NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Konta użytkowników SM,
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Nikt nie oczekuje od SM szczegółów!!
- Jednak należy się nam użytkownikom, oprócz przeprosin na stronie głównej również ostrzeżenie dla pozostałych niezorientowanych jak mają się zachować, by uniknąć włamań!!

Ignorancja SM aż bije po oczach - usuwając posty, chowając niewygodną w końcu dla Was prawdę robicie równie niebezpieczną rzecz, jak to, że nie potrafiliście zadbać w należyty sposób o bezpieczeństwo naszych danych!!
Takie zachowania stawiają Was na równi z tymi, co pokusili się wykradzenie tych danych.

Bez pozdrowień

Każdy kto przy rejestracji podał prawdziwego maila otrzymał instukcję jak ma dalej postąpić.



Ja nie dostałem ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 13:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 14:36  
Cytuj
No i mojego posta trzeba było skwapliwie usunąć, bo co?? - prawda w oczy bardzo boli??

- Wystarczy tylko zajrzeć na konkurencyjny portal i można wszystkiego się dowiedzieć, ale sądzę, że admini SM oczywiście tam nie zaglądają, bo pewnie też stamtąd by chcieli usunąć niechlubne info smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 14:45  
Cytuj
Viceroy, chyba nie było Cie wtedy jak kolo te bazy upublicznił. Nie wiesz co on wcześniej pisał. Tak, że nie powołuj się na stalo wka . net. Co oni mają teraz pisać. Ja w takie przypadki nie wierze. Tak jak tu wypłynęły dane tak i tam może się to zdarzyć. Proste.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:09  
Cytuj
Byłem, byłem!!
Chodzi mi tylko o rzetelność tego portalu, a właściwie podejście Adminów. - Nie powiesz mi, że są w porzo??
Do czasu naświetlenia tematu u konkurencji udawali, że nic się nie stało, jak by tematu nie było. - Tak powinno być??
- A nagminne usuwanie postów, które nie były przychylne SM, to jest uczciwość?

Ja uważam, że jeśli się coś takiego zdarzyło (co owszem może zdarzyć się każdemu ignorantowi) o czym pisał "xyz", to trzeba mieć troszkę szacunku dla użytkowników i natychmiast przedsięwziąć odpowiednie kroki oficjalnie informując zagrożonych.
A tu masz cytat kiedy SM zareagowało (dopiero dziś!!)
CYTAT
[...]Administrator dzisiaj na godziny południowe zgłosił się na przybycie i złożenie zawiadomienie o popełnionym włamaniu.[...]


Podobnie sprawa się ma z powiadomieniami użytkowników.
- Takie postępowanie mamy chwalić??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:35  
Cytuj
Ja także nie otrzymałem maila.
Jaka jest realna szansa na odnalezienie złodzieja? Co mu za to grozi a jakie są rzeczywiste wyroki?

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:35  
Cytuj
mi dzisiaj przez wasz "wyciek" ktos wlazl na nk i mi pozmienial hasła!!!!!!! Co wy kurde wyprawiacie?

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:41  
Cytuj
Okazja czyni złodzieja. Nazywajmy rzecz po imieniu. Nie ważne jak łatwa była kradzież.
Invix gratuluję profesjonalizmu i dzięki.
Jesteś niepoważny....

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:45  
Cytuj
Czyli każdy kto sobie scignal baze na dysk to złodziej?????? To ze maja niezabezpieczone katalogowanie serwera to juz ich problem. Ja bym sie bal ponownie zakladac na to konto, na szczescie udalo mi sie odzyskac hasło na nk!!! POrażka najwiekszego "multimedium"

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:48  
Cytuj
Złodziej ten kto ją wykorzystał we wiadomym celu. Jeśli nie złodziej to czemu się nie przyzna? Obawia się linczowania za to że ściągnął bazę?

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:50  
Cytuj
ludzie powinni sie cieszyc ze ktos to ujawnil publicznie a nie wykorzystywal w konspiracji

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:56  
Cytuj
Nie jeden ściągnął te pliki umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 15:58  
Cytuj
CYTAT
Okazja czyni złodzieja. Nazywajmy rzecz po imieniu. Nie ważne jak łatwa była kradzież.
Invix gratuluję profesjonalizmu i dzięki.
Jesteś niepoważny....


złodziej jest przeciez jawny to byly admin sm, zreszta wczoraj pod linkiem do bazy umieszczał spam swojego nowego pozal sie boziu portalujezyk tak samo piszecie, ze baza byla ogolnodostepna no trudno zeby dla administracji nie byla dostepna, a to, ze ktos z administracji z sm odszedł nie znaczy, ze ma prawo rozpowszechniac baze sm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 16:03  
Cytuj
a dlaczego sadzisz ze to byly Admin??? Moze ktos chcial go wlasnie wrobic i wczesniej spamowal jego portal, o tymnie pomyslales? A tak na marginesie mysle ze jakby to byl on to by i caly silnik php upublikował no i jakaś nowsza bazę.

A mam pytanie czy ta baza była zarejestrowana w odpowienich organach? i czy byli (obecni) pracownicy stalowego miasta podpisywali jakas klauzule, ze nie bedzie wykorzystywac danych portalu? tak jak to jest w szanujacych sie firmach?

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 16:05  
Cytuj
No wlasnie... dlaczego baza byla tylko z 2009 roku? Bo wlasnie wtedy byly admin odszedl. co jest znakiem, ze baza jest zabezpieczona. gdyby nie byla przeciez moznaby upublicznic kopie z dzisiaj wczoraj, a jednak byla to kopia 2009 nie dziwne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 16:07  
Cytuj
To może bedzie nowsza wersja bazyumiech A skad ty mozesz wiedziec kiedy Admin odszedl? To juz nie nasza sprawa, niech sie kloca miedzy soba. Nawet jezeli to on to nic nie ukradl bo baza powtarzam byla dostepna dla wszystkich. A tutaj dowod ze nikt nie ingerowal w serwer

Dlaczego kasujecie wazny dla Policji dowod ze nikt nie ingerowal w serwer, tylko baza była dostepna dla kazdego?? Oto dowod: Obrazek Zobaczcie date utworzenia!

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 16:08  
Cytuj
Skoro jest tak niezabezpieczone to udostepnij mi baze z dzisiaj...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 16:21  
Cytuj
wystarczy. Zamykam. Pytania kierowac na pw i maila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »