NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Sześć psich sierot marzło w krzakach -szukamy domu, Sześć sierotek -małe pieski
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 09:19  
Cytuj
Witam na terenie MOSIR w krzakach miało legowisko sześć szczeniaków wraz z suczką. gdy sie o tym dowiedziałam zabrałam szczeniaki do siebie do domu maja okolo 5 tygodni. Suczke do tej pory próbuje złapac bo trzeba wykonać sterylke. Ale nie to jest najważniejsze koniecznie trzeba znaleźć dom dla tych sierot. Są to 4 suczki i 2 pieski -odrobaczone i odpchlone. Suka bardzo mała waży okolo 6 kg, wiec pieski będą małe.Bardzo z nich czyste szczeniaki wychodza z klatki na załatwianie swoich potrzeb nie robią w legowisku.
Bardzo prosze o pomoc w znalezieniu dla nich domu. Zdięcia moge wysłać chetnym je zobaczyc.
Polne!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 09:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 10:22  
Cytuj
nie wiem jak mam tu wstawić zdięcia wieć jak coś moge poprosic kogos o napisanie mi to nie bedzie problemu i wstawie foty tych przepięknych piseków


ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 10:37  
Cytuj
polecam stronę www.photobucket.com
wielki szacun za przygarniecie piesków
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 11:00  
Cytuj
zdjęcia wrzuciłam bezpośrednio do Twojego postu a gdybyś chciała większy rozmiar to krzycz a się zrobi umiech
Mam nadzieję,że maleństwa znajdą nowych opiekunów

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 11:09  
Cytuj
Widać są jeszcze w naszym mieście dobrzy ludzie tacy jak ty.Wielki szacunek dla ciebie za to co zrobiłaś dla tych psiaków i pozdrowionka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 11:22  
Cytuj
Wielkie dzieki Anulka zdiątka super moga być jak ktoś nie bedzie widział to kliknie bezpośrednioumiech
Ano dobrzy ludzie sa ale powiem szczerze ze mam swojego juz pieska i dwa kotki a ta szóstka daje nieźle popalić a na dodatek mój synek który ma 4 lata szaleje i wiecie musze jak najszybciej im domki poszukac mam nadzieje że jest dużo dobrych duszyczek w Stalowej i zaopiekuja sie nimiumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2010r. 14:18  
Cytuj
jeżeli ktos chętny by chciał jest możliwośc zobaczenia piesków na zywo bo sa naprawdę piekne zapraszam serdecznieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 11:51  
Cytuj
Ja dwa tygodnie temu pomogłem rozdać za darmo dwie suczki. Zrobiłem kilkanaście ogłoszeń z wydzieranką numerów telefonicznych dodałem do ogłoszenia zdjęcia i rozkleiłem po mieście i efekt był od razu. Zamieściłem jeszcze ogłoszenie na tym portalu. Tobie też to proponuje. Powodzenia!!! Osobiście nie znam nikogo kto szuka psa, a sam już mam psa.
PS: sam tez kiedyś znalazłem pieski małe i je rozdałem i kiedyś jeszcze psa który miał na obroży tylko nazwisko i imię opiekuna i przez Internet znalazłem numer komórki i pies za godzinę wrócił do domu.

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 11:54  
Cytuj
dobrym sposobem jest też pójście na "rynek" z psiakami i popytać "bałerów" (handlarzy) czy nie chcą pieska do siebie na wieś, koty wiem że brali umiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 13:28  
Cytuj
Dobry pomysł z tymi ogłoszeniami umiech dziś napisze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
dobrym sposobem jest też pójście na \"rynek\" z psiakami i popytać \"bałerów\" (handlarzy) czy nie chcą pieska do siebie na wieś, koty wiem że brali umiech

tylko nie na wieś pies męczy się w zimnej budzie z łańcuchem na karku

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 15:44  
Cytuj
Na wieś nigdy bym nie dała bo wiem jakie realia chyba że naprawde do domkuumiech Widziałam tyle psów w tragicznych warunkach że aż serce mi się kraja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
Na wieś nigdy bym nie dała bo wiem jakie realia chyba że naprawde do domkuumiech Widziałam tyle psów w tragicznych warunkach że aż serce mi się kraja.

fajnie że mamy takie samo zdanie w tym temacie umiech

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 18:28  
Cytuj
odezwij sie w sprawie 1 psa na nr 8741289 gg ; ) pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
odezwij sie w sprawie 1 psa na nr 8741289 gg ; ) pzdr


Juz napisałam dziękuje za zainteresowanieumiech Może jest gdzieś tam jeszcze kilka dobrych duszyczek mogących ofiarowac domek tym małym sierotkom?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 20:16  
Cytuj
takiego małego psiaka raczej na łańcuch raczej nikt nie da ... będzie się szwendał koło domu ... lepsze to niż zamarznięcie ... dziwi mnie jednak coś innego ... jak one przetrwały około 5 tygodni w takich warunkach :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 20:22  
Cytuj
No ja tez byłam w szoku ale suka pod zawalonym drzewem wykopała w ziemi dołek taki mały i chyba od ziemi im cieplej była w co jakoś nie wieże. Jak zobaczyła gdzie one są to nie mogłam ich nie zabrac. Niestety myslałam ze jest więcej ludzi o dobrym sercu i ktos zapewni sierotkom domy,niestetyy jak na razie nic a ja no nie ukrywam nie jestem super bogata a karma kosztuje;/ no cóż takie zycie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 20:40  
Cytuj
jedyne co jeszcze przychodzi mi do głowy to stanąć z nimi na rynku gdzie handlują zwierzakami ... może ktoś się trafi ... z tym że warunki jakie są nie zachęcają do tego no i za tydzień święta ... żal ... dziwi mnie że nie zrobią w Stalówce schroniska ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2010r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
Niestety myslałam ze jest więcej ludzi o dobrym sercu i ktos zapewni sierotkom domy,niestetyy jak na razie nic a ja no nie ukrywam nie jestem super bogata a karma kosztuje;/ no cóż takie zycie .


Niestety nie mam mozliwość przygarnięcia psiaków, bo mam jednego agresora. Jako ze nie byłas obojetna na tą sytuacje, można Cię wesprzeć . Zapewne jest wiele osób które chciały by pomóc ale nie maja miejsca itp. to może by pomogły finansowo tzn. kto ma chęć , niech kupi dobrej jakości karme i dostarczy Ci. Ja tylko tak mogę Ci pomóc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 06:58  
Cytuj
CYTAT
Niestety nie mam mozliwość przygarnięcia psiaków, bo mam jednego agresora. Jako ze nie byłas obojetna na tą sytuacje, można Cię wesprzeć . Zapewne jest wiele osób które chciały by pomóc ale nie maja miejsca itp. to może by pomogły finansowo tzn. kto ma chęć , niech kupi dobrej jakości karme i dostarczy Ci. Ja tylko tak mogę Ci pomóc.


Dziękuje bardzo za potencjalna pomoc i szczerze nie odmówie ale nie musi być to karma wysokiej jakości bo wiadomo święta i każdy ma wydatki ale jednak jakby ktoś mógł to nie przyjmę pieniążków jedynie co karmę dla sierotekumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 07:35  
Cytuj
Cieszę się że znalazł się człowiek który ma dobre serce i pomógł tym pieską. Gdyby nie to że mam psa zazdrosnego o wszystkie stworzenia na 4 łapkach, pomogłabym Ci i zabrała chociaż 1. Napisz mi jaką karmę jedze tzn suchą czy w galarecie bo może coś wymyślę.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 07:46  
Cytuj
Wielkie dzięki oj moja mama tez ma suczkę i próbowała mi pomóc zabierajac jednego szczeniaka ale niestety suczka nie chciała rywalaumiech A co do karmy to jedzą najtańszą karme dla juniorów i małych piesków z Pedigre gdyz z tej marki jest najtańsza drobna karma u Pani Beatki na białych kupuje a co do mokrej to w tesco jest promocja tych duzych tanich puszek za 2,79 chyba bo ostatnio kupiłam 5 i pochłoneły juz wiec nie wzgardzę pomocaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 08:37  
Cytuj
Najlepiej gdyby zorganizować prywatne schronisko dla zwierząt.

Miasto i sponsorzy + datki na pewno były by mile widziane.
Po za tym takie schronisko mogło by być opłacane za między innymi wyłapywanie bezpańskich i źle traktowanych zwierząt oraz sterylizowanie ich. Pomysł chyba dobry, gorzej z realizacją.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 10:04  
Cytuj
hej i jak ludziska nie popytalibyscie gdzieś znajomych czy nie chca pieska?? Szczeniaki będą naprawdę małymi pieskami widziałam ich matkę a widzę po nich że staja się już coraz bardziej radosne cieszą się jak widzą człowieka radośnie machając ogonkamiumiech
Prosze bardzo o jakaś pomoc w szukaniu domków umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 11:10  
Cytuj
CYTAT

tylko nie na wieś pies męczy się w zimnej budzie z łańcuchem na karku



Stereotyp psa na krótkim łancuchu, w dziurawej budzie zakodował się w głowach wielu osób jak słyszą pies na wsi. Jest to duża prawda ale nie do konca. Wiele osób pobudowała swe domu z dala od blokowiska, ogrodzila swą ziemie i dała swym psą możliwość swobodnego biegania po całej działce. Nie jeden pies woli spać w swej ocieplonej budzie i miec swobode w bieganiu zamiast legowisko przy grzejniku i spacery 20 min. na krótkiej smyczy. Są rasy które nie nadają się na zimowanie poza ciepłym domem człowieka ale są też takie które doskonale sobie radzą w trudnych warunkach.


Co do karmienia szczenaików możesz ( o ile masz czas) spróbować sama przygotować wartosciowe posiłki.

Postaram się jak najszybciej zrealizować swoją forme pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »