NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Komenda policji - niemiła obsługa,
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 12:12  
Cytuj
Pani siedząca na "recepcji" w komendzie powiatowej policji w stalowej woli jest obrazą policji jako instytucji dla mieszkańca. Owa Pani, jest nie miła, apatyczna, ma olewające podejście do petentów. Nie wiem skąd tam się wzięła, na pewno nie jest policjantką, ale ktoś kto ją na to stanowisko "wsadził" był równie niekompetentny jak ona. Ona tylko ODSYŁA ludzi ... a może o to właśnie chodzi ? Odesłać ludzi, żeby nie zajmowali czasu ? Na każde bardziej wnikliwie zadane pytanie jest odpowiedź, "ja nie jestem od tego".

Większość osób jakie znam pracujących na komendzie są miłe, starają się pomóc, wyjaśnić, a ta Pani jak z PRLu ... Dziwne, bo młoda ... i chyba nie wychowała się w PRLu.


P.S.
żeby nie dostało się jakiejś niewinnej istocie, bo może się zmieniają, chodzi o taką zezowatą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 12:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 12:15  
Cytuj
takich pracowników jest wiele i to nie tylko na policji....

Te osoby po prostu pracują ZA KARE

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 12:22  
Cytuj
ona wie ze nie dostanie emerytury....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 13:53  
Cytuj
moze sie spostrzegla ze pobadales jej zeza i jakis mimowolny gest zrobiles :] albo po prostu gorszy dzien miala, ja jeszcze nie spotkalem w stw niemilego policjanta :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
takich pracowników jest wiele i to nie tylko na policji....

Te osoby po prostu pracują ZA KARE

Możesz byc bliżej prawdy niż Ci się wydaje. Też kiedyś trafiłam tam na niemiłą kobietę. Jej identyfikator wskazywał, że jest tam za karę. umiech Prace społeczne czy jak to się nazywa. Może ta opisana też tak miała.
Na kontakt z Panami Policjantami nie mogę narzekać. Bardzo mili, choć ze skutecznością już trochę gorzej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
moze sie spostrzegla ze pobadales jej zeza i jakis mimowolny gest zrobiles :] albo po prostu gorszy dzien miala, ja jeszcze nie spotkalem w stw niemilego policjanta :]


Mi w zeszlym roku niemila Pani policjant (niebede pisal ktora ) zabrala dowod w mojej furce za brak podswietlenia tablicy i za wydech. Niechodzi oto ze zabrala tylko ze byla bardzo niemila w stosunku do mojej osoby umiech poza tym przypadkiem zawsze trafialem na wporzadku policjantowumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:23  
Cytuj
to
CYTAT
Pani siedząca na \"recepcji\" w komendzie powiatowej policji w stalowej woli jest obrazą policji jako instytucji dla mieszkańca. Owa Pani, jest nie miła, apatyczna, ma olewające podejście do petentów. Nie wiem skąd tam się wzięła, na pewno nie jest policjantką, ale ktoś kto ją na to stanowisko \"wsadził\" był równie niekompetentny jak ona. Ona tylko ODSYŁA ludzi ... a może o to właśnie chodzi ? Odesłać ludzi, żeby nie zajmowali czasu ? Na każde bardziej wnikliwie zadane pytanie jest odpowiedź, \"ja nie jestem od tego\".

Większość osób jakie znam pracujących na komendzie są miłe, starają się pomóc, wyjaśnić, a ta Pani jak z PRLu ... Dziwne, bo młoda ... i chyba nie wychowała się w PRLu.


P.S.
żeby nie dostało się jakiejś niewinnej istocie, bo może się zmieniają, chodzi o taką zezowatą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:25  
Cytuj
CYTAT


Mi w zeszlym roku niemila Pani policjant (niebede pisal ktora ) zabrala dowod w mojej furce za brak podswietlenia tablicy i za wydech. Niechodzi oto ze zabrala tylko ze byla bardzo niemila w stosunku do mojej osoby umiech poza tym przypadkiem zawsze trafialem na wporzadku policjantowumiech


Dobrze, że nie zabrała ci dowodu za brak kasku.
Ja wiem, że ten co wymyśla te głupie przepisy jest ch..em do kwadratu ale jeszcze głupsi są ci co sztywno tych głupich przepisów się trzymają. Niestety nigdy nie wiesz na kogo trafisz, w końcu Policjanci to ludzie tacy jak my. Jeden jest spoko inny gburowaty. Mam nadzieję, że tych lepszych jest więcej.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:28  
Cytuj
Ale trafilem tylo raz na niemila policjantke moze miala zly dzien kij to wie jezyk Ale ogolnie za kazdym razem jak mam stycznosc z policja to jest spokoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:46  
Cytuj
CYTAT
jest obrazą policji jako instytucji dla mieszkańca.


Policja to instytucja raczej do kontroli mieszkańca. Jeśli szukałeś przyjemnej atmosfery i miłej obsługi to chyba pomyliłeś komendę z knajpą smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 18:06  
Cytuj
hehehe tam to nigdy nie znajdziesz milej obslugi ;) mnie z kolegami raz bardzo zle potraktowali a chcielismy sie o 1 rzecz zapytac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 23:24  
Cytuj
w koncu to policja umiech O ile policjanci sa w miare w porzadku to o tyle tzw. personel pomocniczy to cos troche jak ochroniarze na dyskotekach - maja kompleks nie posiadania odznaki. I swoje kompleksy wyladowuja warczac i szczekajac dookola umiech
Jest jednak lekarstwo - napisz skarge. Nic to nie wniesie, ale przynajmniej bedzie miala rozmowe u szefa na dywaniku. Moze cos trafi do czaszki umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 331
Dołączył: 18 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 02:56  
Cytuj
zgadzam się, policjanci z jakimi miałem kontakt z tej komendy byli mili, a jak nie mili (bo jest na komendzie trochę dziadków jak z prlu, co czytają gazety na słuzbie umiech) to po prostu normalni umiech. Ale nie apatyczni jak Pani z "recepcji".

Ta Pani jednak ma zawsze "gorszy dzień". Byłem świadkiem jak starsza osoba przyszła zgłosić, że ma podejrzenia, iż kontaktował się z nią ktoś podający się za policjanta, bez odznaki.
Milutka Pani z "recepcji" ją spławiła ... mówiąc, że już jest późno a policjanci pracują do 15 ... (była 14:10) - proszę przyjść jutro. Skandal.

ale może specjalnie taką wybrali umiech zawsze to mniej roboty mają Ci "w środku" umiech

P.S.
Pozdrawiam Pana Walczyne - to jest przykład kompetencji na odpowiednim stanowisku umiech

P.P.S

CYTAT
Policja to instytucja raczej do kontroli mieszkańca


Wybacz, ale nie każdy ma kontak z policją jako ten, który coś pzreskrobał i którego trzeba kontorlować. Na policji można chcieć (i nadziać się na Panią z recepcji ;p) załatwić wiele innych spraw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 09:23  
Cytuj
Policja pracuje 24 godziny na dobe , maja czesto zgloszenia typu : gwalca mnie kosmici , "na mlodyniu w mieszkaniu numer 555 marian odprawia rytualy satanistyczne i umieraja ludzie - skad pan wie ? - snilo mi sie to " . Poza tym jak ktos ma byc mily dla 2 czlowieka skoro 1 strona jest wcieleniem prymitywizmu ? . Dziewczyna skonczyla UJ - politologie wiec nie rzekome olewactwo odziedziczyla po uczacych ja profesorkach ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Dziewczyna skonczyla UJ - politologie wiec nie rzekome olewactwo odziedziczyla po uczacych ja profesorkach ;)


To niech pracuje na uczelni jak taka wybitna umiech Niestety, praca na stanowisku sekretarki wymaga umiejetnosci przyklejenia usmiechu na ryjek w kazdej sytuacji.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 11:03  
Cytuj
CYTAT

Wybacz, ale nie każdy ma kontak z policją jako ten, który coś pzreskrobał i którego trzeba kontorlować. Na policji można chcieć (i nadziać się na Panią z recepcji ;p) załatwić wiele innych spraw.


Ciekawi mnie zatem po cóż tam chodzisz?
Kupić chleb i mleko? Sprawdzić prognoze pogody? Kupić kupon lotka? Pożyczyć książkę? Donieść na sąsiada?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 12:38  
Cytuj
mozna np isc sie przepadac alkomatem :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 17:15  
Cytuj
ta pani odstrasza. Tyle w temacie. Policja tyle programów, akcji robi, że wyjść do ludzi a w recepcji stawiaja takiego potwora :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
Policja pracuje 24 godziny na dobe , maja czesto zgloszenia typu : gwalca mnie kosmici , "na mlodyniu w mieszkaniu numer 555 marian odprawia rytualy satanistyczne i umieraja ludzie - skad pan wie ? - snilo mi sie to "


np. takie jak to:




smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 18:09  
Cytuj
tu by sie przydalu egzorcyzmy dla tej pani
umiech

cyt "(bo jest na komendzie trochę dziadków jak z prlu, co czytają gazety na słuzbie ) to po prostu normalni . Ale nie apatyczni jak Pani z "recepcji"."

co do starej gwardi , majacych conajmniej 20 lat na karku w sluzbie policji umiech

nic nie mozna zarzucic , jak cie oleje to znaczy ześ frajer umiech
widzieli duzo, slyszeli wiecej umiech

nigdy nie zapomne jak "banda" słuzbistow chceli mi wje.. mandat bo wjechalem na zakaz wjazdu w celu zawrocenia pojazdu umiechrondo za gorka rozwadowska VIA przemyslowa (remont),
no i bloczki mandatowe sie zmieniły, no to czekalem z 1H, zanim dojechały umiech nowe bloczki umiech
wpada stara gwardia (polonezem), masz umiech do kolegi, ale jakims cudem zapytal o co kaman umiech
ten mu wytlumaczyl
takiej zjeby "kota" dawno nie slyszałem umiech

wiec pozdrawiam uczciwych i wierzacych w to co robią Policjantów przez duże Pumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 17:45  
Cytuj
ale brednie. Nie wiem, bo nie znam tej Pani z recepcji, ale jest bardzo miła i kompetentna. Jak byłem raz wezwany na Policję to praktycznie dowiedziałem się od niej wszystkiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
ale brednie. Nie wiem, bo nie znam tej Pani z recepcji, ale jest bardzo miła i kompetentna. Jak byłem raz wezwany na Policję to praktycznie dowiedziałem się od niej wszystkiego


moze dlatego, ze kiedys byla tam inna umiech czesto sie zmienaja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »