NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Trasa Stalowa Wola-Tarnobrzeg, trasa Stalowa Wola -Tarnobrzeg
Posty: 64
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 10:35  
Cytuj
Witam czy ktoś wie jak wygląda sytuacja na trasie Stalowa-Tarnobrzeg odśnieżona? czy może biała z zalegającym błotem pośniegowym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 10:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 17:59  
Cytuj
Słyszałem gdzieś , ze do TBG trzeba teraz jechać przez Sandomierz ile w tym prawdy ? może ktoś coś wie? Proszę o odp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 21:59  
Cytuj
Nie trzeba jechać aż przez Sandomierz można pojechać Furmany-Sobów od jutra zamkniety jest przejazd kolejowy w Tarnobrzegu dlatego obowiązuje objazd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 11:29  
Cytuj
Witam.
Wczoraj wieczorem byłem w TBG.
Nie trzeba jechać przez Sandomierz !
Pierwszy objazd wiadomo.
Drugi , trzeba za Stalami skręcić w lewo.
Pojechać przez Ocice.
Po drodze kogoś dopytasz.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Gru 2010r. 11:37  
Cytuj
Od soboty 11 grudnia, od godziny 7 rano, nieprzejezdny będzie przejazd kolejowy przy ulicy Sienkiewicza w Tarnobrzegu.

Oznacza to znaczne utrudnienia w ruchu na trasie Tarnobrzeg – Stalowa Wola. Prace remontowe prowadzone na przejeździe powinny zakończyć się w ciągu czterech dni. Wszystkie pojazdy jadące od strony Mielca i Rzeszowa Wisłostradą kierowane są do Grębowa i Stalowej Woli ul. Sikorskiego i Al. Warszawską do ul. Bema w ciągu drogi powiatowej nr 42705 Tarnobrzeg - Grębów PKP, dalej drogą powiatową nr 42702 Trześń-Grębów do drogi wojewódzkiej nr 871 Tarnobrzeg-Stalowa Wola. Długość objazdu wynosi 20 km.

Wszystkie pojazdy jadące drogą wojewódzką nr 871 od Stalowej Woli kierowane są w Grębowie na drogę powiatową nr 42702 Grębów – Trześń do stacji kolejowej Grębów PKP, dalej drogą powiatową nr 42705 Grębów PKP – Tarnobrzeg do Al. Warszawskiej. Długość objazdu wynosi 17 km. Dla samochodów o całkowitej masie nie przekraczającej 8 ton możliwy objazd również ulicą Zamkową i Ocicką przez os. Ocice.

Wszystkie pojazdy jadące od strony osiedla Zakrzów (kierunek z Sandomierza) do Grębowa i Stalowej Woli kierowane są z Al. Warszawskiej na ul. Bema i dalej drogami powiatowymi nr 42705 i 42702 Tarnobrzeg – Grębów PKP i Trześń – Grębów do drogi wojewódzkiej nr 871 Tarnobrzeg – Grębów. Długość objazdu wynosi 17 km.

Wszystkie pojazdy jadące z centrum Tarnobrzega do Grębowa i Stalowej Woli z ulic Sienkiewicza i Wyspiańskiego będą kierowane na trasę objazdu jak dla ruchu tranzytowego od Mielca i Rzeszowa - ul. Sikorskiego i Al. Warszawską do ul. Bema, natomiast dalej drogami powiatowymi nr 42705 i 42702 Tarnobrzeg – Grębów PKP – Grębów do drogi wojewódzkiej nr 871 Tarnobrzeg – Stalowa Wola. Długość trasy objazdu wynosi 20 km.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 21:03  
Cytuj
Ktoś się orientuje jak w tej chwili wygląda sprawa z objazdami do Tarnobrzega? Dalej trzeba kombinować czy już się jedzie prosto? Prawie rok tamtędy nie jechałem więc nie interesowałem się wcześniej tą trasą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 21:12  
Cytuj
Dalej jest objazd. chodzi mi o odcinek w Jeziórku. Do samego Tarnobrzega nie dojeżdżałem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 21:26  
Cytuj
Jechalem 2 tygodnie temu..i objazd był. Z tego co mozna bylo zauwazyc przy wjezdzie na objazd od strony Stalowej Woli to nie predko przestaniemy jezdzic tym objazdem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 21:33  
Cytuj
Ma ktoś może jakąś informację kiedy otworzą ten odcinek ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 21:36  
Cytuj
nie wiem ile w tym prawdy :] na okazyje wzialem klienta ktory chcial sie zatrudnic przy budowie tej drogi, mowil ze nie ma przyjec bo na droge flota sie skonczyla

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2011r. 23:23  
Cytuj
objazd dalej jest, codziennie jeżdzę tamtędy.
Ale na tym odcinku roboty w końcu ruszyły, oby skończyły się jak najprędzej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2236
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 08:44  
Cytuj
CYTAT
Dalej jest objazd. chodzi mi o odcinek w Jeziórku. Do samego Tarnobrzega nie dojeżdżałem.

Jeziórko chyba tak się pisze poprawnie wiem ze przykład idzie z góry (bul-komorowski) ale myślę że kto jak kto ale moderator ma obowiązek pisać poprawnie. Co do drogi to koło wakacji ma być oddana raczej po niż przed.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
objazd dalej jest, codziennie jeżdzę tamtędy.
Ale na tym odcinku roboty w końcu ruszyły, oby skończyły się jak najprędzej umiech

Też widziałem koparkę i dwóch pracowników od strony wjazdu na ten objazd ale patrząc na to byłem raczej pesymistycznie nastawiony. Może z drugiej strony coś więcej się dzieje ale mi to bardziej przypomina sytuację taka jak napisał ifeelgood czyli
"chwilowe" problemy z przepływem gotówki na tą inwestycję.
Mimo wszystko jest to priorytetowy odcinek i pieniądze powinny się jak najszybciej na niego znaleźć.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 29 Sie 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 21:58  
Cytuj
Jak zaczynali ten remont,to już wtedy zakładali, że potrwa on do jesieni 2011, więc chyba tak będzie. Z drugiej strony tak naprawdę to już by się przydał remont tego objazdu, bo co dziennie jest gorzej i jeszcze trochę, to nie będzie można tamtędy przejechać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2011r. 22:12  
Cytuj
Jak zakładali na jesień to pewnie wyjdzie najwcześniej wiosna 2012.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »