NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
RNI-zacznijcie sie bac!!,
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 13:43  
Cytuj
Moja cierpliwosc sie skonczyla, od tej pory spisuje wszystkie numery gamoni z RNI czyli z niska iokolicznych wiosek a dlaczego?

1). Przez Starsza Pania z lisem na szyji ledwo uniknelam powaznych obrazen, droga na zbydniow, stara prukwa zatrzymala sie nagle bez kierunku, bez swiatel awaryjnych na srodku drogi bo - zadzwonil jej telefon, ja jadac za nia zostalam drasnieta w tylni zderzak przez ciezarowke, ktora lewdo wychamowala, w lusterku rozpedzona ciezarowka wygladala tak, ze dopiero skonsumowany obiad poczulam juz w spodniach!Punto 2001 rok, RNI.

2). wOLKSWAGEN passat B rok 2000, RNI skur....zatrzymal sie na srodku drogi tam jak sie zjezdza z gorki na rondo kolo biedronki w stalowej woli oczywsicie. Poszed do sklepu `STIHL na przeciwko. drzyj suk....synu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 13:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 13:56  
Cytuj
A skąd ta pewność, że punto na pewno z 2001 roku, a pasek z 2000?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 13:59  
Cytuj
....?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 14:01  
Cytuj
halo halo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 15:17  
Cytuj
CYTAT
Moja cierpliwosc sie skonczyla, od tej pory spisuje wszystkie numery gamoni z RNI czyli z niska iokolicznych wiosek a dlaczego?

1). Przez Starsza Pania z lisem na szyji ledwo uniknelam powaznych obrazen, droga na zbydniow, stara prukwa zatrzymala sie nagle bez kierunku, bez swiatel awaryjnych na srodku drogi bo - zadzwonil jej telefon, ja jadac za nia zostalam drasnieta w tylni zderzak przez ciezarowke, ktora lewdo wychamowala, w lusterku rozpedzona ciezarowka wygladala tak, ze dopiero skonsumowany obiad poczulam juz w spodniach!Punto 2001 rok, RNI.

2). wOLKSWAGEN passat B rok 2000, RNI skur....zatrzymal sie na srodku drogi tam jak sie zjezdza z gorki na rondo kolo biedronki w stalowej woli oczywsicie. Poszed do sklepu `STIHL na przeciwko. drzyj suk....synu!




A rni sra i leje na twoje komenty

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 15:53  
Cytuj
CYTAT
A rni sra i leje na twoje komenty

tylko tyle potrafi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 18 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 16:15  
Cytuj
Co się dziwisz przecierz to RNI jeżdżą jak po swoim polu i jak przyjadą do miasta nie wiedza jak trzeba się zachować na drodze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 16:22  
Cytuj
Tak to sie zala malolaty co ich narazie nie stac na auto>

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 16:22  
Cytuj
Żałośni jesteście.. smiech2 To że ktoś ma rejestracje z Niska przesądza o tym jak jeździ?:d dobre... no ale o tym już chyba był nie jeden temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 16:23  
Cytuj
a pamiętacie taki filmik jak RNI jedzie pod prąd na autostradzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 17:04  
Cytuj
CYTAT
a pamiętacie taki filmik jak RNI jedzie pod prąd na autostradzie?


Glabie to nie bylo RNI tylko baba z woj malopolskiego i jechala volvem.

Zanim sie cos udzielisz to sie dowiedz dokladniej balwanie.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 18:54  
Cytuj
Uzytkowniku RNI-JEZOWE.

tak tak wiemy ze jestes z jezowego czyli golf 2, plyta na lusterku i napis Pajoniera na tylniej szybie, oprocz tego pierdzenie tlumika. Czyli podnizanska sloma z butow.

Wiem ze sa zlosliwce na tym swiecie, wystarczy zrobic zdjecie, badz zadzwonic na policje w przypadku zagrazania ruchudrogowego przez takich wilidz menow jak Ty, mamnadzieje ze kiedys Cie ujrzeumiech lubie sluchac jak buractwo kwiczy w pokucie.hahahahahahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 19:45  
Cytuj
OMG jak to czytam to mnie krew zalewa skonczcie z tym!
Na wstepie zaznacze ze jestem ze stw i powiem ze zarowno kierowcy rst i rni niektorzy nie powinni dostac prawa jazdy.
To w jaki sposob zachowuja sie ci uzytkownicy drogi jest niedopuszczalne!
Parkuja pod tesco doslownie przed wejsciem, gdzie juz jest zakaz, pod centrum gdzie nie ma parkingu (na ulicy), nie wspominajac juz o recznym pod centrum- żenada i wieś!!!!!
zajmuja po 5 miejsc parkingowych pod kauflandem....dużo by wyliczac.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
Uzytkowniku RNI-JEZOWE.

tak tak wiemy ze jestes z jezowego czyli golf 2, plyta na lusterku i napis Pajoniera na tylniej szybie, oprocz tego pierdzenie tlumika. Czyli podnizanska sloma z butow.

Wiem ze sa zlosliwce na tym swiecie, wystarczy zrobic zdjecie, badz zadzwonic na policje w przypadku zagrazania ruchudrogowego przez takich wilidz menow jak Ty, mamnadzieje ze kiedys Cie ujrzeumiech lubie sluchac jak buractwo kwiczy w pokucie.hahahahahahahah


Leje na to co piszesz mozesz robic zdjecia krecic filmy dzwonic na policje a jak masz juz szukac auta to szukaj volvo s50 o nr 37FHG...

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 20:47  
Cytuj
piszesz tak o rni a rst wcale nie jest lepsze wczoraj gosc z jedno kierunkowej skercal w lewo i to bez kierunku z prawego pasa to ze macie swiatla w stalowej woli to nie znaczy ze umiecie jezdzic bo stalowa wola to betonowa wioska!!!!!!!!11

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 21:46  
Cytuj
Józef69 choć jestem ze Stalowej Woli przyznaję Ci racje,to RNI RST na tym forum zaczyna być nie zdrowe.Wszyscy popełniamy błędy trochę więcej wyrozumiałości i wszystko będzie ok.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 00:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Uzytkowniku RNI-JEZOWE.

tak tak wiemy ze jestes z jezowego czyli golf 2, plyta na lusterku i napis Pajoniera na tylniej szybie, oprocz tego pierdzenie tlumika. Czyli podnizanska sloma z butow.

Wiem ze sa zlosliwce na tym swiecie, wystarczy zrobic zdjecie, badz zadzwonic na policje w przypadku zagrazania ruchudrogowego przez takich wilidz menow jak Ty, mamnadzieje ze kiedys Cie ujrzeumiech lubie sluchac jak buractwo kwiczy w pokucie.hahahahahahahah


Leje na to co piszesz mozesz robic zdjecia krecic filmy dzwonic na policje a jak masz juz szukac auta to szukaj volvo s50 o nr 37FHG...


gdybym byla napakowanym facetem to RNI dostawaloby po ryju za kazdym razem, jakos nie spotkalam sie z takim niedbalstwem i bezmyslnoscia w zadnym k....miescie bez kitu gdzie bymnie byla!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 00:16  
Cytuj
Jezowe -RNI tym wolem to chwalisz sie czy zalisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 00:17  
Cytuj
oj czerstwy buraku.....kupiles volvo zamontowales gaz bo Cie na beznzyne nie stac i cwaniakujesz...sloma z butow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 07:16  
Cytuj
CYTAT
Leje na to co piszesz mozesz robic zdjecia krecic filmy dzwonic na policje a jak masz juz szukac auta to szukaj volvo s50 o nr 37FHG...



To numer fabryczny tego S50?

Poza tym to który to rocznik? 2020?

Do tej pory jak hitoria volvo długa jest, to takich nie produkowało, więc może to jakiś koncepcyjny model. Może to jakaś hybryda elektryczno-parowa? I to jeździ w Jeżowem?

Aż ci zazdroszczę...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Wrz 2010r.
Skąd: NRSt
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 07:50  
Cytuj
WAL SIE DEBILU Z RST bez urazy do mieszkańców okolicznych wiosek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 08:59  
Cytuj
Proponuję adminowi zamknąć temat bo to zaczyna się robić nie zdrowe.

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 10:05  
Cytuj
wstyd za takich baranow .spisuj tylko nie odkręcaj a pozniej się pochwal co dalej? . wygląda na to ze się jezdzi na tzw ogonie.
i co z tego ze ktos się zatrzymał(na srodku hehe) ,to ZLE! odbierając kom.
typowy(a)frustrat z aglomeracji rst ,dobrze ze się bidula nie zatarła spiesząc do klawiatury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 11 Wrz 2010r.
Skąd: RNI/RST/RZ
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 11:33  
Cytuj
mogę sie założyć że pewien spory procent wypowiadajacych sie w tym topicu nie ma wogole prawka a nawet jak ma to ich udzial w ruchu drogowym jest znikomy... liczy sie tylko zeby RST najezdzalo na RNI i na odwrót - ani jedni ani drudzy nie sa idealni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2010r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
wstyd za takich baranow .spisuj tylko nie odkręcaj a pozniej się pochwal co dalej? . wygląda na to ze się jezdzi na tzw ogonie.
i co z tego ze ktos się zatrzymał(na srodku hehe) ,to ZLE! odbierając kom.
typowy(a)frustrat z aglomeracji rst ,dobrze ze się bidula nie zatarła spiesząc do klawiatury


cmoknij mnie w pompe staruszku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »