NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
reserved,
Posty: 30
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 10:53  
Cytuj
Witam, czy ktoś wie kiedy otwierają RESERVED w City Parku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 10:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 10:58  
Cytuj
A co już się nie możesz doczekać kiedy pójdziesz wydać kasę?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 11:07  
Cytuj
To źle, że aganow chce zostawić pieniądze w naszym mieście, a nie np w Rzeszowie?

A po za tym, co Cie to obchodzi???

Sama jestem ciekawa, bo remont trwa tak długo jakby co najmniej całe City Park rewitalizowali :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 11:32  
Cytuj
Też jestem ciekawy bo w ta marka ma ciekawe ciuchy i czasami za ciekawą kasę ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 11:39  
Cytuj
Zawsze można podejść i zapytać. Proste.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 14:05  
Cytuj
W przyszłym tygodniu, chyba we wtorek 14

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 25 Cze 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 14:20  
Cytuj
hmm... ciekawą kase?
Ktoś chyba dawno Reserved nie odwiedzał....

może i można czasami coś taniej kupic... ale znając życie większość ludzi nie będziee stać na reserved.
Nie mają może cen wziętych z kosmosu, bo i owszem jakość ich jest dobra.
Ale generalnie porównując do zarobków jakie w stw panują z tego co mi wiadomo, to nei każdy sobie pozwoli na zakupy tam umiech

Sama torba papierowa 5zł umiech

Wszystko się zrestzą wyjaśni lada moment umiech

ps. wlasnie wczoraj sobie kupilem w reserved rękawiczki, uwaga , za jedynie 59,99 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 17:44  
Cytuj
Reseved jest w Sandomierzu i jakos sie utrzymuje ;)
kupilem pasek skorzany za 29.99 a wczesniejsza cena 69, 99 zl . Spodnie za 10 zl wiecej niz pasek , oczywiscie byly na promocji, wczesniejsza cena to 149 zl umiech
Trzeba miec "nosa" i dobrze trafic w konkretnym dniu ,zeby cos kupic na sporej obnizce. Rzeczy maja fajne i nie sadze ,zeby Reserved w Stalowej okazal sie porazka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 21:18  
Cytuj
m87 już nie bądź taki naiwny z tymi wcześniejszymi cenami no ale racja, że u nich są fajne promocje. Też kiedyś kupiłem spodnie za podobną cenę tylko jeszcze w nich tak naprawdę nie chodziłem;d ale polecam bokserki bo mają duży wybór i gatunkowo są dobre.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 21:25  
Cytuj
m87 akurat ma racje z cenami, spodnie w Reserved są jakoś między 149 a 179 zł umiech Choć wiadomo tak jak mówisz hudyTS na promocyjne ceny trzeba bardzo uważać. Tym bardziej, jeżeli nie mamy rozeznania cenowego.

Bez promocji kupiłam tam kiedyś dwie świetne sukienki za bagatela 79zł za sztukę umiech Reserved na plus ma jakość i to ze jest to nasza rodzima markaumiech
Męskie koszulki polo mają fajnej jakości. Koszul nie polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2010r. 21:37  
Cytuj
Polówek i koszul chyba tam nie kupowałem no ale dobrze wiedzieć na co zwrócić uwagę a co omijaćumiech
Na pewno odwiedzę ten sklep w weekend po otwarciu i jak nie będzie kolejek to poszukam sobie jakiegoś fajnego prezentu pod choinkęsmiech2.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2010r. 20:54  
Cytuj
już nie przesadzajcie z tymi cenami, w stalowej są też ludzie którzy dobrze zarabiają. ja z niecierpliwością czekam na otwarcie, bo to jedna z moich ulubionych marek i bardzo mi jej w stw brakowało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 16:18  
Cytuj
z jakoscia bym nie przesadzal ;) . Spodnie wytrzymuja u mnie przewaznie 1,5 roku a pozniej sie rozlaza w dziwnych miejscach. Wystarczy wziac w rece spodnie tej marki i np. Wranglery by od razu poczuc roznice . Wranglery kosztuje najmniej 380 zl , a Reserved 129 zl wiec rachunek jest prosty .Dodatkowym plusem jest to ,ze pasuja na panow ktorzy maja mocno umiesnione nogi .
Koszulki polo i t-shirty tez maja fajne umiech

Btw. ciekawe czy beda jakie mega ultra promocje przed swietami ;d

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2010r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
z jakoscia bym nie przesadzal ;) . Spodnie wytrzymuja u mnie przewaznie 1,5 roku a pozniej sie rozlaza w dziwnych miejscach. Wystarczy wziac w rece spodnie tej marki i np. Wranglery by od razu poczuc roznice . Wranglery kosztuje najmniej 380 zl , a Reserved 129 zl wiec rachunek jest prosty .Dodatkowym plusem jest to ,ze pasuja na panow ktorzy maja mocno umiesnione nogi .
Koszulki polo i t-shirty tez maja fajne umiech

Btw. ciekawe czy beda jakie mega ultra promocje przed swietami ;d


Zgodzę się z Tobą... jakość jest bardzo różna. Jedne są szyte z super materiałów, a nie które niczym nie odbiegają od tych od rumunów... ale to chyba jak we wszystkich sklepach tej klasy ;) Jednakże chyba każdy wie co kupuje:]

Ja dla mnie reserved na duży plus umiech Co do tych ultra promocji to może będą... ale mam nadzieje ze nie takie jak w Rzeszowie.... byłam tam raz i cały sklep wyglądał jak pobojowisko a na wieszakach były jakieś "szmaty" hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 13:26  
Cytuj
no ale już wiadomo kiedy otwarcie ? widziałem w sobotę że prace już zaawansowane, ciuchy porozkładane - otworzą jutro umiech?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 15:34  
Cytuj
jezuuuuuuuuuuuuu reserved otwierają w Stalowej Woli ludzie chyba zaraz się zesram !!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 16:02  
Cytuj
tego pana wyżej to od razu ban ;)

a co do reserved i tak nie maj rozmiaru na mnie XD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 16:23  
Cytuj
do wyżej: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2010r. 16:23  
Cytuj
A gdzie te ciuchy szyją?Nasuwa mi się jedno miejsce- ChRLD.Obawiam się,że mam rację.To tak jak kupować podróbkę falsyfikatu a płacić jak za oryginał.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 22 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2010r. 19:14  
Cytuj
Mam sweterek do sprzedania z tej firmy - nie trafiony prezentmogę opylic za połowe cenyumiech ani razu nie zakładany nawet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 11 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2010r. 20:59  
Cytuj
Dziś było otwarcie ...Jak ktoś liczył na jakieś super CENY to się rozczarował ....A pozatym szału nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2010r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
To źle, że aganow chce zostawić pieniądze w naszym mieście, a nie np w Rzeszowie?

A po za tym, co Cie to obchodzi???

Sama jestem ciekawa, bo remont trwa tak długo jakby co najmniej całe City Park rewitalizowali :]


Rewitalizowali - o matko, jak żyję, pierwszy raz widzę takie słowo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 09:59  
Cytuj
A czy jest tam dział dla dzieci tak zwany Rekids?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 10:09  
Cytuj
A ja jestem ciekawa jednego czy asortyment jest zgodny z tym co na stronie http://www.reserved.com możemy zobaczyć. Swoją droga sklepu w Stalowej do bazy jeszcze nie dodali.

Pytam bo byłabym bardzo rozczarowana jakby przywozili jakieś staroci tak jak do CCC...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 13 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2010r. 17:30  
Cytuj
Sklep już otwarty. Byłam i...żadnej rewelacji ;[ Uważam,że w Rzeszowie Reserved ma większy wybór a i ceny są mniejsze/liczne promocje. Oczywiście zawsze ktoś tam coś dla siebie znajdzie ale moja opinia o sklepie jest na nie.


I należy jeszcze napisać o ekspedientkach. Patrzą Ci na ręce jakbyś chciała zaraz coś ukraść ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »