NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Każdy Prawdziwy Polak, powinien znać Prawdę
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 17:28  
Cytuj
Dlatego ten blog winien być ulubioną lekturą każdego patrioty
http://astra(...)onet.pl/

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 17:28  
Cytuj

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 19:24  
Cytuj
Nie wykończyli nas militarnie wykończą ekonomicznie. Część Polaków wyjedzie za granicę, część zostanie to Ci pseudokapitaliści, urzędasy troche klasy średniej a reszta czyli z jakieś 80% to bedzie tania siła robocza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 20:35  
Cytuj
Już wykańczają.
Dla młodych , w rodzinnym kraju nie ma pracy/celowa robota/- rozpieprzyć, Ich po świecie lioząc na to , że połowa , a nawet więcej nie wróci. Najlepiej ekonomicznie z uśmiechem na parszywych mordach - tak załatwiono polskiego chłopa , polską wieś. Tak załatwia się młodych.
Tych wcześniej urodzonych do których się zaliczam , wykończyć pigułami i zatrutym żarciem. Już się pakuje w nasz żołądek 3 opakowania?! proszku do prania rocznie. Do takiej ilości się przyznają. Jest to totalna bzdura
Mniemam , że jest duuuuzo wiecej. A raczej mam pewność.
Zacytuję/rok 2006/:
"W latach 90. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyliczyła, że wraz z pożywieniem dostarczamy do organizmu średnio około 2,5 kg związków chemicznych rocznie. Obecnie jest to 7-8 kg, czyli trzy razy więcej niż 15 lat temu".

Na szczęście mnie to nie dotyczy , bo poznałem Prawdę. Poznałem wiedzę , która uchroni mnie na długie i dobre lata przed inwazją zła. To właściwa Instrukcja mojego/Waszego organizmu.
Będzie działać dopóki moim sklepem będzie hala targowa.

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 11:34  
Cytuj
Jak widać , na dziś , Patriotów ci u nas dostatek , prawie 200...

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2010r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
Dlatego ten blog winien być ulubioną lekturą każdego patrioty
http://astra(...)onet.pl/


Ten czubek straszył niedawno że Tusk zrobi jesienią stan wojenny. Gdzie te czołgi na ulicach ja się pytam smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 09:14  
Cytuj
A ja go polubiłem.Jeszcze jeden prawdziwy patriota.Dolączy do baterii Patriotów od US Army.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2010r. 17:34  
Cytuj
Dla mnie bardzo ciekawa stronka, zaniepokoił mnie ten punkt, który kiedyś na stalowym był poruszany. PODATEK KATASTRALNY.
Lemingi krzyczą, że to straszenie. Wcale się nie zdziwię jeśli PO to wprowadzi przy owacjach na stojąco szczęsliwej gawiedzi.

3. plany podatkowe rządu - czyli wprowadzenie podatku katastralnego. Taki podatek może być ogromnym ciosem w większość społeczeństwa. Ale o tym za chwilę.
Bloger 2 - AM (ciekawa ksywa ;) ) na swoim blogu w serwisie niepoprawni.pl tak zaczyna swoją wypowiedź:
'Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy'
'Idea podatku katastralnego sprowadza się do tego że państwo opodatkowuje co rok nieruchomości posiadane przez obywatela na jego terytorium i żąda zapłacenia przypadającego podatku. Podatkiem objęci są tylko właściciele nieruchomości posiadający tytuł prawny do nieruchomości. Najemcy nie posiadający prawa własności lokalu nie płacą tego podatku wprost (płacą po pośrednio ponieważ właściciel nieruchomości stara się zrekompensować ów podatek podnosząc opłaty za najem lokalu).
(...)
Państwo może wprowadzić podatek katastralny w podobny sposób jak podatek pogłówny z tą tylko różnicą że jego kwota będzie liczona od wartości każdej nieruchomości a nie ich liczby w ramach ryczałtu. Taki wariant zakłada że podatek będzie musiał zapłacić każdy właściciel nieruchomości posiadający choćby jedną nieruchomość na własne potrzeby mieszkaniowe. W sposób oczywisty nie wpływa to na ukrócenie nadmiernego gromadzenia nieruchomości przez majętne osoby tylko powoduje że każdy właściciel musi zapłacić podatek i to nie zależnie czy jest potentatem posiadającym 5 czy 10 nieruchomości czy właścicielem jedynie swoich 40 metrów w bloku z wielkiej płyty.
(...)
Jak dotychczas żadna z partii nie ważyła się na publiczne podnoszenie potrzeby wprowadzenia takiego podatku. Politycy pytani o zamiar wprowadzenia takiego podatku niezależnie od opcji politycznej albo uciekają w popłochu albo opowiadają że nie mają takich planów. Partia, która ogłosi wprowadzenie tego podatku nie zaskarbi sobie raczej miłości elektoratu. Oznaczać to będzie koniec partii tzn. jej szyldu bo ludzie za to odpowiedzialni założą kolejną formacje pod inna nazwą i za 2 - 3 lata znowu będą na salonach (patrz ofiary losu po AWS).
(...)
Skoro znamy już podstawę od której naliczany będzie podatek to zastanówmy się jaki procent kwoty bazowej trzeba będzie zapłacić. W różnych krajach ją to różne kwoty, są kraje gdzie jest to zaledwie 0,5%, są takie gdzie 1%. Najwyższa stawka wynosi o ile pamiętam 2% (zdaje się że taka stawka jest we Francji). Proszę sobie przeliczyć że w przypadku osoby, której nieruchomość zostanie wyceniona na okrągły 1 milion złotych oznacza to konieczność zapłacenia podatku w wysokości 20 tysięcy złotych. Taki podatek trzeba będzie płacić co roku (przy założeniu że nie zmieni się wartość nieruchomości).
Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2456/podatek-katastralny-czyli-tsunami-nadciaga-nad-polske

Jakie wnioski wysnuwamy? Po pierwsze, policzmy sobie ile będzie musiał zapłacić młody, wykształcony wyborca postkomunistów z wielkiego miasta w ciągu miesiąca. Mieszkanie warte 200.000 złotych + 2% podatku, czyli 4.000 złotych w ciągu roku. Daje to 333 złote na miesiąc. Do tego około 1000 - 1500 złotych kredytu rozłożonego na kilkadziesiąt lat - daje domyślenia, nie? Dodam, że nad podatkiem katastralnym pracowały wszystkie ekipy rządzące w tym stuleciu - SLD, PiS, PO, gdyż podatek katastralny to część dużo większego projektu, realizowanego przez lata. Prologiem do wprowadzenia podatku katastralnego było masowe uwłaszczanie ludzi, którzy dotychczas wynajmowali nieruchomości od państwa. Po co? Ano po to, aby jak najwięcej obywateli miało akt własności i tym samym płaciło podatek katastralny w przyszłości. Nie myślcie, iż w tym szale uwłaszczeń chodziło o nasze dobro. Tutaj chodziło o wypranie naszej gotówki przez neoliberalny reżim reprezentowany obecnie przez koalicję 'bandy czworga' w sejmie (PO, PiS, SLD, PSL).
Polaków nie będzie po prostu stać na opłacenie tego podatku. Za to bardzo chętnie znajdą się nabywcy na te nieruchomości, np nabywcy zza Odry, zza oceanu czy w końcu - najważniejsze - z Izraela, wszyscy tej samej narodowości.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 15:51  
Cytuj
c.d.
Judeopolonia , czyli zagłada Polski

http://astra(...)491016,n

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2011r. 15:57  
Cytuj
Podoba mi się też tekst numer 3 o przymusowym umieszczeniu w psychiatryku. Jak za komuny. Nic się nie zmieniło. Może tekst szczególnie zainteresuje lemingi, które dopatrywały się łamania praw w Chinach. Jest takie powiedzenie o belce w oku umiech

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 15:42  
Cytuj
A może Prawdziwy Polak winien czytać www.iskry.pl ,chocby po to , aby zweryfikować swoje ...ski ,...icz ,...cki , np nowicki
http://iskry(...)Itemid=3
-ciekawy serwis.

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 21:39  
Cytuj
http://www.smog.pl/wideo/36734/kandydaci_na_prezydenta_w_grze_mortal_kombat/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2011r. 22:11  
Cytuj

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 191
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd: StW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Sty 2011r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
A może Prawdziwy Polak winien czytać www.iskry.pl ,chocby po to , aby zweryfikować swoje ...ski ,...icz ,...cki , np nowicki
http://iskry(...)Itemid=3
-ciekawy serwis.


fajny serwis - ach ten nowicki?!

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 21:38  
Cytuj
Najnowszy wpis :

CYTAT
Kaczyńscy nie są to żadnymi filosemitami, nie są oni też zwykłymi Żydami. To czystej wody i największej próby nacjonaliści żydowscy, probujący w sposób wyjątkowy budować na gruzach RP… Judeopolonię..


http://astra(...)dex.html

PS. Dla niezorientowanych, autor tego bloga niejaki jarek_kefirek, jest znanym trollem onetu, powszechnie uznawany za byłego pacjenta wariatkowa (leczenie chyba się nie powiodło smiech2)
Można się pośmiać smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Sty 2011r. 22:01  
Cytuj
To się chyba "Prawdziwym Polakom" nie spodoba:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »