NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Pożar kościoła w ułazowie,
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 17:38  
Cytuj
spalił sie Kościół tuż po pasterce (okolice LUBACZOWA)

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 17:38  
Cytuj

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 17:48  
Cytuj
Za dużo gorzały wleli w siebie wierni i darli gęby śpiewając kolędy... i wystarczyła jedna świeczka aby nastąpił zapłon i pożar... i nie pomogła tzw. święta trójca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 17:53  
Cytuj
CYTAT
spalił sie Kościół tuż po pasterce (okolice LUBACZOWA)

A skad ty takie informacje masz?

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 17:58  
Cytuj
Policja w Lubaczowie wyjaśnia przyczyny nocnego pożaru kościoła w Ułazowie. Spaliła się część wnętrza świątyni, pożar wybuchł po pasterce. Wstępnie wykluczono podpalenie.

Według wstępnych ustaleń, płomienie w ułazowskiej świątyni pojawiły się wczoraj kwadrans przed północą, już po pasterce, która rozpoczęła się o godzinie 22. Ogień strawił wnętrze zakrystii, część prezbiterium i dach nad zakrystią. Spaliły się szafy z szatami liturgicznymi, naczynia i księgi liturgiczne, meble. Mocno osmolone są ściany i wyposażenie kościoła.

Straty oszacowano na około 150 tysięcy złotych.

Wstępne ustalenia wykluczają, by przyczyną pożaru było podpalenie.
Info; podkarpacka.policja

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 22 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 18:03  
Cytuj
Wierni jak zwykle na polecenie czarnego szamana oddadzą ostatni grosz na odbudowę, winnych pożaru na pewno nie znajdą (nie ujawnią)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Gru 2010r. 22:10  
Cytuj
Kara boska za odprawianie pasterki o 22-giej a nie o północy.
Skoro pożar zaczął się o ok.23.45 to zgodnie z tym co Pan przykazał zbierajacy się na mszę powinni go ugasić.
Biorę pod uwage wariant iz Bóg spalił światynię aby ksiądz wiecej nie okłamywał wiernych.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:01  
Cytuj
Szkoda do Was słów! Jeżeli nie znacie faktów to się nie wypowiadajcie bo takie słowa nie świadczą o Waszej mądrości! Jestem z Ułazowa... i po pierwsze pasterka jest u nas o 22.00 ponieważ nie jest to kościół parafialny, po drugie sądze, że nie znacie ludzi stąd więc po co te wypowiedzi. Po co uwagi o ostatnim groszu na odbuwę? I tak nie macie z tym miejscem nic wspólnego, nie wydacie ani grosza. W ten kościół były wkładane ogromne starania przez te 17 lat odkąd go mamy. Sentyment, przywiązanie (itp.) to nie jest coś co da się kupić! Zapewne jeżeli wierzycie poszliście dzisiaj czy wczoraj do kościoła, do którego uczęszczacie i czuliście te święta... u nas się tego nie czuje...
Dopóki ktoś czegoś nie odczuje na własnej skórze, niech się nie odzywa!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 15:10  
Cytuj
A co to kogo obchodzi?? Mało mamy problemów w swoim mieście??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 9 Lut 2007r.
Skąd: Rudnik n/ Sanem
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Gru 2010r. 19:50  
Cytuj
Skoro ktoś napisał to chyba chciał żeby ludziska o tym wiedzieli, przecież można przeczytać i nic więcej po co jeszcze komentarz, jest dużo ludzi z tamtych okolic również w Stalowej Woli. A tak a pro po "klak" mam nadzieję że się nie bawiłeś zapałkami na pasterce w Ułazowie?

Matis
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »