NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
PKS, busy a Radio Maryja,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 20:26  
Cytuj
Jak powszechnie wiadomo, w PKSach, busach, kierowcy katują wszystkich pasażerów RMFem, Zetką, ewentualnie Jedynką. A czy jakby nastawił Radio Maryja, to mogłyby iść skargi od pasażerów do prezesa?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 20:26  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 20:36  
Cytuj
Jasne że by były - że za cicho gra smiech2

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Jak powszechnie wiadomo, w PKSach, busach, kierowcy katują wszystkich pasażerów RMFem, Zetką, ewentualnie Jedynką. A czy jakby nastawił Radio Maryja, to mogłyby iść skargi od pasażerów do prezesa?

Jeszcze kilka lat temu kierowcy z Hrubieszowa przeważnie puszczali RM. To najsympatyczniejsi kierowcy autobusów jakich kiedykolwiek spotkałam. Nie sądzę, żeby ktokolwiek się na nich skarżył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:12  
Cytuj
Lepsze Radio Maryja niż Disco Polo wyborco smiech2

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:15  
Cytuj
Nie masz racji Cinocenty. Jakbyś przeprowadził demokratyczne głosowanie to disco polo bezapelacyjnie zajęłoby pierwsze miejsce. A poza tym de gustibus non disputandum est.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:18  
Cytuj
A kto powiedział że większość ma rację? Są gusta i guściki umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:20  
Cytuj
A kto ma rację w przypadku gustów i mód, jeśli nie większość?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:22  
Cytuj
Dlatego właśnie RMF lub podobny shit umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:23  
Cytuj
W RMFie nie ma disco polo, niestety.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:25  
Cytuj
Ano szkoda, jedynie lody gaga czy coś tam smiech2

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:26  
Cytuj
Było nie było, ale to pop szeroko rozumiany. Dziś jechałem rano i chcąc nie chcąc słyszałem jak śpiewała - ale jądro, ale ale jądro.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:29  
Cytuj
Żenua. I to się podoba większości?! POP'ier*** się we łbach smiech2

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:31  
Cytuj
Uważam, że nie chodzi o słowa, tylko rytm i melodię. Może śpiewać i dwa słowa na krzyż, ale jeśli jest to rytmiczne i do tańczenia to się zaraz spodoba. Inne gatunki są ciężkie i depresyjne. A ludzie chcą radości a nie przybijania się dołującą muzyką.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 22:31  
Cytuj
[/cytat]
Jeszcze kilka lat temu kierowcy z Hrubieszowa przeważnie puszczali RM.[/cytat]

Pamiętam. Parę razy sam się modliłem gorąco podczas jazdy z nimi.I bóg mnie wysłuchał.
Pewnie dlatego jeszcze żyję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 23:04  
Cytuj
A ja pamietam na paru trasach do Rzeszowa i Lublina woziciel dawal Maryska po garach umiech Na szczescie mialem walkmana, ale co tam - jak to jest w eterze niech leci. Choc niektorych moze religijne radio np. obrazac (ateistow, muzulmanow itp.).
Choc rozmowy niedokonczone chyba wszystkim poprawiaja humor.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 00:13  
Cytuj
Mogliby czasami puścić RM, ale boją się reakcji pasażerów i skarg umiech

Dlaczego radio jest zawsze tak cicho? Grajcie głośniej!

Zwykle puszczają RMF, ZET, Złote Przeboje, Trójkę albo Jedynkę. Wszędzie te same hity, ale wśród nich znajdzie się utwór, który lubię. Mimo to wolę, by cokolwiek leciało z głośników niż nic.

Na jakiej podstawie powstają listy przebojów? Głosują słuchacze czy decyduje kasa? Tylko kto płaci za manipulowanie gustami słuchaczy i wmawianie im, że ten utwór jest "cool", bo zdobył I miejsce?

Kiedyś w busie kierowca puścił głośno RMF MAX. To mi się podoba - techno na 100% i nikt nie narzekał umiech

Istnieją stacje radiowe z rockiem, bluesem, balladami, elektroniką albo klasyką z zasięgiem na Podkarpaciu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 00:35  
Cytuj
TRÓJKA-i tylko TRÓJKA!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 10:03  
Cytuj
Ludzie wolą słuchać muzyki niż klepania zdrowasiek albo wykładów Antonia o katastrofie.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
A kto ma rację w przypadku gustów i mód, jeśli nie większość?


Moda jest dla ludzi bez własnej osobowości umiech Przyjmują to co ktoś im narzuca umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 30 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 10:53  
Cytuj
SŁUCHAJ KOCHANY...JADĄC BUSEM ZAMIAST 9 OSÓB, TO W 25 JESZCZE CI ZDROWAŚKI W RADIU MARYJA BRAKUJE...POMYŚL... TAK SERIO NIKT NIE BRONI CI SŁUCHAĆ RADIA MARYJA, umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 12:34  
Cytuj
Rzadko korzystam z PKS, ale jak już jestem na niego skazana to mało mnie interesuje co puszcza kierowca przy załamującym komforcie jazdy PKS ZAMOŚĆ. Przy 7h jazdy z Katowic do Stalowej temperatura w busie = temp powietrza, szyby zamarzają od środka. Cud miód i orzeszki... ;/

Wracając do muzyki to chyba raz mi się zdarzyło na trasie STW-KRK, że kierowca włączył RM (ale w sumie zaraz po wysłuchaniu mszy chyba zmienił na jedynkę p. radia)

Często jak już włącza radio to jest tak ciche, że nic nie słychać. A ja nigdy nie rozstaję się moją mp4 także... problem rozwiązuje się sam :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 00:40  
Cytuj
Trzeba być pogiętym wzdłuż i w poprzecznie,aby słuchać zeta albo eremefa!
Puszczają około 10 piosenek tzw stałych dziennie,po 10 razy przez około miesiąc.Jakość artystyczna na poziomie mułu bagiennego.
Miałem kolegę który słuchał eremefa na okrągło.Po kilku tygodniach chciało mi się rzygać.Pytany dlaczego słucha badziewia odpowiedział,że jemu wszystko jedno byle rytmicznie coś grało.Faking porażka!!!
Kiedyś w leliwie była jakaś ruska prezenterka-żenanada.Zaciągała i sepleniła...Totalne g..no.Nie wiem,bo nie słucham tego radyjka ale chyba ją zwolnili.

Jeżeli w czasie jazdy przeszkadza ci muzyka, poproś kierowcę o jej wylączenie.Kiedy odmówi wystarczy zapytać czy firma płaci abonament.Jak jest-wiadomo.Nie musisz się katować badziewiem.Jak zechcesz posłuchać muzyki,jest tyle innych możliwości a nie to g...no które lubi kierowca.Przecież płacisz za przejazd a nie transmisję radiową.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1997
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 11:45  
Cytuj
Józek, spokojnie. Lepiej by grało cokolwiek niż nic. W radiach typu RMF/ZET najlepsze są wiadomości. Przynajmniej dowiesz się, co słychać w innych rejonach Polski i jaka sytuacja w biznesie. Nie porównuj wszystkiego do mułu bagiennego. To po prostu dance (mocniejszego posłuchasz na RMF MAX). Problem w tym, że rzadko leci co innego niż POP, DANCE, DISCO, HIP-HOP, POP-ROCK.

Dalej nie wiem, na jakiej zasadzie powstają listy przebojów. Badają, ile kto ściąga z P2P? Ile płyt kupuje? Chyba nie do końca, bo towar trzeba najpierw wypromować!

Lepsza muzyka leci w TV - często puszczają ciekawe koncerty na TVP2, TVP KULTURA albo TVP POLONIA. Na stacjach komercyjnych już gorzej. Stacje muzyczne typu VIVA/MTV też puszczają podobne utwory jak ZET/RMF/ESKA, tylko jest większy wybór - i gołe pupy.

Lepszą muzykę trzeba odkryć, bo nie znajdziecie jej w mediach masowych albo pojawi się bardzo rzadko (czyt. od święta). Dlatego większość słucha tego, co usłyszy w TV, radiu lub u znajomych, bo nie zna lepszych wykonawców albo ma od razu uprzedzenia, albo popkultura wywołała już tak duże spustoszenie.

PS. Zauważyłem, że starsi kierowcy przyciszają radio, gdy leci bardziej rockowy utwór mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś w leliwie była jakaś ruska prezenterka-żenanada.Zaciągała i sepleniła...Totalne g..no.Nie wiem,bo nie słucham tego radyjka ale chyba ją zwolnili.


Kiedy? Nigdy nie było żadnej ruskiej prezenterki.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kiedyś w leliwie była jakaś ruska prezenterka-żenanada.Zaciągała i sepleniła...Totalne g..no.Nie wiem,bo nie słucham tego radyjka ale chyba ją zwolnili.


Kiedy? Nigdy nie było żadnej ruskiej prezenterki.


Sorka.Nie wiem skąd ona była ale tak potwornie zaciągała i miała taką fatalną dykcję....Niestety nie potrafię tego opisać.Taka słodka,słowna kupa.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »