastawieni na rolnictwo, mamy dobrą, urodzajną ziemie, nie nafaszerowaną chemikaliami i to będzie dużym powodem aby wykorzystać taką okazje. Oczywiście ziemia obrodzi w pełno wymiarową marchew czy ogórka dostosowaną do unijnych standardów i raczej nie będzie się to działo za sprawą naturalnych nawozów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 12:44  
Cytuj
CYTAT

Mogę się mylić ale mysle ze większość ziem wykupią ludzie(obcokrajowcy) nastawieni na rolnictwo, mamy dobrą, urodzajną ziemie, nie nafaszerowaną chemikaliami i to będzie dużym powodem aby wykorzystać taką okazje. Oczywiście ziemia obrodzi w pełno wymiarową marchew czy ogórka dostosowaną do unijnych standardów i raczej nie będzie się to działo za sprawą naturalnych nawozów.


Jak Polacy na podkarpaciu nie potrafią uprawiać własnej ziemi to czemu nie, niech ją sprzedają obcokrajowcom a pieniadze przepiją. To wolny kraj chytry

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 12:46  
Cytuj
CYTAT
Ta, przyjdą Nimce i nas wykupią. Już kiedyś tym straszyli. Na podkarpaciu za 50 lat zostaną siwi staruszkowie, dziki i sarny, kto by tu chciał ziemie kupować. Chyba żeby rezerwat założyć.


Fractal za pewne jesteś jeszcze młody stąd Twoje niedowierzanie. Ile jest tak czystych ziem na zachodzie jak nasze - mało! Bo tam kręcił się interes od dawna, na dużą skale, ziemia jest nasączona chemia za sprawą nawozów aby wszystko rosło szybko i dobrze. Miałes okazje bywać w zachodnich krajach, widziałeś ceny produktów ekologicznych. Osobiście widziałem jak gość obrabiał kawałek ziemi na naturalnym nawozie swojego inwentarza, bo chciał miec coś co smakuje jak warzywo czy owoc. Druga sprawa to agroturystyka - fajnie i milo jest miec małą nieruchomość w sąsiedctwie lasów, w dość czystym i ładnym regionie jakim są Bieszczady czy Beskid Niski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
[cytat]


Jak Polacy na podkarpaciu nie potrafią uprawiać własnej ziemi to czemu nie, niech ją sprzedają obcokrajowcom a pieniadze przepiją. To wolny kraj chytry


Gdzie jest napisane ze niepotrafią ? Robią to bardzo dobrze tylko na małą skale, dlatego miałeś możliwość jeść ziemniaka czy marchewke kupowaną na targu która smakuje tak jak powinna smakować. Staje się to nie opłacalne przy konkurowaniu z kimś kto robi to na bardzo dużą skale i zaopatruje markety, dlatego obecnie widać dużo nieuzytków rolnych, ale cofnąć się tak 15 lat wstecz ich widok był minimalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 13:03  
Cytuj
Mi się najbardziej podobają teksty "Przyjdą i kupią za grosze" :-)))
Nie dziwie się obserwatorom zewnętrznym że maja nas Polaków za idiotów. My z góry zakładamy najgorszy scenariusz. Oczywiście Ci piszący w ten sposób nie powiedzą o sobie motłoch, tępy naród, ja sprzedam za grosze lub oddam za bezcen. Piszą w ten sposób o innych, o swoich rodakach nigdy w swoim imieniu.

Po wejściu do UE straszono Niemcami, którzy tylko czekają z worami pełnymi pieniędzy. Przyjadą i wykupią cała Polskę za grosze. Jesteśmy w UE od kilku lat i moi znajomi nie posprzedawali działek, domów. Rolnicy dalej uprawiają swoją ziemię. Nawet nie słyszałem żeby któryś ze znajomych mówił o jakichś śmiesznie niskich ofertach za ziemię, żeby w ogóle mówił że ktoś chce ich wykupić. Słysze za to o działkach na Pysznicy, w Jastkowicach, w Jamnicy są one do sprzedania. Nie słyszałem o hurtowym (masowym) wykupie ziemi.

Często słyszę natomiast, że ceny ziemi i mieszkań w Polsce są cholernie wysokie. Że w takiej Hiszpanii można kupić dużo taniej dom niż w Polsce. A wiem, że cena ziemi w Niemczech jest dużo wyższa niż w Polsce to aż dziw bierze, że te niemiaszki nie wykupują hurtowo nieruchomości w Hiszpanii. Dziwne:-)))))

Może dobrze było by przyjąć zasadę pisania w swoim imieniu. Nie oni sprzedadzą tylko "ja" sprzedam za grosze wtedy ten tępy motłoch będzie określony wyraźniej. Będzie wiadomo kto jest tym tępym idiotą.
Taka sama sytuacja z głosowaniem na daną partię. Pozdrawiam myślących i spiskowców również:-)))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 13:33  
Cytuj
CYTAT

Nie dziwie się obserwatorom zewnętrznym że maja nas Polaków za idiotów.

Po wejściu do UE straszono Niemcami, którzy tylko czekają z worami pełnymi pieniędzy. Przyjadą i wykupią cała Polskę za grosze. Jesteśmy w UE od kilku lat i moi znajomi nie posprzedawali działek, domów. Rolnicy dalej uprawiają swoją ziemię. Nawet nie słyszałem żeby któryś ze znajomych mówił o jakichś śmiesznie niskich ofertach za ziemię, żeby w ogóle mówił że ktoś chce ich wykupić. Słysze za to o działkach na Pysznicy, w Jastkowicach, w Jamnicy są one do sprzedania. Nie słyszałem o hurtowym (masowym) wykupie ziemi.


Ja nie zauważyłem ze obserwatorzy zewnętrzni mają Nas za idiotów.

Mnie tam niczym nie straszono ale słyszałem takie opcje ze ktoś z większym zastrzykiem gotówki moze wykupić ładniejsze i cenniejsze tereny. Niektóre kamienice w Krakowie , przy rynku zmieniły już właściciela na obcokrajowca który np: przerobił je ba biura i wynajmuje ( nie widze w tym nic złego tylko potwierdzają się pewne słowa).Twoi znajomi moze dlatego nie sprzedali swoich dóbr ( jezeli chcą je sprzedać) bo moze ich oferta nie jest interesująca , bo tak moze być. Natomiast z góry należało by rozważyc co będzie dla Nas dobre a co złe i to z wizją na następne kilka/nascie lat aby przypowieść Kochanowskiego nie zawsze się sprawdzała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
słyszałem takie opcje ze ktoś z większym zastrzykiem gotówki moze wykupić ładniejsze i cenniejsze tereny.


To chyba normalne, prawda? Może za PRLu potrzebne było oprócz kasy błogosławieństwo partii, teraz wystarczy kasa. Nikt nikogo nie zmusza do sprzedaży własnego gruntu.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2011r. 20:18  
Cytuj
Poseł Antoni Błądek (PiS) rozesłał do lokalnych mediów notatkę, z której można wyczytać, że dzięki jego inicjatywie w 2011 roku miała zostać wsparta budowa obwodnicy Niska i Stalowej Woli kwotą 30 milionów złotych. Miała, bo zdaniem posła jego poprawka nie przeszła, gdyż nie poparli jej posłowie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.Poprawka Błądka nie przeszła bo poparło ja zaledwie 187 posłów na 424 obecnych. Przeciw było 235, wstrzymało się 2, a nie głosowało 35. Posłanka Renata Butryn "nie poparła" wstrzymując się od głosowania. Butryn nie jest ze Stalowej Woli a z Platformy Obywatelskiej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »