NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Sześć psich sierot marzło w krzakach -szukamy domu, Sześć sierotek -małe pieski
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 12:19  
Cytuj
Nie no owszem zdaje sobie sprawę że wieś to nie tylko zło sa ludzie dbajacy o woich czterołapnych przyjaciół lecz nie ma co ukrywac że większość nie traktuje dobrze psa nie wykluczam że jeżeli ktos mieszkający na wsi przyszedł by do mnie i chciał szczeniaka nie na łańcuch to zapewne bym nie miała przeciwko bo super jak piesek ma ogrodzony teren i ma swój kąt. Wiem tez ze jest sporo ras które nie nadaja się do domu jedynie co do kojca i na podwórkoumiech

A posiłki owszem gotuje tez sama bo nie stac mnie na kupowanie tylko karmy dla nich mam dwoje dzieci i swojego pieska i dwa kotki wiec nie przelewa mi się wiec im gotuje.

umiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 12:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 18:25  
Cytuj
Puniaawika, zostawiłam Ci wiadomość na PW

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 20:23  
Cytuj
suuuper postawa umiech
teraz wszyscy musimy Ci pomóc znaleźć domy dla tych bidulek.
postaram się pomóc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2010r. 20:33  
Cytuj
Mam nadzieje ze damy rade w dosć szybkim tempieumiech

Dziekuje bardzo anonimowej duszyczce za wsparcie karma dostałam od P.Justynki dziękujeumiechumiechumiechBardzo bardzo mocnoumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 12:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

tylko nie na wieś pies męczy się w zimnej budzie z łańcuchem na karku



Stereotyp psa na krótkim łancuchu, w dziurawej budzie zakodował się w głowach wielu osób jak słyszą pies na wsi. Jest to duża prawda ale nie do konca. Wiele osób pobudowała swe domu z dala od blokowiska, ogrodzila swą ziemie i dała swym psą możliwość swobodnego biegania po całej działce. Nie jeden pies woli spać w swej ocieplonej budzie i miec swobode w bieganiu zamiast legowisko przy grzejniku i spacery 20 min. na krótkiej smyczy. Są rasy które nie nadają się na zimowanie poza ciepłym domem człowieka ale są też takie które doskonale sobie radzą w trudnych warunkach.


Co do karmienia szczenaików możesz ( o ile masz czas) spróbować sama przygotować wartosciowe posiłki.

Postaram się jak najszybciej zrealizować swoją forme pomocy.

lepiej dmuchać na zimne, oczywiście nie można nikogo oceniać stereotypowo (czasami na wsi znajdzie się lepszy właściciel niż w mieście i w mieście niż na wsi)
PS: mój mimo że w mieście chodzi na bardzo długie spacery i je to co lubi

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 16:47  
Cytuj
Witam ponownie chciałabym prosić wszystkich forumowiczów aby pomogli mi poszukac domu popytali znajomych albo poprosili znajomych aby ono popytali w swoim gronie bardzo zależy mi na czasie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2010r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Witam ponownie chciałabym prosić wszystkich forumowiczów aby pomogli mi poszukac domu popytali znajomych albo poprosili znajomych aby ono popytali w swoim gronie bardzo zależy mi na czasie

cały czas to robię, ale jak mówię ostatnio wynalazłem dwa domy dla piesków znajomego dzięki ogłoszeniom a tak ze znajomych moich to nikt pieska na razie nie szuka
powodzenia

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2010r. 20:20  
Cytuj
tam są same suczki czy jest też jakiś piesek "chłopak" ?
chyba znalazł by się domek z ogródkiem dla jednego pieska.
jakiś kontakt?
dogadywacz_(at)_interia.pl

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 02:15  
Cytuj
Punia daj jakiś kontakt do siebie to bedzie latwiej, jakies gg naprzyklad, chetnie kupie karmę. Zwierzęta sa kochane, wole je od ludzijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 02:17  
Cytuj
Zostaw to gg koniecznie, moze mialabym osobe, tylko teraz jeszcze kwestia wybrzydzania czy to pies czy suka...ehhhh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 09:19  
Cytuj
Telefon kontaktowy do Pani która przygarnęła psie sieroty: 669 422 557. Spisany z ogłoszenia, które wymalowała jej córcia żeby znaleźć dom dla piesków. Mam nadzieję, że nie będzie na mnie zła za podanie tego numeru umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2010r. 13:05  
Cytuj
Przepraszam że nie odpisywałam ale nie było mnie na kompie sprawy rodzinne;(
Została mi już tylko jedna suczka czarna z lekka białą krawatka ( na szczęście)
Dziękuję wszystkim za karme odebrałam w sklepie, nawet jedna Pani zostawiła pieniążki na karme w sklepie u Pani Beatki za co rzecz jasna została zakupiona karma. Podejżewam ze karmy mi starczy bo jeszcze przemiły pan wysłał mi droga pocztową puszki wiec sunia ma co jesc jeszcze i nie powinno sie to zmienic. Wielki e dzięki za wsparcie .

Jasne że nie jestem zła za podanie tel. nawet bardzo dziękuje umiech
Teraz domku potrzebuje juz tylko jedna fajna sierotka ale zrobiła się kochana biega po domku radośnie umiech Już dwa razy odrobaczona , ma ksiazeczkę zdrowia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 09:10  
Cytuj
Witam serdecznie i chce wszystkim podziekowac za pomoc w szukaniu domków, pomocy w podarowaniu karmy dla piesków i wsparcia na forum. Nie zapeszajac wczoraj ostatni piesek znalazł kochający domek umiechumiechJeszcze się nie ciesze za bardzo bo ta sunia wracała do mnie po kilku dniach ludzie się rozmyslali bo im piesek szkód narobił ale może tym razem juz bedzie ok. Jestem bardzo szczęśliwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 09:14  
Cytuj
Ludzie są głupi, a małe dziecko nie sra, nie rzyga? To tak samo z psem małym trzeba nauczyć, a nie komuś się wydaje, że weźmie psa i on będzie kochany, umiał aportować i przynosił gazetę i papcie. Ludzie są bez wyobraźni ale cieszę się, ze udało Ci się znaleźć dom dla maluszków. Gratuluję Ci "puniaiwika" i podziwiam, dla mnie jesteś Wielka.

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 09:54  
Cytuj
moze nie trzeba bylo pisac, ze wracala ^^ tylko ze najlepszego piesa na koniec zostawilas :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 19:01  
Cytuj
Ale ja nie mówiłam że wracała tylko tu sie z wami podzieliłam ta informacjąumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 19:14  
Cytuj
tak przypuszczalem, ale moze szczesliwy nabywca czyta sm, a teraz siedzi i placze w kacie ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 29 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2011r. 21:05  
Cytuj
Ale nie ma czego płakać piesek naprawde wspaniały po prostu trafiał na nieodpowiedzialnych ludzi którym nie chciało sie sprzatac po szczeniakuumiechumiech Trzeba myslec odpowiedzialnie jeśli się jest dorosłym bo dzieci to wiadomo jakie sa umiechumiech A piesek jest kochany i moze w końcu znajdzie szczęścieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »